Informační panel pronájmu ledové plochy - Leden 2022

předchozí měsíc
 
 0607080910111213141516171819202122
 001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015
1.1. So                  
Vlastějovice10:30 - 11:45
          
HC LEDEČ14:30 - 15:45
Veřejné bruslení16:00 - 20:00
         
2.1. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
LMŽ - Chotěboř9:00 - 11:00
LSŽ - Chotěboř11:15 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 15:30
   
CHŘ - LHO16:30 - 17:45
VMC - ČCH18:00 - 19:15
BOS - HVC19:30 - 20:45
PRO - ČEČ21:00 - 22:15
3.1. Po                        
Zš ledeč 7.B12:00 - 13:15
    
KRASO14:30 - 15:30
3.Třída15:30 - 16:30
5. Třída16:45 - 17:45
Ml.+ St. žáci18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
      
4.1. Út         
ZŠ specijelní8:15 - 9:30
                     
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
5. Třída16:30 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
VMC - ČEČ19:30 - 20:45
REK - HVC21:00 - 22:15
5.1. St  
KRASO6:30 - 7:45
        
školička bruslení MŠZ10:00 - 11:15
            
Ml. žáci14:30 - 15:30
3.Třída15:45 - 16:45
  
Úprava17:15 - 18:15
KLM - SVĚTLÁ N.S.18:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
6.1. Čt                
9.T ZŠ Ledeč10:00 - 11:15
            
Power14:30 - 15:30
3. třída15:30 - 16:30
5.třída16:45 - 17:45
Novák18:00 - 19:15
ČCH - REK19:30 - 20:45
VMC - SPO21:00 - 22:15
7.1. Pá                              
KRASO13:30 - 14:30
Ml. žáci14:30 - 15:30
2.tř +PP15:45 - 16:45
St. žáci16:45 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
      
8.1. So      
GALATEK a.s.7:30 - 8:45
S5T - HC Pelhřimov9:00 - 10:45
    
LHO - ČEČ12:00 - 13:15
QAL - PRO13:30 - 14:45
ŽEL - HVC15:00 - 16:15
HRA - BER16:30 - 17:45
BOS - AHB18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
9.1. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
LMŽ - Telč9:00 - 11:00
LSŽ - Telč11:15 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 15:30
Úprava15:45 - 16:45
KLM - VELKÁ BÍTEŠ17:00 - 19:15
CHŘ - ATO19:30 - 20:45
KRA - VET21:00 - 22:15
10.1. Po                                  
KRASO14:30 - 15:30
3.Třída15:30 - 16:30
5. Třída16:45 - 17:45
Ml.+ St. žáci18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
Dolnokralovicka21:00 - 22:15
11.1. Út         
ZŠ specijelní8:15 - 9:30
                     
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
5. Třída16:30 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
GOJ - KRO19:30 - 20:45
REK - HVC21:00 - 22:15
12.1. St  
KRASO6:30 - 7:45
 
školička bruslení MŠH + K8:15 - 9:30
  
školička bruslení DK10:15 - 11:30
           
Ml. žáci14:30 - 15:30
3.Třída15:45 - 16:45
  
úprava ledu17:15 - 18:15
KLM Jiskra Humpolec18:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
13.1. Čt                
9.T ZŠ Ledeč10:00 - 11:15
            
Power14:30 - 15:30
3. třída15:30 - 16:30
5.třída16:45 - 17:45
PRO - ŽEL18:00 - 19:15
ČEČ - QAL19:30 - 20:45
SPO - LHO21:00 - 22:15
14.1. Pá          
4.B- ZŠ Ledeč8:30 - 9:45
    
4.A ZŠ Ledeč11:00 - 12:15
    
KRASO13:30 - 14:30
Ml. žáci14:30 - 15:30
2.tř +PP15:45 - 16:45
St. žáci16:45 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
            
15.1. So          
NÁBOR8:30 - 9:30
Dolnokralovicka9:45 - 11:00
   
ČCH - VMC12:00 - 13:15
AHB - KRO13:30 - 14:45
VET - GOJ15:00 - 16:15
ATO - KRA16:30 - 17:45
BER - CHŘ18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
16.1. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
S2T - Turnaj 2. tříd 9:00 - 11:45
      
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 15:30
   
BOS - HRA16:30 - 17:45
VMC - REK18:00 - 19:15
LHO - ČCH19:30 - 20:45
QAL - SPO21:00 - 22:15
17.1. Po                                  
KRASO14:30 - 15:30
3.Třída15:30 - 16:30
5. Třída16:45 - 17:45
Ml.+ St. žáci18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
Dolnokralovicka21:00 - 22:15
18.1. Út         
ZŠ specijelní8:15 - 9:30
                     
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
5. Třída16:30 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
ŽEL - ČEČ19:30 - 20:45
HVC - PRO21:00 - 22:15
19.1. St          
VETERÁNI8:30 - 9:45
 
školička bruslení MŠZ10:15 - 11:30
           
Ml. žáci14:30 - 15:30
3.Třída15:45 - 16:45
2.Tř +PP16:45 - 17:45
St. žáci18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
20.1. Čt                
9.T ZŠ Ledeč10:00 - 11:15
                
3. třída15:30 - 16:30
5.třída16:45 - 17:45
HRA - AHB18:00 - 19:15
CHŘ - BOS19:30 - 20:45
KRA - BER21:00 - 22:15
21.1. Pá          
4.B- ZŠ Ledeč8:30 - 9:45
    
4.A ZŠ Ledeč11:00 - 12:15
  
KRASO13:00 - 13:30
KRASO13:30 - 14:30
Ml. žáci14:30 - 15:30
2.tř +PP15:45 - 16:45
St. žáci16:45 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
      
22.1. So          
NÁBOR8:30 - 9:30
               
KRO - VET13:30 - 14:45
REK - PRO15:00 - 16:15
ČEČ - HVC16:30 - 17:45
      
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
23.1. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
GALATEK a.s.9:00 - 10:15
Vlastějovice10:30 - 11:45
      
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 15:30
Úprava15:45 - 16:45
KLM - M. BUDĚJOVICE17:00 - 19:15
ČCH - QAL19:30 - 20:45
VMC - LHO21:00 - 22:15
24.1. Po                        
7.B+7.C - ZŠ Ledeč12:00 - 13:15
    
KRASO14:30 - 15:30
3.Třída15:30 - 16:30
5. Třída16:45 - 17:45
Ml.+ St. žáci18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
Dolnokralovicka21:00 - 22:15
25.1. Út         
ZŠ specijelní8:15 - 9:30
      
6.B+6.C - ZŠ Ledeč11:15 - 12:30
         
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
5. Třída16:30 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
AHB - VET19:30 - 20:45
ATO - KRO21:00 - 22:15
26.1. St  
KRASO6:30 - 7:45
 
školička bruslení MŠH + K8:15 - 9:30
  
školička bruslení DK10:15 - 11:30
     
9.B - ZŠ Ledeč13:00 - 14:15
Ml. žáci14:30 - 15:30
3.Třída15:45 - 16:45
Týden hokeje16:45 - 17:45
St. žáci18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
27.1. Čt        
ZŠ Kožlí8:00 - 9:45
9.T ZŠ Ledeč10:00 - 11:15
  
9.A+9.C - ZŠ Ledeč12:00 - 13:15
    
Power14:30 - 15:30
3. třída15:30 - 16:30
5.třída16:45 - 17:45
BER - GOJ18:00 - 19:15
BOS - KRA19:30 - 20:45
HRA - CHŘ21:00 - 22:15
28.1. Pá          
3.C ZŠ Ledeč8:30 - 9:30
     
4.A ZŠ Ledeč11:00 - 12:15
    
KRASO13:30 - 14:30
Ml. žáci14:30 - 15:30
2.tř +PP15:45 - 16:45
St. žáci16:45 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
      
29.1. So       
NÁBOR7:45 - 8:45
LMŽ - Pelhřimov9:00 - 11:00
LSŽ - Pelhřimov11:15 - 13:15
QAL - VMC13:30 - 14:45
ŽEL - ČCH15:00 - 16:15
HVC - SPO16:30 - 17:45
PRO - ČEČ18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
30.1. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
S3T - turnaj 3.tříd9:00 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 15:30
   
CHŘ - AHB16:30 - 17:45
KRA - HRA18:00 - 19:15
GOJ - BOS19:30 - 20:45
KRO - BER21:00 - 22:15
31.1. Po                        
7.B+7.C - ZŠ Ledeč12:00 - 13:15
    
KRASO14:30 - 15:30
3.Třída15:30 - 16:30
5. Třída16:45 - 17:45
Ml.+ St. žáci18:00 - 19:15
MUŽI19:30 - 20:45
Dolnokralovicka21:00 - 22:15
Veřejné HC Ledeč Rezervace Zápasy HC Ledeč PHL Žádost o rezervaci
Pokud si chcete rezervovat plochu, přečtěte si manuál pro rezervace.
Cena za jednotku ledu je 2000,- kč.