Informační panel pronájmu ledové plochy - Září 2022

předchozí měsíc
 
 0607080910111213141516171819202122
 001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015
1.9. Čt                                  
Kraso14:30 - 15:30
4. tř.15:30 - 16:30
MLŽ16:45 - 17:45
     
A tým Humpolec19:15 - 20:30
       
2.9. Pá                             
Indiv.13:15 - 14:15
MLŽ14:30 - 15:30
3.+2.+nábor15:30 - 16:30
PJV 116:45 - 18:15
Dorost18:30 - 19:45
          
3.9. So        
Pohár JV - 28:00 - 9:15
Pohár JV - 39:30 - 10:45
Pohár JV - 411:00 - 12:15
Pohár JV - 512:30 - 13:45
Pohár JV - 614:00 - 15:15
Pohár JV - 715:30 - 16:45
      
Legendy pro Ondru18:30 - 20:45
      
4.9. Ne        
Pohár JV - 98:00 - 9:15
Pohár JV 109:30 - 10:45
Pohár JV 1111:00 - 12:15
Pohár JV 1212:30 - 13:45
Pohár JV 1314:00 - 15:15
Pohár JV 1415:30 - 16:45
Pohár JV 1517:00 - 18:15
Pohár JV - 818:30 - 19:45
          
5.9. Po                                  
KRASO14:30 - 15:30
4.+3. tř.15:30 - 16:30
MLŽ+STŽ16:45 - 17:45
Dorost+A tým18:00 - 19:15
AHC Pitbull19:30 - 20:45
      
6.9. Út  
Powerskating6:30 - 7:30
                               
STŽ15:30 - 16:30
4. tř.16:45 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
Novák19:30 - 20:45
      
7.9. St  
KRASO6:30 - 7:30
                               
3.+2.+nábor15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
Dorost18:00 - 19:15
A tým19:30 - 20:45
      
8.9. Čt                              
KRASO13:30 - 14:30
KRASO14:30 - 15:30
4. tř.15:30 - 16:30
MLŽ16:45 - 17:45
CHřenovice18:00 - 19:15
GALATEK a.s.19:30 - 20:45
      
9.9. Pá  
Stickhandling6:30 - 7:30
                      
Indiv.13:15 - 14:15
MLŽ14:30 - 15:30
3.+2.+nábor15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
Dorost18:00 - 19:15
A tým19:30 - 20:45
      
10.9. So           
3.+2.+nábor8:45 - 9:45
                       
Úprava15:45 - 16:45
KLM - SVĚTLÁ N.S.17:00 - 19:15
            
11.9. Ne        
KRASO8:00 - 9:00
   
LMŽ - Velké Meziříčí10:00 - 11:45
LSŽ - Velké Meziříčí12:00 - 13:45
                                  
12.9. Po                              
KRASO13:30 - 14:30
KRASO14:30 - 15:30
4.+3. tř.15:30 - 16:30
MLŽ+STŽ16:45 - 17:45
Dorost+A tým18:00 - 19:15
REK - AHB19:30 - 20:45
LHO - HRA21:00 - 22:15
13.9. Út  
Powerskating6:30 - 7:30
                                    
4. tř.16:45 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
NST - ŽEL19:30 - 20:45
VET - HVC21:00 - 22:15
14.9. St  
KRASO6:30 - 7:30
                         
Indiv.14:00 - 15:00
 
3.+2.+nábor15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
Dorost18:00 - 19:15
A tým19:30 - 20:45
      
15.9. Čt                              
KRASO13:30 - 14:30
KRASO14:30 - 15:30
4. tř.15:30 - 16:30
MLŽ16:45 - 17:45
HC Ledeč brankáři18:00 - 19:15
GALATEK a.s.19:30 - 20:45
      
16.9. Pá  
Stickhandling6:30 - 7:30
                      
Indiv.13:15 - 14:15
MLŽ14:30 - 15:30
3.+2.+nábor15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
Dorost18:00 - 19:15
A tým19:30 - 20:45
      
17.9. So        
3.+2.+nábor8:00 - 9:00
  
55 Memorial - PHM9:45 - 11:00
55 Memorial - PHM11:15 - 12:30
Úprava12:45 - 14:00
55 Memorial - PHM14:15 - 15:30
55 MEMORIAL15:45 - 17:00
                     
18.9. Ne        
KRASO8:00 - 9:00
Fišer9:15 - 10:30
      
SPOJSTAV12:15 - 13:30
        
Úprava15:45 - 16:45
DOROST - HUMPOLEC17:00 - 19:15
GOJ - ČCH19:30 - 20:45
BOS - KRA21:00 - 22:15
19.9. Po                              
KRASO13:30 - 14:30
KRASO14:30 - 15:30
4.+3. tř.15:30 - 16:30
MLŽ+STŽ16:45 - 17:45
Dorost+A tým18:00 - 19:15
KŽL - ČEČ19:30 - 20:45
QAL - ATO21:00 - 22:15
20.9. Út  
Powerskating6:30 - 7:30
                     
Smítka13:00 - 14:45
SVČ-bruslička15:00 - 16:15
 
4. tř.16:45 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
SPO - BER19:30 - 20:45
PRO - CHŘ21:00 - 22:15
21.9. St  
KRASO6:30 - 7:30
                         
Indiv.14:00 - 15:00
 
3.+2.+nábor15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
Dorost18:00 - 19:15
A tým19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
22.9. Čt                        
Smítka12:00 - 13:15
KRASO13:30 - 14:30
KRASO14:30 - 15:30
4. tř.15:30 - 16:30
MLŽ16:45 - 17:45
HC Ledeč brankáři18:00 - 19:15
VMC - LHO19:30 - 20:45
ŽEL - REK21:00 - 22:15
23.9. Pá  
Stickhandling6:30 - 7:30
                      
Indiv.13:15 - 14:15
MLŽ14:30 - 15:30
3.+2.+nábor15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
Dorost18:00 - 19:15
A tým19:30 - 20:45
      
24.9. So            
RLD - Kutná Hora9:00 - 11:15
  
HRA - VET12:00 - 13:15
         
Úprava15:45 - 16:45
KLM - M. BUDĚJOVICE17:00 - 19:15
            
25.9. Ne       
KRASO7:45 - 8:45
LMŽ - ICE Dragon 9:00 - 11:00
LSŽ - ICE Dragon11:15 - 13:15
HVC - BOS13:30 - 14:45
KRA - QAL15:00 - 16:15
BER - KŽL16:30 - 17:45
ATO - PRO18:00 - 19:15
CHŘ - SPO19:30 - 20:45
ČEČ - GOJ21:00 - 22:15
26.9. Po                              
KRASO13:30 - 14:30
KRASO14:30 - 15:30
4.+3. tř.15:30 - 16:30
MLŽ+STŽ16:45 - 17:45
Dorost+A tým18:00 - 19:15
VET - VMC19:30 - 20:45
AHB - ŽEL21:00 - 22:15
27.9. Út  
Powerskating6:30 - 7:30
                     
Smítka13:00 - 14:45
SVČ-bruslička15:00 - 16:15
 
4. tř.16:45 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
BOS - HRA19:30 - 20:45
REK - ČCH21:00 - 22:15
28.9. St                         
KRASO12:15 - 13:30
 
Indiv.14:00 - 15:00
 
3.+2.+nábor15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
Dorost18:00 - 19:15
A tým19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
29.9. Čt                        
Smítka12:00 - 13:15
KRASO13:30 - 14:30
KRASO14:30 - 15:30
4. tř.15:30 - 16:30
MLŽ16:45 - 17:45
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ18:00 - 19:15
GALATEK a.s.19:30 - 20:45
      
30.9. Pá  
Stickhandling6:30 - 7:30
                      
Indiv.13:15 - 14:15
MLŽ14:30 - 15:30
3.+2.+nábor15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
Dorost18:00 - 19:15
A tým19:30 - 20:45
      
Veřejné HC Ledeč Rezervace Zápasy HC Ledeč PHL Žádost o rezervaci
Pokud si chcete rezervovat plochu, přečtěte si manuál pro rezervace.
Cena za jednotku ledu je 2500,- Kč.
zobrazit / skrýt časy