Informační panel pronájmu ledové plochy - Leden 2020

předchozí měsíc
 
 0607080910111213141516171819202122
 001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015
1.1. St 
Krásný nový rok přeje HC Ledeč nad Sáz.6:15 - 10:45
          
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 15:45
  
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
      
2.1. Čt                                    
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
ČCH - SPO19:30 - 20:45
KŽL - ATO21:00 - 22:15
3.1. Pá        
ZŠ Ledeč 3.tř8:00 - 9:30
            
Kraso12:45 - 13:00
Kraso13:00 - 13:30
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
4.1. So        
Dolnokralovická 8:00 - 9:15
  
LMŽ - Vel. Meziříčí10:00 - 12:15
LSŽ - Vel. Meziříčí12:30 - 14:45
OBR - GOJ15:00 - 16:15
      
BOS - KRA18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
5.1. Ne   
Kraso6:45 - 7:30
KRASO7:30 - 8:45
      
LHOTA10:30 - 11:45
      
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 15:45
  
PRO - HVC16:30 - 17:45
ČCH - ŽEL18:00 - 19:15
VMC - BER19:30 - 20:45
QAL - ČEČ21:00 - 22:15
6.1. Po        
ZŠ Ledeč 2.tř.8:00 - 9:30
                     
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
VET - LHO19:30 - 20:45
KRO - SPO21:00 - 22:15
7.1. Út  
Powerskating6:30 - 7:30
  
školička8:15 - 9:30
  
školička10:15 - 11:30
             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
HRA - KPT21:00 - 22:15
8.1. St  
KRASO6:30 - 7:45
   
VETERÁNI8:45 - 10:00
školička10:15 - 11:30
             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
Bernartice19:30 - 20:45
      
9.1. Čt            
ZŠ Kácov9:00 - 11:00
               
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
GOJ - KŽL19:30 - 20:45
KPT - HRA21:00 - 22:15
10.1. Pá  
Sickhandling6:30 - 7:30
  
ZŠ ledeč spec8:15 - 9:15
             
KRASO12:45 - 13:30
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
ZD Trhový Štěpánov19:30 - 20:45
PRCHAL-SVĚTLÁ21:00 - 22:15
11.1. So                  
KRA - KPT10:30 - 11:45
HRA - OBR12:00 - 13:15
BER - SPO13:30 - 14:45
VMC - QAL15:00 - 16:15
ŽEL - AHB16:30 - 17:45
PRO - ČEČ18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
12.1. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
Rybníkáři9:00 - 10:15
Dolnokralovická 10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 15:45
  
CHŘ - KRO16:30 - 17:45
HVC - LHO18:00 - 19:15
ČCH - VET19:30 - 20:45
BOS - KŽL21:00 - 22:15
13.1. Po        
ZŠ Ledeč 2.tř.8:00 - 9:30
  
ZŠ Ledeč 3.tř10:15 - 11:15
         
ZŠ Ledeč 9.tř h13:45 - 14:45
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
GOJ - HRA19:30 - 20:45
OBR - KRA21:00 - 22:15
14.1. Út  
Powerskating6:30 - 7:30
  
školička školky8:15 - 9:30
 
školička školky10:00 - 11:15
         
ZŠ Ledeč13:45 - 14:45
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
ATO - KŽL21:00 - 22:15
15.1. St  
KRASO6:30 - 7:45
 
ZŠ Ledeč 7T8:15 - 9:30
  
školička10:15 - 11:30
      
Tichý13:15 - 14:30
 
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
BER - ČCH21:00 - 22:15
16.1. Čt            
ZŠ Kácov9:00 - 11:00
ZŠ Ledeč11:15 - 12:15
          
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
ŽEL - CHŘ19:30 - 20:45
KPT - ATO21:00 - 22:15
17.1. Pá  
Sickhandling6:30 - 7:30
  
ZŠ ledeč spec8:15 - 9:15
              
Kraso13:00 - 13:30
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
18.1. So       
Dolnokralovická 7:45 - 9:00
      
SPO - AHB10:45 - 12:00
LHO - KRO12:15 - 13:30
KŽL - KPT13:45 - 15:00
ČEČ - VET15:15 - 16:30
           
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
19.1. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
  
5.TŘ. - Telč9:30 - 11:45
      
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 15:45
  
BOS - GOJ16:30 - 17:45
ATO - OBR18:00 - 19:15
KRA - HRA19:30 - 20:45
CHŘ - BER21:00 - 22:15
20.1. Po        
ZŠ Ledeč 2.tř.8:00 - 9:30
         
ZŠ Ledeč 7tř. k12:00 - 13:15
  
ZŠ Ledeč14:00 - 14:45
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
VMC - SPO19:30 - 20:45
ŽEL - QAL21:00 - 22:15
21.1. Út  
Stickhandling6:30 - 7:30
  
školička8:15 - 9:30
  
školička10:15 - 11:30
        
ZŠ Ledeč 8.tř. h13:45 - 14:45
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
ATO - KRA21:00 - 22:15
22.1. St  
KRASO6:30 - 7:45
 
ZŠ Ledeč 7T8:15 - 9:30
  
školička10:15 - 11:30
      
HC Ledeč děti13:15 - 14:30
 
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
Týden hokeje16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
23.1. Čt            
ZŠ Kácov9:00 - 11:00
ZŠ Zruč 2st11:15 - 12:30
         
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
PRO - AHB19:30 - 20:45
CHŘ - ČEČ21:00 - 22:15
24.1. Pá  
Powerskating6:30 - 7:45
 
ZŠ ledeč spec8:15 - 9:15
      
ZŠ Zruč 2st11:00 - 12:30
KRASO12:45 - 13:30
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
25.1. So          
Přípravka 8:30 - 9:45
LMŽ - Havl. Brod10:00 - 12:15
LSŽ - Havl. Brod12:30 - 14:45
BER - VET15:00 - 16:15
HVC - KRO16:30 - 17:45
ČCH - LHO18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
26.1. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
Rybníkáři9:00 - 10:15
Dolnokralovická 10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 16:00
   
RLD Ledeč-Pelhřimov17:00 - 19:15
OBR - KŽL19:30 - 20:45
HRA - ATO21:00 - 22:15
27.1. Po    
oprava osvětlení7:00 - 11:00
oprava osvětlení11:15 - 14:15
Oprava osvětlení14:30 - 18:30
   
KPT - BOS19:30 - 20:45
GOJ - KRA21:00 - 22:15
28.1. Út  
Stichandl6:30 - 7:45
 
Školička8:15 - 9:30
 
Školička10:00 - 11:15
              
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
ATO - BOS21:00 - 22:15
29.1. St  
KRASO6:30 - 7:45
 
ZŠ Ledeč 7T8:15 - 9:30
  
školička10:15 - 11:30
      
HC Ledeč děti13:15 - 14:30
 
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
30.1. Čt         
ZŠ Kožlí8:15 - 10:15
  
ZŠ Ledeč11:00 - 12:00
           
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
VMC - PRO19:30 - 20:45
ČCH - HVC21:00 - 22:15
31.1. Pá    
Powerskating7:00 - 8:00
                 
Kraso12:30 - 13:30
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
Veřejné HC Ledeč Rezervace Zápasy HC Ledeč PHL Žádost o rezervaci
Pokud si chcete rezervovat plochu, přečtěte si manuál pro rezervace.
Cena za jednotku ledu je 1800,- kč.