Informační panel pronájmu ledové plochy - Říjen 2020

předchozí měsíc
 
 0607080910111213141516171819202122
 001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015
1.10. Čt                              
HC Ledeč 13:30 - 14:45
3.TŘ + 4.TŘ15:00 - 16:15
Dorost16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
2.10. Pá  
Stickhandling 6:30 - 7:30
                       
KRASO13:30 - 14:45
Přípravka15:00 - 16:15
Ml.+ St. žáci16:30 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
Muži/Junioři19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
3.10. So          
HC Rekreanti8:30 - 9:45
LMŽ - Vel. Meziříčí10:00 - 12:00
LSŽ - Vel. Meziříčí12:15 - 14:15
          
LD - Ždár n.S.17:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
4.10. Ne            
Rybnikaři9:00 - 10:15
MINI 2011 - Turnaj 4. tříd10:30 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 16:00
   
LD - Pelhřimov17:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
5.10. Po                              
KRASO13:30 - 14:45
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
Ml.+ St. žáci18:00 - 19:15
Dorost19:30 - 20:45
Čečeni21:00 - 22:15
6.10. Út  
Powerskating 6:30 - 7:30
                             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
3.TŘ + 4.TŘ18:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
7.10. St  
KRASO6:30 - 7:45
                            
Přípravka15:00 - 16:15
Ml. žáci16:30 - 17:45
St. žáci18:00 - 19:15
Dorost19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov 21:00 - 22:15
8.10. Čt                                    
3.TŘ + 4.TŘ15:00 - 16:15
Dorost16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
9.10. Pá  
Stickhandling 6:30 - 7:30
                       
KRASO13:30 - 14:45
Přípravka15:00 - 16:15
Ml.+ St. žáci16:30 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
Muži/Junioři19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
10.10. So            
PHL9:00 - 13:30
PHL13:45 - 18:15
    
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
11.10. Ne            
Rybnikaři9:00 - 10:15
HC Rekreanti10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 16:00
   
KLM - VELKÉ MEZIŘÍČÍ17:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
12.10. Po                                    
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
Ml.+ St. žáci18:00 - 19:15
Dorost19:30 - 20:45
Čečeni21:00 - 22:15
13.10. Út  
Powerskating 6:30 - 7:30
                             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
3.TŘ + 4.TŘ18:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
14.10. St  
KRASO6:30 - 7:45
    
VETERÁNI9:00 - 10:15
                  
Přípravka15:00 - 16:15
Ml. žáci16:30 - 17:45
St. žáci18:00 - 19:15
Dorost19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov 21:00 - 22:15
15.10. Čt        
ZŠ Kožlí8:00 - 10:00
                   
3.TŘ + 4.TŘ15:00 - 16:15
Dorost16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
16.10. Pá  
Stickhandling 6:30 - 7:30
                       
KRASO13:30 - 14:45
Přípravka15:00 - 16:15
Ml.+ St. žáci16:30 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
Muži/Junioři19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
17.10. So                
LMŽ - Žďár n.S.10:00 - 12:00
LSŽ - Žďár n.S.12:15 - 14:15
  
PHL15:00 - 19:00
 
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
18.10. Ne            
Rybnikaři9:00 - 10:15
HC Rekreanti10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 16:00
   
LD - Vel. Meziříčí17:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
19.10. Po                                    
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
Ml.+ St. žáci18:00 - 19:15
Dorost19:30 - 20:45
Čečeni21:00 - 22:15
20.10. Út  
Powerskating 6:30 - 7:30
                             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
3.TŘ + 4.TŘ18:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
21.10. St  
KRASO6:30 - 7:45
                            
Přípravka15:00 - 16:15
Ml. žáci16:30 - 17:45
St. žáci18:00 - 19:15
Dorost19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov 21:00 - 22:15
22.10. Čt                                    
3.TŘ + 4.TŘ15:00 - 16:15
Dorost16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
23.10. Pá  
Stickhandling 6:30 - 7:30
                       
KRASO13:30 - 14:45
Přípravka15:00 - 16:15
Ml.+ St. žáci16:30 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
Muži/Junioři19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
24.10. So            
PHL9:00 - 13:30
PHL13:45 - 18:15
    
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
25.10. Ne            
Rybnikaři9:00 - 10:15
HC Rekreanti10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 16:00
 
PHL16:30 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
26.10. Po                                    
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
Ml.+ St. žáci18:00 - 19:15
Dorost19:30 - 20:45
Čečeni21:00 - 22:15
27.10. Út  
Powerskating 6:30 - 7:30
                             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
3.TŘ + 4.TŘ18:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
28.10. St  
KRASO6:30 - 7:45
    
VETERÁNI9:00 - 10:15
                  
Přípravka15:00 - 16:15
Ml. žáci16:30 - 17:45
St. žáci18:00 - 19:15
Dorost19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov 21:00 - 22:15
29.10. Čt                                    
3.TŘ + 4.TŘ15:00 - 16:15
Dorost16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
PHL19:30 - 22:15
30.10. Pá  
Stickhandling 6:30 - 7:30
                       
KRASO13:30 - 14:45
Přípravka15:00 - 16:15
Ml.+ St. žáci16:30 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
Muži/Junioři19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
31.10. So                
LMŽ - Jihlava10:00 - 12:00
LSŽ - Jihlava12:15 - 14:15
  
PHL15:00 - 18:30
   
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
Veřejné HC Ledeč Rezervace Zápasy HC Ledeč PHL Žádost o rezervaci
Pokud si chcete rezervovat plochu, přečtěte si manuál pro rezervace.
Cena za jednotku ledu je 2000,- kč.