Informační panel pronájmu ledové plochy - Prosinec 2019

předchozí měsíc
 
 0607080910111213141516171819202122
 001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015
1.12. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
GALATEK a.s.9:00 - 10:15
Dolnokralovická 10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 16:15
  
RLD Ledeč-Chotěboř17:00 - 19:15
CHŘ - VMC19:30 - 20:45
ŽEL - PRO21:00 - 22:15
2.12. Po        
ZŠ Dolní Kralovice8:00 - 11:00
ZŠ Dolní Kralovice11:15 - 14:30
 
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
BER - HVC19:30 - 20:45
LHO - ČEČ21:00 - 22:15
3.12. Út  
Powerskating6:30 - 7:30
  
školička školky8:15 - 9:30
 
školička školky10:00 - 11:15
              
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
ATO - GOJ21:00 - 22:15
4.12. St  
KRASO6:30 - 7:45
ZŠ Ledeč8:00 - 10:00
školička10:15 - 11:30
             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
5.12. Čt  
STŽ6:30 - 7:30
 
ZŠ Dolní Kralovice8:00 - 11:00
ZŠ Dolní Kralovice11:15 - 14:30
 
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
SPO - QAL19:30 - 20:45
AHB - VET21:00 - 22:15
6.12. Pá  
Sickhandling6:30 - 7:30
 
ZŠ Ledeč 3.tř8:00 - 9:30
 
Gymnázium Ledeč10:00 - 11:15
        
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
7.12. So        
Dolnokralovická 8:00 - 9:15
    
KPT - GOJ10:30 - 11:45
BOS - OBR12:00 - 13:15
KŽL - HRA13:30 - 14:45
ATO - KRA15:00 - 16:15
Peklo na ledě16:30 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
8.12. Ne   
KRASO6:45 - 8:00
 
GALATEK a.s.8:30 - 9:45
3.TŘ. - Turnaj č.1410:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 16:15
ČCH - QAL16:30 - 17:45
HVC - SPO18:00 - 19:15
PRO - LHO19:30 - 20:45
VMC - ČEČ21:00 - 22:15
9.12. Po        
ZŠ Ledeč 2.tř.8:00 - 9:30
  
ZŠ Ledeč 3.tř10:15 - 11:15
  
ZŠ Ledeč12:00 - 13:00
       
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
BER - AHB19:30 - 20:45
KRA - GOJ21:00 - 22:15
10.12. Út  
Powerskating6:30 - 7:30
  
školička8:15 - 9:30
  
školička10:15 - 11:30
 
Gymnázium Ledeč12:00 - 13:15
 
ZŠ Ledeč13:45 - 14:45
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
RLD Ledeč-Soběslav18:00 - 20:45
      
11.12. St  
KRASO6:30 - 7:45
      
školička9:30 - 10:45
ZŠ ZRUČ 2st11:00 - 12:30
         
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
12.12. Čt  
STŽ6:30 - 7:30
  
ZŠ Kožlí8:15 - 10:15
  
ZŠ ZRUČ 2st11:00 - 12:30
         
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
ŽEL - KRO19:30 - 20:45
OBR - KŽL21:00 - 22:15
13.12. Pá  
Sickhandling6:30 - 7:30
         
Gymnázium Ledeč10:00 - 11:15
ZŠ Ledeč11:15 - 12:15
    
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
14.12. So        
Dolnokralovická 8:00 - 9:15
  
LMŽ - Telč10:00 - 12:15
LSŽ - Telč12:30 - 14:45
KPT - BOS15:00 - 16:15
HRA - ATO16:30 - 17:45
GOJ - KRA18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
15.12. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
GALATEK a.s.9:00 - 10:15
5.TŘ. - Náměšť n.O.10:30 - 12:45
  
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 16:15
  
MUŽI - SK Telč17:00 - 19:15
BER - PRO19:30 - 20:45
ŽEL - VMC21:00 - 22:15
16.12. Po        
ZŠ Ledeč8:00 - 9:30
     
ZŠ Zruč 4.Tř.11:00 - 12:30
         
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
CHŘ - ČCH19:30 - 20:45
LHO - QAL21:00 - 22:15
17.12. Út  
Powerskating6:30 - 7:30
  
školička školky8:15 - 9:30
 
školička školky10:00 - 11:15
              
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
KŽL - KRA21:00 - 22:15
18.12. St  
KRASO6:30 - 7:45
 
ZŠ Ledeč 7T8:15 - 9:30
  
školička10:15 - 11:30
             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
19.12. Čt  
STŽ6:30 - 7:30
     
ZŠ Kácov9:00 - 10:15
ZŠ Kácov10:30 - 11:45
            
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
AHB - KRO19:30 - 20:45
SPO - VET21:00 - 22:15
20.12. Pá  
Sickhandling6:30 - 7:30
 
ZŠ Ledeč 3.tř8:00 - 9:30
               
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
21.12. So            
HRA - KPT9:00 - 10:15
KRA - BOS10:30 - 11:45
ATO - KŽL12:00 - 13:15
HVC - AHB13:30 - 14:45
ČCH - ČEČ15:00 - 16:15
BER - KRO16:30 - 17:45
VMC - LHO18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
22.12. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
Rybníkáři9:00 - 10:15
Dolnokralovická 10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 16:15
  
RLD Ledeč-Benešov17:00 - 19:15
GOJ - ATO19:30 - 20:45
KRA - KŽL21:00 - 22:15
23.12. Po                                    
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
OBR - KPT19:30 - 20:45
HRA - BOS21:00 - 22:15
24.12. Út            
VETERÁNI9:00 - 10:15
                                                
25.12. St                                                                  
26.12. Čt                                    
3.TŘ15:00 - 16:15
5.tř16:30 - 17:45
Kožlí18:00 - 19:15
DUNICE19:30 - 20:45
      
27.12. Pá          
5.tř8:30 - 9:45
Obec Hulice10:00 - 11:15
Obec Hulice11:30 - 12:45
  
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
28.12. So        
Vánoční turnaj - mládež8:00 - 12:30
Vánoční turnaj - mládež12:45 - 15:45
Vánoční turnaj - mládež16:00 - 19:00
 
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
29.12. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
Rybníkáři9:00 - 10:15
Dolnokralovická 10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 16:15
ŽEL - ČEČ16:30 - 17:45
PRO - KRO18:00 - 19:15
CHŘ - LHO19:30 - 20:45
BER - QAL21:00 - 22:15
30.12. Po                        
G.JENÍKOV12:00 - 13:15
TJ Sokol Dolní Kralovice13:30 - 14:45
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
HVC - VET19:30 - 20:45
VMC - AHB21:00 - 22:15
31.12. Út      
KRASO7:30 - 8:45
VETERÁNI9:00 - 10:15
    
Rodiče + Děti11:30 - 12:45
Kožlí13:00 - 14:15
                                
Veřejné HC Ledeč Rezervace Zápasy HC Ledeč PHL Žádost o rezervaci
Pokud si chcete rezervovat plochu, přečtěte si manuál pro rezervace.
Cena za jednotku ledu je 1800,- kč.