Informační panel pronájmu ledové plochy - Říjen 2019

předchozí měsíc
 
 0607080910111213141516171819202122
 001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015
1.10. Út  
Stickhandling6:30 - 7:30
  
školička bruslení8:15 - 9:30
 
školička bruslení10:00 - 11:15
              
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
      
2.10. St  
KRASO6:30 - 7:45
        
školička bruslení10:00 - 11:15
              
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
3.10. Čt                                    
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
HRA - GOJ19:30 - 20:45
ATO - KPT21:00 - 22:15
4.10. Pá  
Powerskating6:30 - 7:30
             
ZŠ ZRUČ 2st11:00 - 12:30
   
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
      
5.10. So      
Dolnokralovická7:30 - 8:45
      
LHO - VET10:30 - 11:45
      
KŽL - BOS13:30 - 14:45
      
BER - VMC16:30 - 17:45
SPO - KRO18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
6.10. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
  
5.TŘ. - Světlá n.S.9:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 16:15
  
RLD - Chotěboř17:00 - 19:15
ČEČ - QAL19:30 - 20:45
HVC - PRO21:00 - 22:15
7.10. Po                        
Oprava osvětlení12:00 - 16:30
Oprava osvětlení16:45 - 19:15
KPT - KŽL19:30 - 20:45
GOJ - BOS21:00 - 22:15
8.10. Út        
školička bruslení8:00 - 9:15
školička bruslení9:30 - 10:45
                
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
PRO - BER21:00 - 22:15
9.10. St  
KRASO6:30 - 7:45
         
školička bruslení10:15 - 11:30
             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
10.10. Čt                                    
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
OBR - ATO19:30 - 20:45
HRA - KRA21:00 - 22:15
11.10. Pá  
Powerskating6:30 - 7:30
                       
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
RLD-Žďár n. S.18:00 - 20:15
  
Bernartice21:00 - 22:15
12.10. So          
Dolnokralovická 8:30 - 9:45
LMŽ - Pelhřimov10:00 - 12:15
STŽ - Pelhřimov12:30 - 14:45
CHŘ - ŽEL15:00 - 16:15
Kožlí16:30 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
13.10. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
    
2.TŘ. - Turnaj č.310:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 16:15
  
RLD - Pardubice17:00 - 19:15
VMC - HVC19:30 - 20:45
ČCH - BER21:00 - 22:15
14.10. Po                                    
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
AHB - SPO19:30 - 20:45
KRO - LHO21:00 - 22:15
15.10. Út  
Stickhandling6:30 - 7:30
  
školička bruslení8:15 - 9:30
 
školička bruslení10:00 - 11:15
                    
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
Čečeni21:00 - 22:15
16.10. St  
KRASO6:30 - 7:45
         
školička bruslení10:15 - 11:30
             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
17.10. Čt         
ZŠ Kožlí8:15 - 10:15
                  
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
VET - ČEČ19:30 - 20:45
      
18.10. Pá  
Powerskating6:30 - 7:30
                       
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
19.10. So          
Dolnokralovická 8:30 - 9:45
5.TŘ. - Vel. Bíteš10:00 - 12:15
    
ATO - HRA13:30 - 14:45
KŽL - OBR15:00 - 16:15
      
PRO - VMC18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
20.10. Ne                                   
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ14:45 - 16:30
     
BOS - KPT18:00 - 19:15
BER - CHŘ19:30 - 20:45
HVC - ČCH21:00 - 22:15
21.10. Po                                    
KRASO15:00 - 16:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
QAL - VET19:30 - 20:45
LHO - AHB21:00 - 22:15
22.10. Út  
Stickhandling6:30 - 7:30
  
školička bruslení8:15 - 9:30
 
školička bruslení10:00 - 11:15
              
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
ČCH - CHŘ21:00 - 22:15
23.10. St  
KRASO6:30 - 7:45
         
školička bruslení10:15 - 11:30
             
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
24.10. Čt                                    
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
ČEČ - KRO19:30 - 20:45
GOJ - KPT21:00 - 22:15
25.10. Pá  
Powerskating6:30 - 7:30
           
ZŠ Zruč10:30 - 12:15
    
KRASO13:30 - 14:45
PŘÍP15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
STŽ + DOR18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
Bernartice21:00 - 22:15
26.10. So                  
OBR - BOS10:30 - 11:45
HRA - KŽL12:00 - 13:15
            
BER-LHO16:30 - 17:45
VMC-VET18:00 - 19:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ19:30 - 22:00
 
27.10. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
      
Dolnokralovická 10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ13:30 - 16:15
      
CHŘ-AHB18:00 - 19:15
PRO-QAL19:30 - 20:45
      
28.10. Po         
Podzimní turnaj - mládež8:15 - 12:45
Podzimní turnaj - mládež13:00 - 16:00
Podzimní turnaj - mládež16:15 - 19:15
3.TŘ + 4.TŘ16:30 - 17:45
5.TŘ + MLŽ18:00 - 19:15
  
29.10. Út  
Stickhandling6:30 - 7:30
       
Veřejné bruslení9:30 - 12:00
     
KRASO13:30 - 14:45
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
4.TŘ + 5.TŘ18:00 - 19:15
STŽ + DOR19:30 - 20:45
KRA - OBR21:00 - 22:15
30.10. St        
KRASO8:00 - 10:00
       
Veřejné bruslení12:00 - 14:30
 
SVČ - KRASO15:00 - 16:15
PŘÍP + 3.TŘ16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOR19:30 - 20:45
ZD Trhový Štěpánov21:00 - 22:15
31.10. Čt                        
Gymnázium Ledeč12:00 - 13:15
      
3.TŘ15:00 - 16:15
4.TŘ + 5.TŘ16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
HVC-ČEČ19:30 - 20:45
ŽEL-SPO21:00 - 22:15
Veřejné HC Ledeč Rezervace Zápasy HC Ledeč PHL Žádost o rezervaci
Pokud si chcete rezervovat plochu, přečtěte si manuál pro rezervace.
Cena za jednotku ledu je 1800,- kč.