Informační panel pronájmu ledové plochy - Prosinec 2018

předchozí měsíc
 
 0607080910111213141516171819202122
 001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015
1.12. So          
Přípr + 3. Tř8:30 - 9:45
  
BER - ČCH10:30 - 11:45
            
OBR - ATO15:00 - 16:15
    
Peklo na ledě17:30 - 19:30
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
2.12. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
RYBNÍKÁŘI9:00 - 10:15
Dolnokralovická10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 16:15
  
RLD Ledeč n.S. - Písek17:00 - 19:15
ŽEL - VET19:30 - 20:45
KPT - HVC21:00 - 22:15
3.12. Po         
ZŠ Ledeč 3.tř8:15 - 9:30
    
ZŠ Zruč10:45 - 11:45
       
ZŠ LEDEČ13:45 - 14:45
KRASO15:00 - 16:15
3T + PŘÍP.16:30 - 17:45
4T + MLŽ18:00 - 19:15
VMC - ČEČ19:30 - 20:45
ČCH - PRO21:00 - 22:15
4.12. Út         
Školička bruslení8:15 - 9:30
Školička bruslení9:45 - 11:00
zš Ledeč 5tř11:15 - 12:00
ZŠ LEDEČ12:00 - 14:45
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
STŽ + DOROST18:00 - 19:15
CHŘ - QAL19:30 - 20:45
DEK - BER21:00 - 22:15
5.12. St         
Školička bruslení8:15 - 9:30
  
Školička bruslení10:15 - 11:30
       
KRASO13:30 - 14:45
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
3T + 4T16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOROST19:30 - 20:45
      
6.12. Čt  
Power Sc6:30 - 7:45
ZŠ Kožlí8:00 - 10:15
ZŠ ZRUČ10:30 - 13:15
      
PŘÍP. + 2.T.15:00 - 16:15
4T16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
LHO - VET19:30 - 20:45
AHB - ŽEL21:00 - 22:15
7.12. Pá                    
ZŠ Ledeč6tř11:00 - 12:00
     
KRASO13:30 - 14:45
STŽ15:00 - 16:15
MLŽ16:30 - 17:45
DOROST18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
GOLČUV JEN21:00 - 22:15
8.12. So          
Přípravka8:30 - 9:45
LMŽ - Pelhřimov10:00 - 12:15
LSŽ - Pelhřimov12:30 - 14:30
 
KLP 201015:00 - 17:30
 
DUNICE18:00 - 19:15
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
9.12. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
RYBNÍKÁŘI9:00 - 10:15
Dolnokralovicka10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 16:15
KŽL - BOS16:30 - 17:45
KRO - KPT18:00 - 19:15
KRA - HRA19:30 - 20:45
CHŘ - VET21:00 - 22:15
10.12. Po         
ZŠ Ledeč 3.tř8:15 - 9:00
Gymnázium Ledeč9:00 - 10:15
   
ZŠ Ledeč n./S., 5.tř.11:15 - 12:30
     
zš Ledeč 5tř14:00 - 14:45
KRASO15:00 - 16:15
3T + PŘÍP.16:30 - 17:45
4T + MLŽ18:00 - 19:15
AHB - BER19:30 - 20:45
HVC - OBR21:00 - 22:15
11.12. Út         
Školička bruslení8:15 - 9:30
  
Školička bruslení10:15 - 11:30
 
ZŠ Ledeč 9 tř12:00 - 13:15
  
zš Ledeč 5tř14:00 - 14:45
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
STŽ + DOROST18:00 - 19:15
SPO - ŽEL19:30 - 20:45
ATO - GOJ21:00 - 22:15
12.12. St          
ZŠ D.Město8:30 - 10:00
Školička bruslení10:15 - 11:30
       
KRASO13:30 - 14:45
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
3T + 4T16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOROST19:30 - 20:45
QAL - ČEČ21:00 - 22:15
13.12. Čt  
Power Sc6:30 - 7:45
          
ZŠ ZRUČ10:30 - 13:15
      
PŘÍP. + 2.T.15:00 - 16:15
4T16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
LHO-VMC19:30 - 20:45
LHO - VMC21:00 - 22:15
14.12. Pá         
ZŠ Ledeč n. S. 4. A8:15 - 9:30
               
KRASO13:30 - 14:45
      
MLŽ16:30 - 17:45
DOROST18:00 - 19:15
VETERÁNI19:30 - 20:45
      
15.12. So                        
QAL - DEK12:00 - 13:15
PRO - AHB13:30 - 14:45
BER - SPO15:00 - 16:15
VMC - CHŘ16:30 - 17:45
LHO - ČEČ18:00 - 19:15
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
16.12. Ne          
KRASO8:30 - 9:45
  
Dolnokralovicka10:30 - 11:45
      
Veřejné bruslení13:30 - 16:15
HRA - ATO16:30 - 17:45
KPT - KŽL18:00 - 19:15
OBR - KRO19:30 - 20:45
      
17.12. Po        
ZŠ Dolní Kralovice8:00 - 12:30
ZŠ Dolní Kralovice12:45 - 14:00
   
KRASO15:00 - 16:15
3T + PŘÍP.16:30 - 17:45
4T + MLŽ18:00 - 19:15
GOJ - HVC19:30 - 20:45
ČEČ - ŽEL21:00 - 22:15
18.12. Út         
Školička bruslení8:15 - 9:30
Školička bruslení9:45 - 11:00
zš Ledeč 5tř11:15 - 12:30
     
zš Ledeč 5tř14:00 - 14:45
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
KRASO16:30 - 17:45
STŽ + DOROST18:00 - 19:15
AHB - QAL19:30 - 20:45
SPO - PRO21:00 - 22:15
19.12. St         
Školička bruslení8:15 - 9:30
  
Školička bruslení10:15 - 11:30
 
Gymnázium Ledeč12:00 - 13:15
KRASO13:30 - 14:45
SVČ-KRASO15:00 - 16:15
3T + 4T16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOROST19:30 - 20:45
      
20.12. Čt  
Power Sc6:30 - 7:45
Zš Kácov8:00 - 9:15
Zš Kácov9:30 - 10:45
zš Ledeč 5tř11:00 - 12:15
          
PŘÍP. + 2.T.15:00 - 16:15
4T16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
DEK - VET19:30 - 20:45
ČCH - QAL21:00 - 22:15
21.12. Pá                              
KRASO13:30 - 14:45
Dorost15:00 - 16:15
  
LSŽ Ledeč-Žďár n. S.17:00 - 19:00
 
VETERÁNI19:30 - 20:45
      
22.12. So    
Dolnokralovicka7:00 - 8:15
Přípr + 3. Tř8:30 - 9:45
LMŽ - Jihlava10:00 - 12:15
LSŽ - Jihlava12:30 - 14:30
 
BER - ČEČ15:00 - 16:15
CHŘ - LHO16:30 - 17:45
ČCH - VMC18:00 - 19:15
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
23.12. Ne            
GALATAK9:00 - 10:15
      
SPOJSTAV12:00 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 16:15
  
RLD Ledeč n.S. - Pelhřimov17:00 - 19:15
Kožlí19:30 - 20:45
      
24.12. Po            
VETERÁNI9:00 - 10:15
Veřejné bruslení10:30 - 12:45
Krásné prožití vánoc, hodně zdraví, štěstí13:00 - 17:30
a spokojenosti v novém roce 2019 přeje17:30 - 22:00
  
25.12. Út                              
Veřejné bruslení13:30 - 16:15
      
HC Ledeč nad Sázavou, z.s.18:00 - 21:00
      
26.12. St            
K LHOTA9:00 - 10:15
      
Novák12:00 - 13:15
KRASO13:30 - 14:45
Veřejné bruslení15:00 - 16:15
3T + 4T16:30 - 17:45
MLŽ18:00 - 19:15
DOROST19:30 - 20:45
      
27.12. Čt            
V.LHOTA9:00 - 10:15
DOROST10:30 - 11:45
    
Obec Hulice13:00 - 14:45
PŘÍP. + 2.T.15:00 - 16:15
4T16:30 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
Čečeni19:30 - 20:45
      
28.12. Pá     
KRASO7:15 - 8:30
 
Turnaj 20119:00 - 13:30
Turnaj 201113:45 - 17:45
VETERÁNI18:00 - 19:15
Bernartice19:30 - 20:45
      
29.12. So            
AHB - VET9:00 - 10:15
LHO - ŽEL10:30 - 11:45
ČCH - SPO12:00 - 13:15
SOKOL DOLNÍ KRALOVICE13:30 - 14:45
SOKOL DOLNÍ KRALOVICE15:00 - 16:15
Přátelák rodiče16:30 - 17:45
Přípravka18:00 - 19:15
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
30.12. Ne      
KRASO7:30 - 8:45
RYBNÍKÁŘI9:00 - 10:15
Dolnokralovicka10:30 - 11:45
SPOJSTAV12:00 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 16:15
4.T16:30 - 17:45
KOŽLÍ18:00 - 19:15
ČEČENI19:30 - 20:45
      
31.12. Po            
VETERÁNI9:00 - 10:15
KRASO10:30 - 11:45
G.JENÍKOV12:00 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 16:15
Veselého silvestra a štasný nový rok přejí ledaři16:30 - 21:00
      
Veřejné HC Ledeč Rezervace Zápasy HC Ledeč PHL Žádost o rezervaci
Pokud si chcete rezervovat plochu, přečtěte si manuál pro rezervace.
Cena za jednotku ledu je 1800,- kč.