Hlavní trenér:
Manager:
Petr Bernard

2. 5. 2024MUŽI - Do letní přípravy se zapojil David Pešek

Ledečský odchovanec David Pešek se přidal k týmu a zapojil se do společné letní přípravy. Útočník ročníku 2002, který prošel světelskou juniorkou tak zvýší konkurenci v našich útočných řadách.

29. 4. 2024Muži zahájili letní přípravu !

Prvním ledečským týmem, který už zahájil letní přípravu jsou MUŽI. Na první trénink se sešli už ve středu 17.4.2024. Letní příprava tak letos bude nejen delší a hlavně jiná. Nové trenérské trio vymýšlí model, který bude hráče hlavně bavit ale nic jim nvíce

29. 4. 2024Hodnocení sezóny mužů

HC Ledeč nad Sázavou provedl důkladné hodnocení uplynulé sezóny mužů. Vzhledem k tomu, že se nepodařilo uhrát play-off, byla sezóna hodnocena jako nepovedená. Ve funkci hlavního trenéra byl přesto potvrzen Pavel Brýdl.

28. 2. 2024KLM - Vysočina

KLM Ledeč : Pelhřimov
25. 2. 2024
HC Pelhřimov

Poslední zápas základní části jsme sehráli na domácím ledě proti mužstvu z Pelhřimova. Favoritem zápasu byli jistě hosté, ale ledečské barvy se nezalekli a šli do zápasu naplno. V čase 5:10 jsme šli dokonce do vedení, když po přihrávce Součka dokázal vstřelit branku Kalenský. Hosté do konce první třetiny dokázali otočit skóre na svojí stranu, když se prosadili Šťáva a Hadrava. Druhá třetina byla již více v režii hostí a ti se dokázali i brankově prosadit. Postupně skórovali Dvořák, Hadrava, Kasalý. I ve druhé třetině přišel náš gólový úspěch a to v čase 36:01přesně zamířil Prchal po přihrávce Křišty. Třetí třetina dopadla opět lépe pro hosty. Postupně se přesně trefili Machovský, Dvořák a opět Dvořák. V čase 57:59 už jen snížil nepřiznivý stav přesnou střelou mezi tři tyče Kittler po přihrávkách Sechovce a Čapka. Tímto posledním soubojem na našem ledě jsme ukončili sezónu 2023/2024.

1. 2. 2024KLM - Vysočina

KLM Ledeč : Světlá
27. 1. 2024
HC Světlá nad Sázavou

Druhé posázavské derby opět ovládli skláři ze Světlé. V prvním duelu tohoto ročníku jsme na Světelském ledě podlehli 6:4. V druhém duelu jsme se utkali na domácím ledě v Ledči, ale bohužel ani domácí prostředí nám nepomohlo k zisku bodů a Skláři opět slavili tříbodový úspěch. Plně vyprodaná ledečská hala viděla krásný bojovný hokej plný hezkých akcí, tvrdých střetů, emocí ale i menších šarvátek. Hosté šli do vedení již v čase 3:10, kdy překonal domácího gólmana Dolinský po přihrávkách Kratochvíla a Kopeckého. Další úspěch hostí přišel téměř v zápětí a to v čase 4:43 skóroval Kratochvíl po přihrávce Dolinského. Náš gólový úspěch v první třetině nepřišel a do kabiny jsme šli za stavu 0:2. Do druhé třetiny jsme vstoupili velice dobře a již v čase 20:28 dokázal překonat hostujícího gólmana Krajíček J. po přihrávkách Sedláčka a Sechovce. Hostující měli lepší pohyb a dokázali si vytvořit gólové šance. Ledečští byli o krok zpět a díky této aktivitě si hosté vykoledovali přesilovku pět proti třem a v čase 29:54 ji dokázali i využít. V této přesilovce dokázali překonat domácího gólmana Dolinský po přihrávkách Kratochvíla a Kopeckého. Další úspěch hostů přišel v čase 37:40 opět v přesilové hře, kdy skóroval Kopecký. Těsně před koncem druhé třetině jsme dokázali ještě snížit nepříznivý stav. V čase 39:47 skóroval Sedláček po přihrávkách Prchala a Bulíka. Po druhé třetině se šlo do kabin za stavu 2:4. Ve třetí třetině jsme měli jediný úkol a to otočit nepříznivý stav utkání. V čase 44:17 jsme dokázali snížit na 3:4 když překonal hostujícího gólmana Sechovec. V celku slibný průběh utkání vydržel až do času 57:13, kdy se opět prosadili hosté. Na 3:5 zvýšil opět Kratochvíl po přihrávce Kopeckého. Za tohoto nepříznivého stavu jsme vložili všechny síly do útoku s myšlenkou na otočení výsledku utkání. Bohužel z toho dokázali těžit hosté a poslední úspěch zaznamenal Dolinský v čase 58:27. Ledečští již nedokázali stav otočit a utkání prohráli 3:6. Celé utkání provázela perfektní atmosféra vyprodaného ledečského stadionu. Pevně věříme, že utkání bylo divácky atraktivní a těchto posázavských bitev bude v budoucnosti ještě k vidění mnoho.