Kontakty

Hlavní trenér:  
Pavel Brýdl   775 353 900
Vedoucí mužstva:   
Aleš Kouba   605 956 923
Kustod   
Marcel Novotný       
Manager:  
Petr Bernard  

 

 
 

28. 2. 2024KLM - Vysočina

KLM Ledeč : Pelhřimov
25. 2. 2024
17:00
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
HC Pelhřimov
HC Pelhřimov
3 : 8

Poslední zápas základní části jsme sehráli na domácím ledě proti mužstvu z Pelhřimova. Favoritem zápasu byli jistě hosté, ale ledečské barvy se nezalekli a šli do zápasu naplno. V čase 5:10 jsme šli dokonce do vedení, když po přihrávce Součka dokázal vstřelit branku Kalenský. Hosté do konce první třetiny dokázali otočit skóre na svojí stranu, když se prosadili Šťáva a Hadrava. Druhá třetina byla již více v režii hostí a ti se dokázali i brankově prosadit. Postupně skórovali Dvořák, Hadrava, Kasalý. I ve druhé třetině přišel náš gólový úspěch a to v čase 36:01přesně zamířil Prchal po přihrávce Křišty. Třetí třetina dopadla opět lépe pro hosty. Postupně se přesně trefili Machovský, Dvořák a opět Dvořák. V čase 57:59 už jen snížil nepřiznivý stav přesnou střelou mezi tři tyče Kittler po přihrávkách Sechovce a Čapka. Tímto posledním soubojem na našem ledě jsme ukončili sezónu 2023/2024.

1. 2. 2024KLM - Vysočina

KLM Ledeč : Světlá
27. 1. 2024
17:00
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
HC Světlá nad Sázavou
HC Světlá nad Sázavou
3 : 6

Druhé posázavské derby opět ovládli skláři ze Světlé. V prvním duelu tohoto ročníku jsme na Světelském ledě podlehli 6:4. V druhém duelu jsme se utkali na domácím ledě v Ledči, ale bohužel ani domácí prostředí nám nepomohlo k zisku bodů a Skláři opět slavili tříbodový úspěch. Plně vyprodaná ledečská hala viděla krásný bojovný hokej plný hezkých akcí, tvrdých střetů, emocí ale i menších šarvátek. Hosté šli do vedení již v čase 3:10, kdy překonal domácího gólmana Dolinský po přihrávkách Kratochvíla a Kopeckého. Další úspěch hostí přišel téměř v zápětí a to v čase 4:43 skóroval Kratochvíl po přihrávce Dolinského. Náš gólový úspěch v první třetině nepřišel a do kabiny jsme šli za stavu 0:2. Do druhé třetiny jsme vstoupili velice dobře a již v čase 20:28 dokázal překonat hostujícího gólmana Krajíček J. po přihrávkách Sedláčka a Sechovce. Hostující měli lepší pohyb a dokázali si vytvořit gólové šance. Ledečští byli o krok zpět a díky této aktivitě si hosté vykoledovali přesilovku pět proti třem a v čase 29:54 ji dokázali i využít. V této přesilovce dokázali překonat domácího gólmana Dolinský po přihrávkách Kratochvíla a Kopeckého. Další úspěch hostů přišel v čase 37:40 opět v přesilové hře, kdy skóroval Kopecký. Těsně před koncem druhé třetině jsme dokázali ještě snížit nepříznivý stav. V čase 39:47 skóroval Sedláček po přihrávkách Prchala a Bulíka. Po druhé třetině se šlo do kabin za stavu 2:4. Ve třetí třetině jsme měli jediný úkol a to otočit nepříznivý stav utkání. V čase 44:17 jsme dokázali snížit na 3:4 když překonal hostujícího gólmana Sechovec. V celku slibný průběh utkání vydržel až do času 57:13, kdy se opět prosadili hosté. Na 3:5 zvýšil opět Kratochvíl po přihrávce Kopeckého. Za tohoto nepříznivého stavu jsme vložili všechny síly do útoku s myšlenkou na otočení výsledku utkání. Bohužel z toho dokázali těžit hosté a poslední úspěch zaznamenal Dolinský v čase 58:27. Ledečští již nedokázali stav otočit a utkání prohráli 3:6. Celé utkání provázela perfektní atmosféra vyprodaného ledečského stadionu. Pevně věříme, že utkání bylo divácky atraktivní a těchto posázavských bitev bude v budoucnosti ještě k vidění mnoho.

23. 1. 2024KLM - Vysočina

KLM Moravské Budějovice : Ledeč
20. 1. 2024
17:00
HC Žihadla Moravské Budějovice
HC Žihadla Moravské Budějovice
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
11 : 3

V 17. kole jsme vyjeli na led Moravských Budějovic. V současnosti vedoucí mužstvo celé tabulky krajské ligy nám nadělilo 11 gólů. Soupeře jsme se nezalekli a utkání jsme začali velice dobře. Útoky domácích jsme dokázali zastavovat popřípadě je ukončil výborně chytající ledečský brankář. Domácí měli více ze hry a díky své aktivní hře si vynutili první faul zápasu. V přesilovce ukázali domácí, jak je tým sehraný a netrvalo dlouho a otevřeli skóre zápasu, když v čase 9:50 překonal našeho gólmana Mikeš. Zanedlouho si domácí vynutili druhý faul a opět se v přesilovce nemýlili. V čase 11:45 zvyšoval na 2:0 Sigmund a tím využil druhou přesilovku v utkání. Domácí dokázali vstřelit ještě jeden gól a tím uzavřeli první třetinu stavem 3:0, kdy se v čase 19:34 před brankou nemýlil Rytnauer. Ve druhé třetině jsme dokázali vstřelit dvě branky, nicméně tato třetina patřila opět spíše domácím. V čase 21:23 zvyšoval na Válek. Na 4:1 jsme snížili po úniku Krajíčka J. v čase 23:37 a v čase 26:20 překonal brankáře domácích Smolko. Za stavu 4:2 začali domácí tahat za delší konec provazu a pěti góly vzali jakékoliv naděje na obrat utkání. V čase 31:32 skóroval Mikeš, 35:05 Trojan, 35:32 Válek, 36:21 Sigmund, 39:42 opět Sigmund. Po druhé třetině svítilo na časomíře skóre 9:2. Do třetí třetiny za velice nepříznivého stavu jsme vkročili velice dobře. V čase 41:05 skóroval Prchal po přihrávce Brože. Další naše útočné akce končili na dobře bránící domácí obraně a výborně chytajícím brankářem Tržilem. Domácím se podařilo vstřelit ještě další dvě branky a uzavřeli skóre na 11:3. V čase se 50:12 překonal našeho gólmana Mikeš a v čase 58:26 Krutiš. Síla Moravských Budějovic je vysoká a bohužel na lepší výsledek náš výkon nestačil. I přes nepříznivý konečný stav zápasu odehráli ledečští muži velice slušný výkon což ocenil i trenér domácích. V příštím utkání přivítáme na domácím ledě dalšího silného soupeře z vrcholu tabulky. Pojďte fandit 28.1.2024 na Zimní stadion města Ledeč nad Sázavou. Od 17:00 přivítáme Světlou nad Sázavou.

9. 1. 2024KLM - Vysočina

KLM Ledeč : Velká Bíteš
7. 1. 2024
16:00
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
HC Spartak Velká Bíteš
HC Spartak Velká Bíteš
2 : 5

První utkání tohoto roku jsme prohráli. Na domácím ledě jsme poměřili síly s týmem Velké Bíteše. Vstup do zápasu se nám povedl a již v čase 3:23 se po přihrávkách Kalenského a Bulíka vydal na výlet ze své obrany Vrána. Svůj výlet zakončil z pravé strany a poslal domácí do vedení 1:0. Naše vedení trvalo do času 11:24, kdy vyrovnal na 1:1 hostující Čoupek. V první třetině se toho více nestalo a do kabin jsme šli za nerozhodného stavu. Ve druhé třetině se čekalo na gól až do 30:18, kdy po přihrávce Čapka skóroval Sedláček. Naše radost netrvala dlouho a hosté otočili vedení na svou stranu. V čase 34:28 skóroval Jarolím a dalším gólem šli hosté do vedení 2:3, když v čase 38:22 překonal domácího brankáře Dittrich. Třetí třetina nebyla příliš hokejová ani od jednoho z týmů. Bylo k vidění několik přesilovek, bohužel i neodpískané fauly na obou stranách a tím nervozita gradovala. Na obou stranách byla vidět spíše vidina vendety než hokejové akce. Nicméně i v tomto chaosu se dokázal soupeř lépe zorientovat. Ledečští se nedokázali gólové prosadit v přesilovkách, hosté přidali další dva góly v časech 42:38, 57:40 a nakonec odváželi zaslouženě tři body.

20. 12. 2023KLM - Vysočina

KLM Humpolec : Ledeč
16. 12. 2023
16:30
Jiskra Humpolec
Jiskra Humpolec
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
9 : 3

Poslední zápas tohoto roku jsme nezvládli a poslední třetinou jsme se připravili o body. K dalšímu zápasu jsme cestovali na led Humpolce. V minulých zápasech přesvědčili Humpolečtí svými dobrými výkony a po zásluze jsou na předních příčkách tabulky. V úvodu zápasu jsme opět nedokázali pohlídat soupeře a inkasovali jsme již v čase 00:25 po střele Hendrycha. V čase 05:43 jsme prohrávali již 2:0 když našeho golmana překonal Brychta. Naše první úspěšná akce přišla v čase 15:54 po akci Smolka a Kalenského se dokázal prosadit Prchal. Do kabin jsme šli za stavu 2:1. Ve druhé třetině jsme soupeře přehrávali, ale nedokázali jsme se golově prosadit. Náš další golový zápis přišel až v čase 33:27 kdy přihrával Vrána a Jakub Krajíček se nemýlil. Na další branku jsme nečekali dlouho a již v čase 34:52 si vyměnili puk Sechovec, Sedláček a Smolko. Výlet Smolka skončil až v soupeřově brance kam dokázal nacpat puk i s brankářem domácích. Ve druhé třetině se více nestalo a za stavu 2:3 se šlo do kabin. Dvě třetiny byli z naší strany odehrány velice dobře, bohužel hokej se hraje na třetiny tři a tu jsme absolutně vůbec nezvládli a tomu odpovídal i konečný výsledek. Ve třetí třetině na nás domácí Humpolec vlétnul a školil nás v produktivitě. Humpolec vyhrál poslední třetinu 7:0 a konečný stav 9:3 odpovídal naší předvedené hře. Poslední utkání tohoto roku jsme absolutně nezvládli a do příštího roku máme nad čím přemýšlet a na čem zapracovat.