Hl. trenér:
 Štěpánka Chmelová 607 488 464

Týden hokeje v Ledči nad Sázavou

Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Více informací naleznete ZDE!

Startující kluby - MINI 2011

Cihlář Jakub
Petrus Vojta
Panský Patrik

Naši malí hráči si svoje pevné místo v sestavě teprve hledají, proto pozice v týmech mohou být v průběhu sezóny měněny.

ŽÁCI - ročník 1999 a mladší

Oddíl našich nejmenších hokejistů vstoupil v loňské sezóně poprvé v novodobé historií do mistrovských soutěží. Velice mladý tým odehrál kompletní sezónu minihokeje 3.tříd v KP Vysočina. V soutěži, která se hraje turnajovým způsobem jsme odehráli několik velice dobrých zápasů a to i se soupeři zvučných jme. Naši kluci, i když byli v soutěži nováčkem, rozhodně nepůsobyli zakřiknutě a bili se o každé vítěztví.

Pro letošní sezónu bude mít ledečská přípravka podobně, jako jiné kluby v soutěži dvě družstva. V oddílu Přípravky "A" budou bojovat kluci 3.tříd a někteří kluci 2.tříd, kteří výkonostně prokáží své kvality. Za tým Přípravky"B" budou hrát kluci ze 2.tříd a mladší, tak aby nikdo zbytečně nevysedával na lavičce a každý dostal na ledě dostatek prostoru. Pro naše mužstva to znamená, že skupinu "A" - kde většinou hrají hráči 3.tříd budou hrát rovněž naši třeťáci a naši nejmenší ve skupuině "B" - tedy se sobě rovnými. V loňském roce, kdy jsem měli v sutěži pouze jeden tým jsme dle herního řádu ČSLH byli nalosováni do skupiny A a jednou do skupiny B.

Obě naše družstva budou nastupovat v tradičních nepřehlédnutelných klubových barvách - Přípravka "A" v barevné kombinaci černá/oranžová a Přípravka "B" v kombinaci oranžová/černá.