Kontakty

Hlavní trenér:  
 Brýdl Pavel  775 353 900
 Asistent trenéra:  
   
   
 Vedoucí týmu:  
 Chmelová Štěpánka  607 488 464
 
 
« »
Květen 2024
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kluci Holky pojďte hrát.

LEDEČSKÝ HOKEJ HLEDÁ NOVÉ HOKEJISTY

HC Ledeč nad Sázavou je hrdý finančně stabilní klub s bohatou historií. Od otevření zimního stadiónu v roce 2005 vychoval řadu velmi kvalitních hokejistů, kteří dnes hrdě nosí nejcenější ledečský dres našich mužů, nebo hrají v jiných zvučných klubech. Klub je součástí projektu ČSLH Trenér do malých klubů. Vedením je pověřen Milan Chalupa (bývalý hráč NHL, několikanásobný medailista s národním týmem). S klubem spolupracují i další špičkoví trenéři, kteří kontrolují jeho fungování. Svého trenéra mají i brankáři - Lukáš Sáblík, mistr extraligy! 

Na trenérských postech dnes působí vyškolení licencovaní trenéři, kteří svým hokejovým umem bavili fanoušky a dnes své mnohaleté dovednosti a zkušenosti chtějí předat svým nástupcům. 

  

Jak se tedy stát ledečským hokejistou?

Je to jednoduché, přijďtě kdykoliv na náš zimní stadión nejlépe v časech tréninků naší nejmladší kategorie "Přípravky". S sebou vůbec nic nepotřebujete pouze chuť a dobrou náladu. Vše co budou Vaše děti potřebovat Vám zapůjčí klub. 

Kdy je nejvhodnější s hokejem začít?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď co se týká věku. Každý kluk nebo holka mají trochu jiný biologický věk - někdo začíná ve 3. někdo ve 4. a někdo až v 6. roce. Platí takové jednoduché pravidlo. Jak začne "Honzík" jezdit na odrážedle -může obout brusle. 

Za jak dlouho se naučí děti bruslit?  

Základy bruslení se u nás naučí každý, obvykle to trvá 8 tréninkových jednotek. Takže po cca dvou měsících se naši šikulové sami prohání po ledě a s hokejkou v ruce. Další bruslařské dovednosti se , ale hokejoví hráči učí a zdokonalují je až do juniorského věku. 

Kolik tréninků týdně budou děti mít? 

Děti v tomto nejmenším věku by měli mít 3 až 4 tréninkové jednotky týdně v délce cca 45-60 minut. S ohledem na možnosti vytíížení našeho zimního stadiónu má většina kategoriií 3 treninkové jednotky na ledě a další tréninkové jednotky na suchu. Od 1.10.2021 by měla by mělo být přímo v prostorách zimního stadiónu v provozu naše nové "Skils centrum" - speciální tělocvična pro rozvoj a trenink hokejových dovedností. Ta bude primárně sloužit pouze pro oddíly HC Ledeč nad Sázavou a její vybavení bude určeno především pro naší mládež.  

Budou mít děti vlastní kabinu? 

Ano - všechny naše oddíly mají vlastní kabiny. Není tedy nutné neustále nosit veškerou výstroj domů. Pro začínající hráče má klub k dispozici, kompletní vybavení, výstrojí, bruslí, treninkových dresů a pod. Není třeba tedy nic dopředu pořizovat.

Kdy začnout děti hrát zápasy?   

Slovo "Hra" je základním motem práce se začínajícími hokejisty. Všechno co se budou děti učit během první sezóny - bude jedna velká hra. Děti si budou hrát a naučí se některé techniky aniž by si vlatně uvědomovali, že se něco učí. Góly začnou dávat hned jak se udrží na bruslích a začnou vodit po ledě puk. Prvním opravdovým startem nových ledečských nadějí bývá obvykle Vanoční turnaj pro nejmenší hokejisty buď u nás v Ledči nad Sázavou, nebo na zimním stadiónu v Telči.  

Můžou děti chodit ještě na jiný sport než hokej?

Samozřejmě. Každý kolektivní sport, kde je jakýkoliv aktivní pohyb je pro rozvoj každého hráče přínosem. Historie ukazuje, že vynikající kombinací je například Hokej a Házená, nebo samozřejmě Hokej -Fotbal což je asi nejčastější případ v našem klubu. Trenéři obou sportů se sVami jistě dohodnout jak a kdy oba sporty časově zkloubit.   

Kolik budou rodiče platit?

První půlrok rodiče nebudou platit nic. Teprve potom, když zjistí že je to s námi baví - zaplatí 2000,- Kč za druhé pololetí. Oddílové přspěvky jsou uvedené jakou nedílná součást klubového řádu a jejich výše je odstupňovaná pro různé věkové kategorie.

 

KLUB JE SOUČÁSTÍ PROJEKTU ČSLH  - POJĎ HRÁT HOKEJ

 

  www.pojdhrathokej.cz - oficiální stránky

Pojdhrathokej do Ledče nas Sázavou 

Ledeč a Týden hokeje

Pojď hrát hokej!!!! :-) - skladba k projektu