Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

4.10.2008 - Přípravku prověřili havlíčkobrodští Rebelové

Jako první prověříli oba naše teamy přípravky havlíčkobrodčtí Rebelové. Přátelská utkání minihokeje sehráli mužstva přípravek "A" ( žáci 3.tříd ) i přípravek "B" ( žáci 2.tříd a mladší ) tuto sobotu v 10:00 na zimním stadiónu v Ledči nad Sázavou.

HC Ledeč nad Sázavou "A"
          14  :   3
  HC Rebel Havlíčkův Brod "A"
   HC Ledeč nad Sázavou "B"              6 : 4
  HC Rebel Havlíčkův Brod "B"

Přípravka "A":
Havlíčkobrodské "A" rozhodně nepřijelo v plné síle. S týmem, který nastoupil si naši třeťáci poradili a přesvědčivě zvítězili 14:3. A to první gól jsme dostali až na konci 1.třetiny po zbytečné chybě nejzkušenější  obrany a další dva goly byly za samostatných stříleních po opět nesmyslných zbytečých faulech. Jinak celý mančaft dobře bruslil. První útok dobře kombinoval a do zakončení se po krásných nahrávkách zapojili i obránci. Druhá řada musí ještě na souhře značně zapracovat. V obraně to občas skřípalo, ale Ondra v bráně nás podržel. Útok druhé řady se spíše prosazoval individuálně. Celé utkání zakončil střelou do šibenice Kuba Petržílka.

Přípravka "B":
Havlíčkobrodské "B" bylo pro naše "B" rovnoceným soupeřem. Stav byl dlouho nerozhodný 0:0 a až na konci první třetiny šel soupeř do vedení. Kluci se snažili a vyrovnání přišlo. Brodská přípravka vždy ale o gól odskočila. To trvalo až druhé přestávky a kluci po dvou třetinách prohrávali 4:3. Ve třetí třetině, ale znovu zabrali, výborně zachytal Michal Doležal v brance a skóre se otočilo. Nejmladší oslavili svoje první velké vítězství v této sezóně. Celkový stav 6:4