Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

PŘÍPRAVKA - Přípravné utkání HC Kutná Hora

V sobotu 15.11.2008 - sehráli oba naše tými přípravky další přípravné utkání - tentokrát na ZS v Kutné Hoře, kde se postavili proti kutnohorským Sršňům.

Přípravka "A" i  "B"

HC Ledeč nad Sázavou "A"
           12  :  1
  HC Sršni Kutná Hora "A"
  HC Ledeč nad Sázavou "B"              8  :  2
  HC Sršni Kutná Hora "B"

Jednalo se o další z přátelských přípravných utkání vložených do volných víkendů mezi mistrovskými turnaji KP Vysočiny. Zápas byl odehrán na čtyři čtvrtiny po 15 minutách hrubého času.

Přípravka "A"

Naši kluci "A" nastoupili v kompletní sestavě i s uzdraveným Dominikem Šimůnkem. Kluci byli po delší zápasové pauze znovu natěšení na hru a od začátku utkání to bylo hodně vidět. V první části jsme nedali mladým "Sršňům" šanci - hrálo se téměř na jednu bránu a náš brankář Ondra si téměř nesáhl na puk. Obrany v obou ledečských řadách fungovaly výborně. Útočníci se dlouho nemohli dostat do obvyklého tempa. Domácí je stačili pokrývat a proto stav po první čtvrtině byl pouze 2:0. Do druhé třetiny vlétl jako uragán zejména druhý útok, který čtyřmi góly rozhodl o osudu utkání. Dvakrát se trefil obránce D. Smolko a nařízená trestná střílení proti domácím proměnili, Petržílka, Krajíček i Šimůnek. Po dvou třetinách byl stav 7:0 a přišel čas vyzkoušet si několik trénovaných herních kombinací. Třikrát se to ujalo, ale také jsme jedenkráte inkasovali, kdy jsme při útočnách snahách obránců zapoměli na levé straně hráče domácích a Ondra musel vylovit jediný puk ze své sítě. V poslední čtvrtině jsme dále dobívali kutnohorskou branku Standa Šťastný měl snad 7 šancí bohužel, ale neměl štěstí. Trefil se až po krásné přihrávce Jirky Sechovce Kuba Krajíček a skóre zápasu uzavřel svým čtvrtým gólem Martin Syrovátka.

Přípravka "B"

Naši kluci z  "B" týmu nastoupil v dosti poslepované sestavě. Nastoupil  už uzdravený Patrik Pokorný , ale chyběli tentokrát oba bratři Vacíkové, David Kluch a Dan Píška. Kluci po vzoru svých starší kamarádů vletli do utkání s obrovským nasazením. Skóre otevřel David Pešek a druhý gól v první části přidal Fífa Klofáč. Domácí do konce prvního dějství snížili na 2:1. V úvodu druhé čtvrtiny dokonce vyrovnali, ale ze strany domácích to již bylo vše, další góly přidali znovu Fífa Klofáč (2), Martin Holata (2) a Patrik Pokorný (2). Kluci vybojovali další své cené vítězství 8:2.

Zápasy byly generálkou na 23.11.2008 kdy v neděli sehrajeme další z mistrovských turnajů KP Vysočina. Tentokrát jedeme na Horácký zimní stadión do Jihlavy, kde se kromě domácí Dukly postvíme SKLH Ždár nad Sázavou , Velké Bíteši a Velkému Meziříčí.