3.třída "A"
  4  :  7

3.třída "B"
 11 : 13

Do nové mistrovské sezóny vstoupili naši Elevové pravou nohou a z havlíčkobrodské kotliny přivezli všechna vítězství. Jako první na led vstoupili naši třeťáci. Zkušený tým A, terý již hraje několikátou sezonu v této sestavě, sice nechytil úvod zápasu, kdy do poloviny první třetiny prohrával již 3:0. Pak se ale kluci zvedli a zápas sedmi góly otočili. Nově složený tým "B", který doplnilo několik šikovných hráčů ze spolupracující Světlé nad Sázavou si  odbyl jednu premiéru. Ke svému prvnímu zápasu v životě nastoupil benjamínek golman Tomáš Sysel. Zápas se hrál nahoru dolu a skončil divokým výsledkam 11:13 pro naše barvy.

Po zápase třeťáků a po nařízených dovednostních soutěžích ( " Novinka letošního ročníku o:)) " ) vjeli ke svému prvnímu letošnímu souboji také čtvrťáci. Oba týmy již proti sobě odehrály několik zápasů v minulých ročnících, tentokrát to však bylo poprvé na větším hřišti (" Hraje se dle nových pravidel na polovinu hřiště" ). Naši kluci nenechali nic náhodě a trpělivě dobívali branku domácích. Skóre otevřel Jirka Sechovec a první třetina skončila 0:1 pro Ledeč. Ve druhé třetině náš tlak ještě narostl a přišly další dva góly - prosadil se David Smolko a Kuba Petržílka. V závěrečné dvacetiminutovce Ledečtí přidali ještě další dva góly, kdy nacvičenou kombinaci zakončil Kuba Krajíček a druhý gól v utkání přidal Jirka Sechovec. Domácí kontrovali až v závěru a utkání skončilo jasným výsledkem 1:5.