Valná hromada a den přátel HC Ledeč nad Sázavou

V soboutu 27.5.2023 proběhne v osadě METEOR v Chřenovicích řádná valná hromada klubu a kulturně sportovní a společenská akce "Den přátel ledečského hokeje". Vracíme se tak k osvěčenému formátu setkání vedení našeho klubu se všemi bývalými, současnými i potenciálně budoucími hráči, rodiči, fanoušky - prostě se všemi přáteli ledečského hokeje a společně zde probrali všechny důležité otázky kolem našeho klubu, ale také se společně dobře pobavili při různých sportovních i nesportovních aktivitách. Program akce právě připravuje vedení klubu. A měl by být opravdu zajímavý jak pro děti, tak hlavně pro rodiče. Měli bychom společně oslavit také jedno významné jubileum a to se vším co k tomu patří.Doprava se předpokládá vlakem a částečně pěšky s organizovanou zábavnou soutěží pro smíšené týmy rodičů a dětí.

Ps: Pamětníci minulých akcí se už jistě těší:o)

O podrobnostech programu Vás budeme brzy informovat.

VVK.