Kontakty

 Hl. trenér: Vladimír Dudák
  777 613 835
Trenér: Miroslav Tichý
   777 778 007
Trenér: Miroslav Potěšil
   732 566 725
Trenér: Miroslav Hrabaň
   724 252 836
Vedoucí: Veronika Kodetová
   774 696 566
 
 

Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2008-2012?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

 
 

Startující kluby - MINI 2009

Logo      Název klubu  Počet družstev 
HS Třebíč  2 mužstva
BK Havlíčkův Brod  2 mužstva
HC Dukla Jihlava  2 mužstva
SKLH Žďár n.S. 1 mužstvo
HC Ledeč n.S. 1 mužstvo
HC Světlá n.S. 2 mužstva
HC Velká Bíteš 1 mužstvo
HHK Velké Meziříčí 2 mužstva
HC Pelhřimov 2 mužstva
TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
TJ Náměšť n.O. 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo
BK Zubři Bystřice n.P. 1 mužstvo
 
 

Přípravka MINI 2009 sezona 2016-2017

   HC Ledeč nad Sázavou - Přípravka MINI 2009 (sezona 2016-2017)

Trenérské obsazení:

Vladimír Dudák

Soupiska hráčů:

jméno příjmení ročník poznámka
Ondřej Černý 2009 trénink 3.třídy
Matěj Jindřichovský 2009 trénink 3.třídy
Ondřej Kodet 2009 v po. s 3. tř.
Jiří Zeman 2009  
Kristýnka Zemanová 2008  
Vladimír Dudák 2009  
Egor Minaev 2009 trénink 3.třídy
Anna Malimánková 2009  
Dominik Hrabaň 2009  
Matyáš Potěšil 2009  
Jan  Tlach 2009  
Vojtěch Frantl 2009 trénink 3.třídy
Lukáš Říha 2009 trénink 3.třídy
Filip Proisl 2009  
Jan Richter 2009 předpřípravka
Tomáš Brož 2009 předpřípravka
Vít Hájek 2009 předpřípravka 
Petr Šimon Honzárek 2009 předpřípravka
Jakub Kapek 2009 předpřípravka
       
Vojta Cihlář 2010 trénink 3.třídy
Tobiáš Pitliak 2010  
Dominik  Dastych 2010  
Magdalena Průdková 2010  
František Caska 2010  
Dominik Hanousek 2010  
Alexander Svoboda 2010 omluven do září
Jaroslav Pánek 2010 předpřípravka 
Tereza Tošková 2010 předpřípravka
Jiří Hůla 2010 předpřípravka
David Herout 2010 indiv. plán s bratrem
Petr Veleta 2010 předpřípravka
       
Karla Dudáková 2011  
Otakar  Tichý 2011 předpřípravka
Jack Dylan Crosby 2011  
Tomáš Tejkal 2011 předpřípravka
Matěj Janata 2011 předpřípravka
       
Smejkal Frantšek 2012 předpřípravka
Matěj Kavka 2012 předpřípravka
Sebastian J. Siwanowicz 2012 předpřípravka
Matěj Urban 2012 předpřípravka
       
Vítek Prchal 2013  
Miroslav Málek 2013 předpřípravka
       
Štěpán Anderle 2008 příprava na postup do 3. tříd
Vítek Herout 2008 příprava na postup do 3. tříd