Hl. trenér: Petr Blažek

Vedoucí:  Lenka Zajícová

Týden hokeje v Ledči nad Sázavou

Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2011-2015?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Startující kluby - MINI 2011

Logo      Název klubu  Počet družstev
HS Třebíč  2 mužstva
BK Havlíčkův Brod 3 mužstva
HC Dukla Jihlava  2 mužstva
SKLH Žďár n.S. 1 mužstvo
HC Ledeč n.S. 1 mužstvo
HC Světlá n.S. 1 mužstva
HC Velká Bíteš 1 mužstvo
HHK Velké Meziříčí 1 mužstva
HC Pelhřimov 1 mužstva
TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
TJ Náměšť n.O. 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo
BK Zubři Bystřice n.P. 1 mužstvo

Letní příprava

Letní příprava začne 2.5.2019 sraz bude v tělocvičně Nádražní, vchod od řeky.

Út: 18:00 - 19:00 (Blažek, Dudák, Tichý)

Čt: 16:00 - 17:30 (Blažek, Dudák, Tichý)

So: 10:00 - 12:00 (2x do měsíce výlet na kolech)

Poznámka: v úterý za dobrého počasí je pravděpodobnost venkovního treninku, vždy se upřesní ve čtvrtek.

Sraz minimalně 10 minut před začatkém tréninku, děkuji!!! :)

S sebou: sportovní oblečení a boty do tělocvičny, švihadlo, florbalový nebo dřevený míček, florbalovou hokejku, pití.

Hráči: tato část letní přípravy se týka ročníku 2010, 2011 a Hospodka Vojtěch, Novotný Vratislav.

Pro ročníky 2012 a mladší je první trénink 3.5.2019 v tělocvičně Nádražní od 15:30 - 16:30 (Blažek, Bernard, Hrabaň)

Na tomto tréninku se dozvíte organizační věci ohledně dalšího vývoje letní přípravy a tréninků, prosím o co největší účast.

Děkuji :)

Program do konce sezóny 2018-2019

Sobota 23.3.2019

Turnaj v Chotěboři pro ročníky 2010 a 2011-2012

Sraz: 8:00 na zimním stadionu v Chotěboři

Konec: cca 15:00

Doprava: vlastní

Info o turnaji:- sehrajeme 3 zápasy (Jihlava, Chotěboř, Hlinsko)

- je zamluvený týmový oběd i pro rodiče(vývar, kuře s ryží = 100 Kč,- oběd)

Sestava:

Brankáři: Tejkal Tomáš, Písařík Oliver

Hráči: Písařík, Crosby, Tichý, Potač, Jarůněk, Novotný, Hrubý, Kuthan, Kavka, Holík

V případě neúčasti na turnaj nebo jakýchkoliv dotazů volat p. Blažek

Pondělí 25.3.2019

Zápas RODIČE X DĚTI

Zápas se uskuteční v čase pondělního tréninku od 16:30 pro rodiče dětí narozených v roce 2010-2012

Od každého ditěte se očekává, alespoń jeden rodič (mužou i maminky)

S sebou:- hokejku, brusle, rukavice, kdo chce i helma a holení chrániče

-z řad rodičů je potřeba vybrat 2 golmany (výstroj zapujčíme)

Čtvrtek 28.3.2019

Poslední letošní trénik pro nejmenší hokejisty, který bude probíhat v duchu ALL-STAR GAME (souteže, závody, hokejový zápas)

Her se budou účastnit hráči narození v roce 2012 a mladší+nábor

Začátek her je od 15:00.

Děkujeme za spolupráci v letošní sezóně a těšíme se na spolupráci v sezóně následující :) .

Je v plánu každoroční rozloučení se sezounou pro rodiče, termín konaní brzy upřesníme.

TURNAJ - Mini 2011

Místo konání:

Zimní stadion Ledeč nad Sázavou

šatna č.: 5
Sraz:

Sobota 09.02.2019,  14:00

ZS Ledeč nad Sázavou
Zápasy:
15:00 HHK Velké Meziříčí
 16:50HC Dukla Jihlava "B"
Sestava:

Brankář: Váňa

Hráči: Crosby, Tejkal, Jarůněk, Hospodka, Hess, Novotný, Potač, Tichý, Písařík, Brabenec

NOVÁ PRAVIDLA MINIHOKEJE

NOVÁ PRAVIDLA MINIHOKEJE NALEZNETE NA ZÁLOŽCE PŘÍPRAVKY

REGISTRACE A ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY

Důležité: Registrace dětí do HC Ledeč! - TERMÍN 30.09.2018

Podle nových pravidel ČSLH nesmí dítě starší 6let hrát ligovou soutěž bez registrace.

Proto žádáme všechny rodiče, jejichž děti ještě nejsou zaregistrovány v ČSLH o dodání podkladů. které jsou pro registraci potřebné. Pro provedední registrace jsou potřeba 4 podklady, které se předávají ve dvou krocích.

V prvním kroku je potřeba dodat:

Pozorně si prosím formulář přečtěte, najdete tam informace o dalším postupu.

Po dodání fotografie a vyplněného formuláře zavede HC Ledeč hráče do systému. Po zavedení nového hráče do systému budete na kontaktech uvedených ve formuláři vyzváni k vyzvednutí potvrzení ČSLH o registraci, který je nutné opatřit úředně ověřeným podpisem zákonného zástupce – do 15 let věku hráče, nebo hráče – nad 15 let

V druhém kroce je nutné předat vedoucímu tým:

• úředně ověřený formulář ČSLH o registraci,
  • doklad o zdravotní prohlídce (formulář zdravotní prohlídky)
    • NEZBYTNOU SOUČÁSTÍ ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY JE U DĚTÍ HRAJÍCÍCH V KATEGORII PŘÍPRAVKA A ELÉVOVÉ KLIDOVÉ EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Vysvětlení: Současně s registrací u ČSLH dojde k zařazení dítěte do databáze členů České Unie Sportu (ČUS), na jejímž základě přiděluje MŠMT dotace jednotlivým sportovním klubům. Ověřený podpis zákonného zástupce je pojistkou proti tomu, aby kluby registrovali děti bez vědomí rodičů a tím se nezákonně obohacovali na dotacích.

Český Olympijský Výbor (ČOV), jehož je ČSLH členem, se snaží všemi dostupnými prostředky zamezit náhlým srdečním příhodám u mladých sportovců, ke kterým v posledních letech občas docházelo. Příčinou takových zdravotních komplikací, které mohou končit i tragicky, bývají ve většině případů vrozené srdeční anomálie, které u sportovců nikdo nezkoumal. Proto ČSLH trvá na tom, aby každý malý sportovec byl od začátku své sportovní kariéry pod dozorem lékařů, kteří jsou schopni včas takové anomálie diagnostikovat a příslušným způsobem na ně reagovat.

Děkujeme za pochopení a v případě jakýchkoliv nejasností nebo otázek kontaktujte Markétu Černou 606 205 487, Miroslava Tichého  777 778 007, nebo Davida Průdka 602 196 466.