Hl. trenér:

Vedoucí:

Týden hokeje v Ledči nad Sázavou

Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Více informací naleznete ZDE!

Startující kluby - MINI 2011

Pátek 16:15 Kondiční příprava + Hry 16:30 - 17:30  Letní stadion
Sobota   7:15 Bruslařské dovednosti + HČJ    7:30–8:30  INTEX Aréna

CO NA TRÉNINK:

• je třeba sportovní obuv na přezutí ( sálovky - boty, které nedělají černé šmouhy )
  • láhev s pitím
  • hokejku a rukavice
  • tréninkovou dřevěnou kuličku

Tréninky jsou pro VŠECHNY hráče povinné a v případě neúčasti je nutno tuto skutečnost předem hlásit SMS trenérovi.

9. 5. 2023Rozpis tréninků letní přípravy 1. + 2. třída

Treninkové schéma letní přípravy pro hráče 1. a 2. třída (rn2016 a mladší) - platné od 1.5.2023

2.třída - 2022-2023

REGISTRACE A ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY

Registrace dětí do HC Ledeč!

Podle nových pravidel ČSLH nesmí dítě starší 6let hrát ligovou soutěž bez registrace.

Proto žádáme všechny rodiče, jejichž děti ještě nejsou zaregistrovány v ČSLH o dodání podkladů. které jsou pro registraci potřebné. Pro provedední registrace jsou potřeba 4 podklady, které se předávají ve dvou krocích.

V prvním kroku je potřeba dodat:

Pozorně si prosím formulář přečtěte, najdete tam informace o dalším postupu.

Po dodání fotografie a vyplněného formuláře zavede HC Ledeč hráče do systému. Po zavedení nového hráče do systému budete na kontaktech uvedených ve formuláři vyzváni k vyzvednutí potvrzení ČSLH o registraci, který je nutné opatřit úředně ověřeným podpisem zákonného zástupce – do 15 let věku hráče, nebo hráče – nad 15 let

V druhém kroce je nutné předat vedoucímu tým:

• úředně ověřený formulář ČSLH o registraci,
  • doklad o zdravotní prohlídce (formulář zdravotní prohlídky)
    • NEZBYTNOU SOUČÁSTÍ ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY JE U DĚTÍ HRAJÍCÍCH V KATEGORII PŘÍPRAVKA A ELÉVOVÉ KLIDOVÉ EKG. To je možné získat buď v Havl. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Vysvětlení: Současně s registrací u ČSLH dojde k zařazení dítěte do databáze členů České Unie Sportu (ČUS), na jejímž základě přiděluje MŠMT dotace jednotlivým sportovním klubům. Ověřený podpis zákonného zástupce je pojistkou proti tomu, aby kluby registrovali děti bez vědomí rodičů a tím se nezákonně obohacovali na dotacích.

Český Olympijský Výbor (ČOV), jehož je ČSLH členem, se snaží všemi dostupnými prostředky zamezit náhlým srdečním příhodám u mladých sportovců, ke kterým v posledních letech občas docházelo. Příčinou takových zdravotních komplikací, které mohou končit i tragicky, bývají ve většině případů vrozené srdeční anomálie, které u sportovců nikdo nezkoumal. Proto ČSLH trvá na tom, aby každý malý sportovec byl od začátku své sportovní kariéry pod dozorem lékařů, kteří jsou schopni včas takové anomálie diagnostikovat a příslušným způsobem na ně reagovat.

Příspěvky

Valná hromada HC Ledeč nad Sázavou odsouhlasila znění vnitřního řádu klubu.

Pro kategorii 2013 a mladší jsou roční příspěvky stanoveny na částku 4000,-Kč /rok

Příspěvky lze uhradit najednou nebo na polovinu, přičemž první platba musí proběhnout nejpozději do 31.5.2022

1. platba - 2000,- Kč do 31.5.2022
  2. platba - 2000,- Kč  do 30.9.2022

č.účtu : 35-9514640217/0100

Do poznámky (vzkaz pro příjemce) uvedte jmeno a příjmení hráče.

Jako VS, prosím datum narození.

Jsou-li v klubu registrováni dva a více sourozenců, platí celý oddílový příspěvek nejstarší z nich, druhý platí polovinu příspěvku a každý další platí příspěvek ve výši 100 Kč na sezónu.

Prosíme o dodržení předepsaných termínů splatnosti.

Celé znění schváleného vnitřního řádu je k dispozici u vedoucích mužstev.