Hl. trenér: Petr Blažek

Vedoucí:  Lenka Zajícová

Týden hokeje v Ledči nad Sázavou

Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2011-2015?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Startující kluby - MINI 2011

Logo      Název klubu  Počet družstev
HS Třebíč  2 mužstva
BK Havlíčkův Brod 3 mužstva
HC Dukla Jihlava  2 mužstva
SKLH Žďár n.S. 1 mužstvo
HC Ledeč n.S. 1 mužstvo
HC Světlá n.S. 1 mužstva
HC Velká Bíteš 1 mužstvo
HHK Velké Meziříčí 1 mužstva
HC Pelhřimov 1 mužstva
TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
TJ Náměšť n.O. 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo
BK Zubři Bystřice n.P. 1 mužstvo

SOBOTNÍ TRÉNINK 17.11.2018 sehrajeme tréninkové zápasy proti Humpolci

Vážení hráči, drazí rodiče,

v sobotu 17.11.2018 budeme hrát místo sobotního tréninku od 9:00 tréninkový zápas proti Humpolci. SRAZ NA LEDEČSKÉM STADIONU V 8:00.  Je domluveno, že Humpolec přiveze ročník 2010 a ročníky 2011 a mlaší, abychom mohlI hrát minimálně dva zápasy. Školička bude bohužel zrušena.

NOVÁ PRAVIDLA MINIHOKEJE

NOVÁ PRAVIDLA MINIHOKEJE NALEZNETE NA ZÁLOŽCE PŘÍPRAVKY

REGISTRACE A ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY

Důležité: Registrace dětí do HC Ledeč! - TERMÍN 30.09.2018

Podle nových pravidel ČSLH nesmí dítě starší 6let hrát ligovou soutěž bez registrace.

Proto žádáme všechny rodiče, jejichž děti ještě nejsou zaregistrovány v ČSLH o dodání podkladů. které jsou pro registraci potřebné. Pro provedední registrace jsou potřeba 4 podklady, které se předávají ve dvou krocích.

V prvním kroku je potřeba dodat:

Pozorně si prosím formulář přečtěte, najdete tam informace o dalším postupu.

Po dodání fotografie a vyplněného formuláře zavede HC Ledeč hráče do systému. Po zavedení nového hráče do systému budete na kontaktech uvedených ve formuláři vyzváni k vyzvednutí potvrzení ČSLH o registraci, který je nutné opatřit úředně ověřeným podpisem zákonného zástupce – do 15 let věku hráče, nebo hráče – nad 15 let

V druhém kroce je nutné předat vedoucímu tým:

• úředně ověřený formulář ČSLH o registraci,
  • doklad o zdravotní prohlídce (formulář zdravotní prohlídky)
    • NEZBYTNOU SOUČÁSTÍ ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY JE U DĚTÍ HRAJÍCÍCH V KATEGORII PŘÍPRAVKA A ELÉVOVÉ KLIDOVÉ EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Vysvětlení: Současně s registrací u ČSLH dojde k zařazení dítěte do databáze členů České Unie Sportu (ČUS), na jejímž základě přiděluje MŠMT dotace jednotlivým sportovním klubům. Ověřený podpis zákonného zástupce je pojistkou proti tomu, aby kluby registrovali děti bez vědomí rodičů a tím se nezákonně obohacovali na dotacích.

Český Olympijský Výbor (ČOV), jehož je ČSLH členem, se snaží všemi dostupnými prostředky zamezit náhlým srdečním příhodám u mladých sportovců, ke kterým v posledních letech občas docházelo. Příčinou takových zdravotních komplikací, které mohou končit i tragicky, bývají ve většině případů vrozené srdeční anomálie, které u sportovců nikdo nezkoumal. Proto ČSLH trvá na tom, aby každý malý sportovec byl od začátku své sportovní kariéry pod dozorem lékařů, kteří jsou schopni včas takové anomálie diagnostikovat a příslušným způsobem na ně reagovat.

Děkujeme za pochopení a v případě jakýchkoliv nejasností nebo otázek kontaktujte Markétu Černou 606 205 487, Miroslava Tichého  777 778 007, nebo Davida Průdka 602 196 466.