HC Ledeč n.S.
HC Orli Znojmo

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2017-2018

PHL - Pravidla a propozice pro sezónu 2016-2017

Několik zásadních bodů platných pravidel a řádů:

• Každý hráč bude v souladu s řády PHL zaregistrován - bude mu vystaven hráčský průkaz PHL
  • Každý tým bude mít na portálu soutěže PHL zřízenou stránku, kde bude vždy aktuální soupiska hráčů. Nutné pro automatický tisk zápisů o utkání
  • V soupisce budou zveřejněna jména, příjmení a fotografie hráčů
  • Soupiska týmu smí čítat pouze 22 hráčů + 2 brankáře
  • V soutěži PHL ročníku 2017/2018 - může v každém týmu startovat pouze jediný registrovaný hráč* (např. u ČSLH) viz. pravidla (statut hobby hráče od ČSLH - http://cslh.cz/text/196-statut-hobby-hrac.html)

• Hráč smí v průběhu ročníku nastoupit pouze za jediný tým (mimo přestupy)
  • Tvrdá hra tělem bude posuzována jako nedovolená!!!

• Před play-off si každý tým určí až dva své brankáře. Tito brankáři už nesmí po dobu play-off chytat za jiný tým
  • Hráči v trestu s pozastavenou činností budou vedeny na webu hobby ligy s termínem trvání trestu
  • Rozlosování soutěže bude provedeno počítačovým systémem na začátku soutěže
  • V průběhu soutěže se budou vkládat pouze výsleky utkání - aktuální tabulky budou generovány automaticky
  • Každý hráč stvrdí svým podpisem na soupisce, že se důkladně seznámil s pravidly a řády
  • Pravidla i veškeré formuláře budou trvale ke stažení na portálu hobby ligy
  • *REGISTROVANÝ hráč - hráč s platnou registrací u ČSLH (nebo jiných národních svazů), atd...-viz. kompletní pravidlo v Pravidlech PHL. Není rozhodující, zda hráč někde aktivně hraje nebo nehraje-viz. Pravidla PHL. Při zjištění porušení tohoto pravidla tým přichází o body i z celé sezóny. Nutná součinnost všech týmů.

Možná, že se Vám požadavky kladená na jednotlivé hráče spojené s administrativním úkonem registrace hráče do PHL a jeho zavedení do databáze soutěže budou zdát až příliš náročné, ale věřte, že je nutné je provést pouze jednou a v nadcházejících ročnících už nebudou třeba. Na druhou stranu jejich provedení je bazpodmínečně nutné proto, aby Vám nový systém uměl okamžitě zodpovědět všechny Vaše dotazy ke klubové příslušnosti hráčů, hráčů kteří jsou v trestu, aktuální i průběžnou tabulku pořadí týmů, rozlosování zápasů s filtrováním termínů pro jednotlivé týmy, případně vedené kanadské bodování soutěže a dalších možnosti generované automatickým systémem na tomto webovém portálu.

Pravidla a řády                          Formuláře
Kompletní
pravidla a řády
 Žádost o registraci hráče do PHL