Iva Průdková   603 453 709 (po 16 hod)
Mail: kraso@hcledec.cz

Oficiální registrovaný oddíl krasobruslení působí pod hlavičkou HC Ledeč nad Sázavou. Členy oddílu se mohou stát dívky i chlapci - případní zájemci se mohou hlásit u předsedkyně oddílu Ivy Průdkové.

KRASOBRUSLENÍ Ledeč nad Sázavou

Oddíl krasobruslení v Ledči  nad Sázavou vznikl v souladu se změnou stanov HC Ledeč nad Sázavou. V  současné době je vytvořen stabilní tým vedoucích, organizačních pracovníků a trenérů. Oddíl zatím nemá velkou členskou základnu, ale přesto ledečské závodnice v tomto velice náročném sportu mají velké úspěchy na celostátní scéně. Do oddílu chceme přivést další bruslaře a bruslařky. Krasobruslení je náročný sport, který se trénuje s vysokou pravidelností - každý den, ale je velmi krásný a ladný.

Toto jsou slova zakladatelky oddílu krasobruslení HC Ledeč nad Sázavou, paní Kateřiny Lískové:

"Ráda bych oslovila rodiče malých dětí, aby se přišli podívat na tréninky oddílu krasobruslení, je to nádherný sport. Není občas lehké vše skloubit dohromady - rodinu, práci, koníčky, ale stojí to za to. Navíc pro členy ledečské a z blízkého okolí jsou tréninky převážně v odpoledních hodinách.
Pevně věřím, že se v Ledči nad Sázavou najdou noví krasobruslaři a krasobruslařky, kteří proslaví město Ledeč i v tomto sportovním odvětví, a že se najdou hlavně trpěliví rodiče, kteří s nimi jejich úspěchy prožijí".