Kontakty

Trenér:  
  Milan Egart 606 643 094
Asistent:  
  František Hort    602 511 709
Vedoucí:  
 Jana Egartová         604 711 982
 
 

Utkání

Liga mladších žáků - Vysočina
2.kolo
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
0 : 0
21. 9. 2019
10:00
Liga mladších žáků - Vysočina
2.kolo
HC Lední Medvědi Pelhřimov
HC Lední Medvědi Pelhřimov
SK HS Třebíč
SK HS Třebíč
0 : 0
21. 9. 2019
Liga mladších žáků - Vysočina
2.kolo
ICE DRAGONS Telč
ICE DRAGONS Telč
SKLH Žďár nad Sázavou
SKLH Žďár nad Sázavou
0 : 0
21. 9. 2019
Liga mladších žáků - Vysočina
2.kolo
HC Dukla Jihlava
HC Dukla Jihlava
HHK Velké Meziříčí
HHK Velké Meziříčí
0 : 0
21. 9. 2019
 
« »
Září 2019
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Zdravotní prohlídky

 Formulář ke stažení zde
 
 

MLADŠÍ ŽÁCI - 2019-2020

TRÉNINKOVÉ SCHÉMA 2019/2020

 

Tréninkové schéma platné od 26.8.2019 

 DEN       SRAZ  TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA   ZAČÁTEK                 SPORTOVIŠTĚ 
 Pondělí          17:00           Trénink MLŽ  + 5.Tř  18:00          ZS Ledeč nad Sázavou
 Středa      17:00       Trénink MLŽ   18:00          ZS Ledeč nad Sázavou
 Pátek      15:45       Trénink MLŽ  16:30         ZS Ledeč nad Sázavou 

 

Tréninky jsou pro všechny hráče povinné, v případě neúčasti je nutné se předem omlouvat trenérům.


 
 
 

NEJBLIŽŠÍ PROGRAM

Páteční předzápasový trenink - ustavíme sestavu pro nedělní zápas v Třebíči

 Termín: 

 2. mistrovské utkání  BK Havl. Brod -  ZS Ledeč nad Sázavou začátek utkání v 10:00

 

 

 
 

Pohár Josefa Vašíčka - MLŽ

Základní část

pořadíTýmZVRPScoreBodyBrankový rozdílBrankový poměr
1HC Střelci Jindřichův Hradec440044:484011
2HC Orlíci Uničov430128:116172.55
3HC Tachov411215:263-110.58
4HC Benátky nad Jizerou410313:282-150.46
5HC Ledeč n.S.40139:401-310.23
Legenda:
V - vítězství 2 body, R - remíza 1 bod, P - prohra 0 bodů.
datum a časdomácíhostévýsledekpoznámka
Základní část
31. 8. 2019 So v 9:00HC Ledeč n.S.HC Střelci Jindřichův Hradec1:16(0:4,1:7,0:5)
31. 8. 2019 So v 10:45HC TachovHC Benátky nad Jizerou6:3(1:1, 2:2,3:0)
31. 8. 2019 So v 12:30HC Střelci Jindřichův HradecHC Orlíci Uničov5:2(0:1,3:0,2:1)
31. 8. 2019 So v 14:15HC TachovHC Ledeč n.S.4:4(1:3,1:1,2:0)
31. 8. 2019 So v 16:00HC Benátky nad JizerouHC Orlíci Uničov1:8(0:4,0:3,1:1)
1. 9. 2019 Ne v 9:00HC Ledeč n.S.HC Orlíci Uničov1:11(1:2,0:6,0:3)
1. 9. 2019 Ne v 10:45HC Střelci Jindřichův HradecHC Benátky nad Jizerou11:0(6:0,4:0,1:0)
1. 9. 2019 Ne v 12:30HC TachovHC Orlíci Uničov4:7(1:1,2:2,1:4)
1. 9. 2019 Ne v 14:15HC Benátky nad JizerouHC Ledeč n.S.9:3(0:2,3:4,0:3)
1. 9. 2019 Ne v 16:00HC TachovHC Střelci Jindřichův Hradec1:12(0:6,0:4,1:2)