Kontakty

Trenér: Pavel Zmrhal
  605 851 463
Asistent: František Hort
   
Vedoucí: Aleš Kouba
  605 956 923
 
 
« »
Srpen 2017
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Zdravotní prohlídky

 Formulář ke stažení zde
 
 

Turnaj v Pelhřimově

Turnaj v Pelhřimově 25. - 27.8.2017

Sraz 26.8.2017 na ZS Pelhřimov v 7:00 hod. 

Hraje se 3 x 15 min.

 Pátek 25.8.2017

16:00 – 17:30

Soligorsk

Kladno

17:45 – 19:15

Pelhřimov

Černošice

Sobota 26.8.2017

8:00 – 9:30

Havlíčkův Brod

Ledeč nad Sázavou

9:45 – 11:15

Pelhřimov

Kladno

11:30 – 13:00

Soligorsk

Černošice

13:15 – 14:45

Kladno

Ledeč nad Sázavou

15:00 – 16:30

Havlíčkův Brod

Černošice

16:45 – 18:15

Soligorsk

Ledeč nad Sázavou

18:30 – 20:00

Pelhřimov

Havlíčkův Brod

 

Neděle 27.8.2017

 

9:00 – 10:30

Kladno

Havlíčkův Brod

10:45 – 12:15

Pelhřimov

Soligorsk

12:30 – 14:00

Ledeč nad Sázavou

Černošice

14:15 – 15:45

Havlíčkův Brod

Soligorsk

16:00 – 17:15

Pelhřimov

Ledeč nad Sázavou

17:30 – 19:00

Kladno

Černošice

Vyhlášení výsledků 

 
 
 

Ledy Humpolec

Ledy Humpolec

 den  datum  sraz  led
    Út  22.8.2017   17:00   18:00 
    St  23.8.2017   17:00   18:00 
    Čt  24.8.2017   17:00   18:00 
    Pá  25.8.2017   17:00   18:00 

Pevnou součástí tréninku, před a po ledu suchá příprava.

V případě plánované neúčasti na tréninku je nutno tuto skutečnost předem hlasit HLAVNÍMU trenérovi.

 
 
 

Sportovní prohlídka

Pro připomenutí i letos je nutné zátěžové EKG.

Sportovní prohlídka hráče musí být odevzdána do konce srpna 2017, vedoucímu týmu.

 
 
 

Turnaj Josefa Vašíčka

Hraje se 3 x 12 min

 den   číslo utkání   začátek   konec  soupeři 
 2.9.2017  1  7:30  8:35  HC Ledeč nad Sázavou   Střelci Jindřichův Hradec 
2  8:50  9:55  HC Slávia Praha  HC Orli Znojmo
3  10:10  11:15   HC Orlíci Uničov  HC Brumov Bylnice
4  11:30  12:35  Střelci Jindřichův Hradec   HC Orli Znojmo
5  12:50  13:55  HC Brumov Bylnice  HC Slávia Praha
   14:00  14:45  Slavnostní ceremoniál
6  15:00 16:05  HC Ledeč nad Sázavou  HC Orlíci Uničov
7  16:20  17:25  HC Orli Znojmo  HC Brumov Bylnice
8  17:40  18:45  HC Orlíci Uničov  Střelci Jindřichův Hradec

 

 den   číslo utkání   začátek   konec  soupeři 
 3.9.2017  9 8:50 9:55  HC Ledeč nad Sázavou   HC Slávia Praha 
10 10:10 11:15  Střelci Jindřichův Hradec   HC Brumov Bylnice
11 11:30 12:35   HC Orlíci Uničov  HC Slávia Praha 
12 12:50 13:55 HC Ledeč nad Sázavou  HC Orli Znojmo
13  14:10  15:15  HC Slávia Praha  Střelci Jindřichův Hradec 
 14  15:30  16:35  HC Orli Znojmo  HC Orlíci Uničov
15  16:50 17:55  HC Brumov Bylnice  HC Ledeč nad Sázavou
16 18:00    Vyhlašení turnaje  
 
 
 

Seznam hráčů

Seznam hráčů pro letní přípravu

Tomáš Ružička
Martin Prchal
Michal  Žatečka
Veronika Černá
Vojtěch Krajíček
Henryk Grabowski
Filip Dittrich
Mikuláš Hort
Štěpán Procházka
František Cihlář
Tomáš Krecl
Madlen Chladová
David Zmrhal
Tadeáš Egart
Martin Kouba
Matyaš Průdek