Utkání

Krajská liga Vysočiny - 4.třída
13.kolo
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
0 : 0
26. 3. 2017
9:00
Velikonoční hokejový pohár - ČERVENÁ
1.kolo
HC Ledeč n.S.
HC Ledeč n.S.
HC Kobra Praha
HC Kobra Praha
11 : 5
25. 3. 2017
9:00
Velikonoční hokejový pohár - ČERVENÁ
1.kolo
HC Střelci Jindřichův Hradec
HC Střelci Jindřichův Hradec
HC Motor České Budějovice
HC Motor České Budějovice
11 : 3
25. 3. 2017
9:00
Velikonoční hokejový pohár - ČERVENÁ
2.kolo
HC Bílí Tygři Liberec
HC Bílí Tygři Liberec
HC Ledeč n.S.
HC Ledeč n.S.
7 : 8
25. 3. 2017
11:00
 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2016-2017

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

Management

Filozofie oddílu:

Lední hokej na Vysočině vždy patřil mezi sporty s nejširší členskou základnou. Ledeč žije s hokejem již od roku 1933 a nebýt osudových milníků, které přinesla doba, jistě by naše městečko patřilo mezi jednu z hokejových líhní Vysočiny. V současné době, kdy podmínky pro hokejovou práci v našem městě jsou vynikající, je úkolem managementu vrátit ledečský hokej kam patří. Vydali jsme se na dlouhou cestu koncepční práce s mládeží, pro metodickou práci výkonostního hokeje nechali a dále necháme vyškolit odbornou trénérskou základnu. Nadále budeme pracovat s vynikajícími fanoušky, kteří s námi prožívají euforii, štěstí i smutek. Nezapomínáme ani na naše veterány, úkolem je jejich zapojení do sportovní či organizační činnosti oddílu. Hokej je týmová hra, a chceme-li být úspěšní, musíme všichni odvést dobrou práci. To platí pro každou fungující firmu - tedy i pro HC Ledeč nad Sázavou!

 Generální manager - předseda klubu

Jan Malík

Email: jan.malik@hcledec.cz

Honza Malík přišel do našeho klubu v roce 2004, kde působil v různých funkcích. Honza je v regionu dobře známou osobou, s velice dobrými vyjednávacími schopnostmi.
 Člen výkonného výboru klubu -  místopředseda klubu

Vladimír Krčil

Email: vladimir.krcil@hcledec.cz

Vladimír Krčil začínal s hokejem v Zahrádce. V 70. letech patřil do kádru TJ Kovofiniš, který v KP drtil jednoho soupeře za druhým. S ledečským hokejem v jeho novodobé historii prožil vše a je jedním z činovníků, kteří zachránili hokej v našem městě v dobách nejtěžších. Byla to právě jeho práce, která v roce 1996 znovu nastartovala fungování klubu. V současnosti žije stále aktivním hokejem - je základním pílířem veteránů HKV Ledeč nad Sázavou. U "A" týmu působil do roku 2007 jako hlavní trenér a do sezóny 2012/2013 coby generální manažer a předseda klubu. 
Člen výkonného výboru - Šeftrenér mládeže a sekretář klubu

Milan Egart

Email: milan.egart@hcledec.cz

Milan Egart  se narodil 22.9.1974 v Ledči nad Sázavou. Je odchovancem ledečského hokeje. Nikdy nepůsobil v žádném jiném klubu. Je držitelem trénérské licence B a od roku 2005 trvale pracuje s mládeží.
 
 Člen výkonného výboru - Vedoucí sportovního výboru 

Mirek Hrabaň

Email: mirek.hraban@hcledec.cz

Mirek Hrabaň se narodil 18.7.1970. Je odchovancem ledečského hokeje. Nikdy nepůsobil v jiném oddílu. Je držitelem trénérské licence C a od roku 2005 pracuje  trvale s mládeží. Jeho hlavní pracovní náplní pro klub jsou sportovní záležitosti klubu a jeho prezentace v regionu. Je rovněž členem skupiny činovníků, kteří pracují s partnerskou bází našeho klubu a starají se o jeho provoz a materiální zajištění.  
 
 Ekonomika a Finance -  člen výkonného výboru

  

Zdena Hortová

Email: zdena.hortova@hcledec.cz

Zdena Hortová je od počátku založení HC Ledeč nad Sázavou pověřena vedením finanční agendy a účetnictvím klubu. Jejím úkolem je rovněž vedení pokladny a vydávání a příjem finančních prostředků pro jednotlivé oddíly klubu. Pro potřeby valné hromady a managemetu klubu zpracovává finanční a ekonomické analýzy o hospodaření klubu. 
  Člen výkonného výbor - Provozní manager

 

David Palán

Email: david.palan@hcledec.cz

David Palán působí v našem klubu jako provozní manager od roku 2010. Je jedním z nepostradatelných osob pro fungování klubu po stránce legislativní. Jeho hlavní pracovní náplní pro klubu je oživení ekonomické stránky klubu. Je jedním z členů skupiny činovníků, kteří pracují s partnerskou bází našeho klubu a starají se tak o provoz a investice klubu z hlediska finančního zajištění.
 

Dalšími členy sportovního výboru jsou všichni trenéři jednotlivých věkových kategorií oddílu.