Utkání

Liga mladších žáků - Vysočina
23.kolo
SKLH Žďár nad Sázavou
SKLH Žďár nad Sázavou
HC Lední Medvědi Pelhřimov
HC Lední Medvědi Pelhřimov
15 : 0
17. 2. 2018
Liga mladších žáků - Vysočina
23.kolo
SK HS Třebíč
SK HS Třebíč
HC Ledeč nad Sázavou
HC Ledeč nad Sázavou
5 : 4
17. 2. 2018
Liga mladších žáků - Vysočina
23.kolo
BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
HC Dukla Jihlava
HC Dukla Jihlava
0 : 0
17. 2. 2018
Liga mladších žáků - Vysočina
24.kolo
HC Lední Medvědi Pelhřimov
HC Lední Medvědi Pelhřimov
BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod
VS
24. 2. 2018
 

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2017-2018

HC Ledeč pomáhají tito drobní živnostníci

 
 

Aktuality PHL

 

PHL - POSÁZAVSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

 

Probíhá ročník 2017-2018

Termín uzávěrky přihlášek pro ročník 2017-2018: 10.9.2017.

přihlášky zasílejte na email: ts.jnekola@ledecns.cz (případně kopii na: jan.malik@hcledec.cz)

Termín pro odevzdání soupisek týmů: 24.9.2017!!!

Start soutěže: 30.9.2017

Aktualizováno 17.09.2017


19.2.2018 - Průběžně probíhá rezervace ledů pro play-off

I. liga:

Dvojice: KRA-???, BOS-OBR, HRA-AHC, KŽL-ATO.

Pořadí:
1. KRA
2. HRA
3. BOS
4. KŽL
5. ATO
6. OBR
7. AHC
8. ???


II. liga:

Dvojice: VET-SKK, ŽEL-LHO (99%), BER-SPO (99%), VMC-ČCH
Z důvodu odloženého včerejšího zápasu mezi AHB a ŽEL, je ostatní rozlosování uděláno na základě pravděbodobné prohry AHB. Tedy Želivka by se měla umístit na druhém místě. Zápas byl přesunut až na 1.3..

Pořadí:
1. VET
2. ŽEL pravděpodobně
3. BER pravděpodobně
4. VMC
5. ČCH
6. SPO
7. LHO
8. SKK

Aktualizováno 20.2.2018


22.10.2017 - Za hrubý faul na protihráče dostává zákaz činnosti na x zápasy (xx.xx., xx.xx.xxxx) hráč xxxxx xxxx č.r. 20090xxx (xxxxxx).

Ostatní tresty z minulé sezóny zůstávají v platnosti!


 

Rozdělení týmů do skupin pro sezónu 2017/2018:

I.liga                                                              II. liga

1. Bostoni Řendějov                                      1. SKK

2. HC Dolní Kralovice                                    2. AHC Pitbulls "B"

3. Kožlí                                                          3. Bernartice

4. Berani Obrvaň                                          4. Vilémovice

5. ATOS                                                         5. Chřenovice

6. Krokodýl                                                   6. SC Želivka

7. Grizzly Hradec                                         7. Čechtice

8. AHC Pitbulls "A"                                       8. Kamenná Lhota

9. Dekorum Interiery                                    9. Spojstav

10. Prosíčka                                                10. Qalita

11. Hněvkovice                                           11. Veteráni


Schůzka klubů z 13.9.2017

Dohoda klubů pro sezónu 2017/2018:

1) při zápasech na střídačce týmů není přípustná osoba či osoby, které se chovají neslušně a v rozporu s pravidly ledního hokeje-možná kontumace zápasu v neprospěch provinivšího se týmu

2) 1. liga jeden registrovaný hráč (platná registrace u ČSLH), 2. liga žádný registrovaný hráč

3) povolena účast hráče v play-off pouze pokud odehrál min. 6 zápasů v základní části

4) rozhodčí budou kontrolovat řádně vyškrtané zápisy o utkání a počet hráčů vs. zápis o utkání - evidence hráčů pro play-off

5) nejlepší dva týmy základní části druhé ligy postupují do první ligy. Vítěz play-off druhé ligy má právo účasti v první lize dalšího ročníku. Vše záleží na počtu přihlášených týmů ročníku 2018/2019.

 

Aktualizováno 21.9.2017


 Pozice        Příjmení a jméno        e-mail              telefon                  poznámka              
 Ředitel soutěže:   Nekola Jaroslav ts.jnekola@ledecns.cz 737 440 675  
 Technický vedoucí:  Coufal František   603 542 226  - Vedoucí ZS -
 Sportovní vedoucí: Doležal Radim radimd.1@seznam.cz 775 943 630  
 Redaktor webu HLP:            Malík Jan jan.malik@hcledec.cz 604 211 066  
 Sekretář soutěže HLP: Malík Jan jan.malik@hcledec.cz 604 211 066  - správa registrací -
 Vedoucí rozhodčích: Livora Josef pepa.li@seznam.cz 728 823 005  

Aktualizováno 06.06.2017