Přečti si a dodržuj !!!

FANOUŠCI         HRÁČI        KLUBOVNA

Přečti si platná opatření!!!

MO-MZ ČR

HC Světlá nad Sázavou
HC Chotěboř
19. 9. 2021
HC Spartak Velká Bíteš
19. 9. 2021
BK Zubři Bystřice nad Pernštějnem
Moravskobudějovický hokej
18. 9. 2021
HC Lední medvědi Pelhřimov
Jiskra Humpolec
18. 9. 2021

Týden hokeje 2021

Hokejový klub - HC Ledeč nad Sázavou

Sdružení s názvem "Hokejový klub Ledeč nad Sázavou" je dobrovolným samosprávním společenstvím občanů  za  účelem sportovního a rekreačního využití času sportovní činností. Dále pak za účelem péče a výchovy mládeže v uvedené sportovní činnosti. Sdružení má postavení právnické osoby soukromého práva dle zákona č.83/1993 Sb., o sdružení občanů s působnopstí na území České republiky. Členem tohoto sdružení se může stát každý občan ČR po dosažení 15-ti let. věku. Členství ve sdružení je dobrovolné. Členstvím vznikají nejen práva, ale i povinnosti člena sdružení, především závazek dodržovat Stanovy sdružení, dbát o svěřený majetek a o dobré jméno společnosti. Členství je nepřenositelné a nezcizitelné. Výkonnou mocí ve sdružení je předsednictvo a výkonný výbor volený valnou hromadou. Stanovy klubu jsou k dispozici každému členu  klubu k nahlédnutí.

Vladimír Krčil - HC Ledeč nad Sázavou