LHP -2020

HC Ledeč n.S. plánuje zpestřit léto našim hobíkům - LETNÍM HOKEJOVÝM POHÁREM. Dvoudenní turnaj pořádaný podle pravidel PHL - pro 6 týmů, každý s každým. Startovné na tým 6000,-Kč. Vše ostatní zajistí HC Ledeč. Případný zájem klubů posílejte na jan.malik@hcledec.cz. Do turnaje bude zařazeno 6. mužstev, kteří se přihlásí první. Pravidla PHL naleznete v sekci Hobby Liga. Byl by zájem ze strany hobby hráčů ???

Týden hokeje 2019

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2019-2020

Hokejový klub - HC Ledeč nad Sázavou

Sdružení s názvem "Hokejový klub Ledeč nad Sázavou" je dobrovolným samosprávním společenstvím občanů  za  účelem sportovního a rekreačního využití času sportovní činností. Dále pak za účelem péče a výchovy mládeže v uvedené sportovní činnosti. Sdružení má postavení právnické osoby soukromého práva dle zákona č.83/1993 Sb., o sdružení občanů s působnopstí na území České republiky. Členem tohoto sdružení se může stát každý občan ČR po dosažení 15-ti let. věku. Členství ve sdružení je dobrovolné. Členstvím vznikají nejen práva, ale i povinnosti člena sdružení, především závazek dodržovat Stanovy sdružení, dbát o svěřený majetek a o dobré jméno společnosti. Členství je nepřenositelné a nezcizitelné. Výkonnou mocí ve sdružení je předsednictvo a výkonný výbor volený valnou hromadou. Stanovy klubu jsou k dispozici každému členu  klubu k nahlédnutí.

Vladimír Krčil - HC Ledeč nad Sázavou