Krajská liga Vysočiny - 4.třída
HC Ledeč n.S.

Těšíme se na spolupráci také v sezóně 2016-2017

Hokejový klub - HC Ledeč nad Sázavou

Sdružení s názvem "Hokejový klub Ledeč nad Sázavou" je dobrovolným samosprávním společenstvím občanů  za  účelem sportovního a rekreačního využití času sportovní činností. Dále pak za účelem péče a výchovy mládeže v uvedené sportovní činnosti. Sdružení má postavení právnické osoby soukromého práva dle zákona č.83/1993 Sb., o sdružení občanů s působnopstí na území České republiky. Členem tohoto sdružení se může stát každý občan ČR po dosažení 15-ti let. věku. Členství ve sdružení je dobrovolné. Členstvím vznikají nejen práva, ale i povinnosti člena sdružení, především závazek dodržovat Stanovy sdružení, dbát o svěřený majetek a o dobré jméno společnosti. Členství je nepřenositelné a nezcizitelné. Výkonnou mocí ve sdružení je předsednictvo a výkonný výbor volený valnou hromadou. Stanovy klubu jsou k dispozici každému členu  klubu k nahlédnutí.

Vladimír Krčil - předseda HC Ledeč nad Sázavou