KLM - Vysočina
HC Pelhřimov
25. 2. 2024

Hokejový ples 2023

V sobotu 11.3.2023 proběhl v kulturním domě v Bojišti ples našeho hokejového klubu. Přes počáteční rozpaky organizátorů, zda ples uspořádat či nikoli, bylo nakonec učiněno rozhodnutí správné. PLes se opravdu vydařil. O skvělé zábavě se po celý večer starala ledečská Impuls, v jejím repertoáru nechyběly nejnovější české a slovenské hity, ale i nestárnoucí rocková klasika. V lidovkách zpěvem exceloval zejména Jirka Růžek v rockových skladbách a hře na "ságo" zase Vítek Šťastný. Skvělá nálada byla pozitivním dobrým pivem i nějakou tou sklenkou "ohnivé vody". Kuchyň si vzál pod patronát opět Filip Černý a celý večer podává výběr z gulaše, vepřové a řízků. Tombola byla ještě bohatší než v minulých letech - museli jsme přidat další stůl.Ceny byly opravdů zajímavé, kromě elektrického nářadí různého druhu, pytlů brambor,obilí a pobytového zájezdu do rakouských Alp, bylo tentokrát hlavní cenou sele, které věnovalo ZEMKO Kožlí jako jedinou hokejovou cenu v tombole - tedy hokejku, nemohl vyhrát nikdo jiný, než Petr Bernard :O) O zpestření programu se postarala i taneční skupina " Ladies Diamond ".

Kromě dobře známých tváří trenérů a funkcionářů klubu, se zůčastnilo i pevné jádro našeho A-mužstva a na svůj první ples vyrazila i omladina z našeho dorostu.  Hlavně ale přišli všichni dobří přátelé a příznivci našeho klubu, čehož si nesmírně vážíme.  Jsme rádi, že jsme se mohli všichni společně setkat a společně se poveselit.

Jménem hokejového klubu bychom Vám chtěli ještě jednou všem poděkovat a těšíme se na další společnou akci, která proběhne na přelomu jara a léta - Program si zatím necháváme jako překvapení. Poděkování přidáváme i všem pořadatelům, sponzorům a co stojí na pozadí této akce.