Hlavní trenér:  Milan Chalupa

3. 10. 201730.9.2017 První turnaj KLP 2008 na domácím hřišti v Ledči

První turnaj KLP 2008 sehráli Elevové 30.9.2017 na domácím ledě.více

Příspěvky HC Ledeč v nadcházející sezoně 2017/2018

Blíží se doba placení příspěvků v HC Ledeč.

Bohužel spolu se stoupajícími náklady je klub nucen zvednout příspěvky na 4000,- kč. Druhé dítě v klubu platí 50 % částky. Zvedání příspěvků odráží zdražování nákupů věcí a služeb bez kterých se klub neobejde, například autobusy, počáteční výstroje pro nově příchozí děti atd.

Pro představu: vnitřní audit klubu vypočítal náklady na 1 hráče / sezona přes 15 000,-kč. Klub aktivně shání dotace a granty, takže částka, kterou od rodičů vybíráme se téměř 10 let nezvyšovala a snažíme se jí držet na snížené úrovni.

Příspěvky se hradí na účet klubu převodem do konce října. Od vedoucího týmu obdržíte proužek s platebními údaji, pokud se tak nestalo, plaťte na Komerční banka a.s., č.účtu : 35-9514640217/0100, do poznámky uvést jméno a elevové 3. tříd nebo 4.tříd.

V odůvodněných případech lze uhradit 50% do konce října a druhých 50% do konce ledna.

Důležité: Registrace dětí do HC Ledeč!

Děkuji všem rodičům, kteří již své dítě zaregistrovali za perfektní spolupráci.

Současně prosím všechny rodiče, jejichž děti ještě nejsou zaregistrovány v ČSLH a podklady dosud neodevzdali, aby tak učinili co nejdříve. Vedoucí týmu 4.tříd Markétě Černé je nutné odevzdat pasovou fotografii dítěte, zdravotní poztvrzení a vyplněný formulář, který si stáhnete zde: formulář

Pozorně si prosím formulář přečtěte, najdete tam informace o dalším postupu, který se bohužel na letošní rok dost zkomplikoval a budeme Vás tedy muset poprosit o co největší spolupráci, abychom vše zvládli.

Podle nových pravidel ČSLH nesmí dítě starší 6let hrár ligovou soutěž bez registrace.

Děkujeme za pochopení.

Zdravotní prohlídky

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2017. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka. Formulár ke stažení zde!

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší. Pro možnou výpomoc u MLŽ je nutné, aby si je nechali udělat také DANÍK SOLNÍK, JIŘÍK FRANTL, ROMAN LEBEDA A TOMÁŠ RŮŽIČKA!!!

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře, buď ve Žďáru, nebo v nemocnici v Jihlavě. Žďár je plný. V jihlavě je možné se objednat na telefonu 739 387 424. Prohlídky dělají pouze ve dnech pátek od 12 -18 hod. a v sobotu od 8 do 12 hod. Zátěžové EKG stojí 690,-Kč, VZP vrací 500,-Kč zpět. Stránky www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.

fotky z turnaje 2008 ve Žďáru nad Sázavou 25.3.2017

fotky zde: http://kyka1.rajce.idnes.cz/2017_hokej_Elevove_Zdar_n.S._25.3./

sportovní vaky

Kdo by měl zájem o sportovní vak na záda v ledečském designu s číslem dresu dítěte, může si jej objednat u vedoucí týmu. Cena bude cca 180,-kč podle počtu objednaných vaků. Prohlédnout si jej můžete v bufetu či u týmu mladších žáků.