Kontakty

4. TŘÍDA  
Trenér:  
Blažek Petr 731 288 408
Asistent:  
Vladimír Dudák 777 613 835
Vedoucí mužstva:  
Lenka Zajícová 604 773 505

 

3. TŘÍDA  
Trenér:  
Bernard Petr 777 515 945
Asistent:  
Hrabaň Miroslav 601 101 343
Vedoucí mužstva:  
Michaela Tichá 776 611 174
 
 

Důležité: Registrace dětí do HC Ledeč!

Děkuji všem rodičům, kteří již své dítě zaregistrovali za perfektní spolupráci.

Současně prosím všechny rodiče, jejichž děti ještě nejsou zaregistrovány v ČSLH a podklady dosud neodevzdali, aby tak učinili co nejdříve. Pasovou fotografii dítěte, zdravotní potvrzení a vyplněný formulář, který si stáhnete zde: formulář odevzdejte vedoucí týmu.

Pozorně si prosím formulář přečtěte, najdete tam informace o dalším postupu, který se bohužel na letošní rok dost zkomplikoval a budeme Vás tedy muset poprosit o co největší spolupráci, abychom vše zvládli.

Podle nových pravidel ČSLH nesmí dítě starší 6let hrát ligovou soutěž bez registrace.

Děkujeme za pochopení.

 
 
 

Zdravotní prohlídky

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2018. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Havl. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka. Formulár ke stažení zde!

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší.

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře, buď ve Žďáru, nebo v nemocnici v Jihlavě.  Stránky www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.