Kontakty

Trenér:  
Blažek Petr 731 288 408
Asistent:  
Dudák Vladimír 777 613 835
Vedoucí mužstva:  
Monika Váňová 604 773 505

 

 

 
 

NOVÁ PRAVIDLA MINIHOKEJE

NOVÁ PRAVIDLA MINIHOKEJE NALEZNETE NA ZÁLOŽCE PŘÍPRAVKY 

 
 
 

Důležité: Registrace dětí do HC Ledeč!

Děkuji všem rodičům, kteří již své dítě zaregistrovali za perfektní spolupráci.

Současně prosím všechny rodiče, jejichž děti ještě nejsou zaregistrovány v ČSLH a podklady dosud neodevzdali, aby tak učinili co nejdříve. Markétě Černé je nutné odevzdat pasovou fotografii dítěte, zdravotní poztvrzení a vyplněný formulář, který si stáhnete zde: formulář

Pozorně si prosím formulář přečtěte, najdete tam informace o dalším postupu, který se bohužel na letošní rok dost zkomplikoval a budeme Vás tedy muset poprosit o co největší spolupráci, abychom vše zvládli.

Podle nových pravidel ČSLH nesmí dítě starší 6let hrát ligovou soutěž bez registrace.

Děkujeme za pochopení.

 
 
 

Zdravotní prohlídky

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2018. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Havl. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka. Formulár ke stažení zde!

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší.

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře, buď ve Žďáru, nebo v nemocnici v Jihlavě.  Stránky www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.

 
 
 

sportovní vaky

Kdo by měl zájem o sportovní vak na záda v ledečském designu s číslem dresu dítěte, může si jej objednat u vedoucí týmu. Cena bude cca 180,-kč podle počtu objednaných vaků. Prohlédnout si jej můžete v bufetu či u týmu mladších žáků.