HC Spartak Velká Bíteš vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2019/2020
Hlavní rozhodčí:Luboš Karásek
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Mladší žáci potvrdili ve Velkém Meziříčí roli favorita a zvítězili přesvědčivým skórem 2:7. O osudu utkání rozhodli už v první třetině kdy třikrát překonali domácího golmana a Dan Crosby všechny šance domácích pochytal. Do druhé třetiny jsme vstoupili hodně vlažně a hned v čase 20:41 jsme po chybě v rozehrávce inkasovali. Naštěstí hned v čase 21:36 uklidnil všechny Honza Kourek pohotovou dorážkou střely Jirky Frantla 1:4. V čase 36:47 zvýšil Táda Egart už na 1:5 a do šatny jsme šli s čtyřgólovým náskokem. Do poslední třetiny naskočil do naší branky Petr Hušek a hned v úvodu vychytal domácí v přečíslení 2 na 1. Hra ve třetí třetině se nám už moc nedařila přesto jsme vyhráli i závěrečné dějství rozdílem 1:2 a celý zápas tak 2:7. V příštím kole nás čeká doma Žďár n.S. Zápasy se ždárskými plameny bývají vždy velmi těžké a vyrovnané. Pokud chceme udržet kontakt s čelem tabulky musíme se na něj dobře připravit. A divácká podpora by určitě nebyla k zahození o:)