HC Sl. Mor. Třebová vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Hlavní rozhodčí:
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:K tomuto utkání není co dodat a je třeba pouze smeknout před hráči, kteří na něj odjeli a zavrhnout všechny ostatní, které nechali své spolubojovníky na pospas. Jasně už v pátek na tréninku bylo jasné, že zraněními zdecimovaná sestava domácích, nepojede do Moravské Třebové v konkurenceschopné sestavě. Ale vedení pořád počítalo minimálně s 13-ti hráči. O to větší překvapení čekalo všechny u autobusu, když na sraz dorazilo pouze 9 mužů, aniž by se někdo další kromě zraněných omlouval. K utkání tak musel odcestovat i Pavel Zmrhal, který se předem omlouval pro bolesti zad. Vývoj utkání ve Třebové nemá smysl komentovat. Nechtěli jsme další utkání odkládat, ale bohužel další čtyři si přivezli zranění a utkání dohráli jenom protože nás bylo 8. Na marodce je k dnešnímu dni 7 hráčů základní sestavy. Dva mají disciplinární trest a dva patrně skončili činnost z osobních důvodů. Ledečtí odchovanci na střídavé starty jsme v mistrovských utkáních ještě neviděli ( Pozn- Valda Smolko má ruku v sádře !) - mají patrně povinnosti ve svých klubech. Vedení klubu, tak bude muset vyřešit situaci, kterou ve své historii ještě nikdy nezažil. Nemá konkurenceschopné mužstvo hned na začátku sezóny a charakter zranění důležitých opor je spíše dlouhodobější.

Pavel Brýdl 0 0 0
Daniel Vala 0 0 0