HC Spartak Choceň vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Hlavní rozhodčí:Jiří Veselý
Čárový rozhodčí 1:Kalus
Čárový rozhodčí 2:Kalina
Popis zápasu:Mužstvo mužů po mimořádné události z minulé soboty, odjelo na středeční utkání pouze v 11 hráčích a bez trenérů a obvyklých členů lavičky. Vedení HC Ledeč n.S. stále čeká na rozhodnutí disciplinární komise, které bude mít asi zásadní vliv na další podobu složení vedení A mužstva. Mužstva, tak odcestovalo na zápas v následující sestavě. Sochor, Březina - Zmrhal, Hrabaň, Šimůnek, Zigmund - Svoboda, Vantuch, Hubert, Bernard, Brýdl, Štěpán, Procházka. Cestou na zápas měli vlivem komplikací v dopravě dorazili pouhých 20.minut před utkáním a podle toho také vypadal začátek utkání. Domácí šli do vedení už ve 39 sekundě utkání, když se poprvé prosadil po přesném pasu T. Prachaře Marek Zavřel. Zejména tento útok choceňských nám dělal velké problémy a v čase 5:50 se prosadili znovu s tím že si role prohodili 2:0. V čase 13:05 už to bylo 3:0 když se trefil domácí Pilař. Od poloviny první třetiny se konečně hra trochu vyrovnala a začali se objevovat šance i na druhé straně. Za snahu byli hosté odměněni v čase 18:52, kdy se poprvé v sezóně trefil náš nejlepší hráč minulé sezóny Bohouš Svoboda 3:1. Bohužel se ale nepodařilo takto dohrát třetinu a v poslední sekundě prvního dějství jsme inkasovali gól do šatny 4:1. Druhá třetina byla z našeho pohledu rozhodně lepší. Hráči to i za nepříznivého stavu nezabalili a bojovali jak se patří. V čase 25:18 našel Petr Bernard Marka Vantucha a ten snížil na 4:2. Prvních deset minut druhé třetiny odehráli velice slušně a domácí do nebezpečných zakončení příliš nepouštěli. To se nepodařilo až po ubráněné přesilovce, kdy už zpět na led naskočil potrestaný Svoboda, přesto 2 sekundy po jeho návratu, překonal Michala Sochora v naší brance Kopečný. 5:2 A když v rozmezí dalších 5 minut domácí přidali ještě 2 branky, bylo o osudu utkání rozhodnuto. 7:2. Ve třetí třetině domácí už trochu polevili a na jejich hole se vkradla nepřesnost, čehož naši borci využívali a velice často ohrožovali domácí branku. Z jedné povedené akce zazvonilo břevno choceňské branky. V čase 45:17 - se znovu prosadil Bohouš Svoboda, po asistenci Filipa Šimůnka. 7:3 a na konečných 7:4 upravil skóre Pavel Brýdl po nahrávce Michala Hrabaně. Na body to rozhodně nestačilo, na 2. pětky se KLM hrát skutečně nedá, přesto kluci podali sympatický výkon za což jim občas zatleskalo i choceňské publikum.

Pavel Brýdl 1 0 0
Michal Hrabaň 0 1 2