Bruslařky - Ledeč nad Sázavou

Karolína Brixí

9 let

Kategorie: Benjamin v projektu Brusličku

Kája začínala ve školičce bruslení s paní Palánovou st., která ji v současné době i trénuje. Mezi její další zájmy patří malování, balet a jízda na koni.

Adéla Casková

15 let

Kategorie: Kadet A1

Áda začínala bruslit s paní Jakubíčkovou v 8 letech. Mezi její další záliby patří zejména tanec, balet, hra na klavír a akordeon.

Anežka Casková

11 let

Kategorie:

Anežka bruslí spíše rekreačně, má spoustu dalších sportovních zálib a dále zejména hra na akordeon, zpěv a balet.

Sofia Herko

8 let

Kategorie: Cvrček 2

Sofi bruslí od 6 let. Začínala v krasokroužku u paní Palánové st., která ji v současné době i trénuje. Dále se na tréninku podílí i paní Pavlasová z Havlíčkova Brodu. Mezi další koníčky patří balet, kreativní ruční práce a malování.

Terera Kotěrová

10 let

Kategorie: Benjamín 1

Terezka bruslí od 7 let, začínala v krasokroužku u paní Palánové st., která ji i trénuje. Terezka také trénuje s paní Pavlasovou z Havlíčkova Brodu a s volnou jízdou jí pomáhají ostatní krasobruslařky, Natálka a Péťa.

Aneta Kábelová

Narozena v roce 2007

Kategorie: Benjamin v projektu Bruslička

Aneta bruslí od 6 let, začínala v krasokroužku u paní Palánové st. Nyní ji trénuje paní Palánová st. a dále paní Andrea Vlasáková z Havlíčkova Brodu. Mezi další záliby patří balet.

Aneta Kábelová 2016

Michaela Palánová

10 let

Kategorie: ISU, Žačky nejmladší "A"

Míša stála na bruslích již ve 2 letech. Lásku k tomuto sportu v ní probudila její babička paní Palánová st., která ji zpočátku i trénovala. Nyní trénuje s maminkou a také dojíždí do Prahy k paní Markétě Procházkové.

Natálie Palánová

16 let

Kategorie: Kadet A1

Natálka bruslí od 9 let a začínala trénovat s paní Jakubíčkovou a paní Palánovou st. Nyní trénuje s paní Andreou Vlasákovou. Mezi její další záliby patří tanec a běhání.

Petra Pokorná

13 let

Kategorie: Žačky mladší B

Péťa bruslí od 8 let. Začínala pod vedením paní Palánové st. V současné době ji trénuje paní Romana Palánová a Andrea Vlasáková. Mezi její další aktivity a záliby patří mažoretky, cyklistika a tancování.

Anna Průdková

Narozena v roce 2008

Kategorie: Žačky nejmladší "B"

Anička stála poprvé na ledě jako čtyřletá ve školičce bruslení HC Ledeč nad Sázavou. Připravovala se pod vedením p. Palánové st. Svůj první závod absolvovala na domácím ledě v roce 2013 v kategorii přípravka. V tomtéž roce se stala členkou oddílu KRASO HC Ledeč. V současné době se připravuje pod vedením trenérek A. Vlasákové, E. Pavlasové.

Anička Průdková 2016

ři