Bruslařky - Ledeč nad Sázavou

Barbora Bělohradská

12 let

Kategorie: Žačky mladší v kategorii ČKS

Barunka bruslí od 7 let, začínala v krasokroužku u paní Palánové st., ale již několik sezón ji trénuje Adéla Casková. Dále se na tréninku podílí Vlaďka Sedinová. Barunka je kromě bruslení také moc  nadaná na zpěv a hraje na kytaru.

Anna Brabencová

Kategorie: Žačky mladší v kategorii ČKS

Áňa začínala v krasokroužku s paní Palánovou st. V současné době ji trénuje Adéla Casková za dozoru Vlaďky Sedinové. Na její další zájmy už moc času nezbývá, ale baví jí ruční výroba šperků a miluje zvířátka.

Sofia Herko

11 letSofia Herko

Kategorie: Benjamín B2 v projektu Bruslička

Sofi bruslí od 6 let, hned po jejím přestěhování do Ledče nad Sázavou. Začínala v krasokroužku u paní Palánové st., poté ji trénovala Naty Palánová a již druhou sezónu ji trénuje Adéla Caskokvá. Dále se na tréninku podílí i Vlaďka Sedinová. Sofinka miluje koně a mezi další oblíbené záliby patří tancování, vaření a malování.

Markéta Kodysová

Kategorie: Žačky mladší v kategorii ČKS

Market začínala v krasokroužku v Telči u pana Procházky, když jí bylo 8 let. V roce 2018 začala dojíždět na tréninky do Ledče n. S., kde i zůstala a trénuje doposud. Trénuje ji Vlaďka Sedinová. Z dalších zájmů ji baví balet a tanec.

David Kodys

13 let

Kategorie: Žáci v kategorii ČKS

David začal s krasobruslením stejně jako jeho sestra Markéta v krasokroužku v Telči u p. Procházky. Od r. 2018 trénuje v Ledči n. S. s Vlaďkou Sedinovou. Bruslí od svých 10 let. Mezi jeho další zájmy patří balet.

Sofie Kopicová

10 let

Kategorie: Žačky nejmladší v kategorii ČKS

Sofinka začala bruslit na podzim 2017 v krasokroužku a hned po měsíci přešla do krasa k Naty Palánové a je řádnou členkou oddílu HC Ledeč n.S. Dále se na tréninku podílí i Vlaďka Sedinová. Mezi její další zájmy patří tancování a sport.

Michaela Palánová

12 let

Kategorie: Žačky v kategorii Český pohárMisa Palanova

Míša stála na bruslích již ve 2 letech. Lásku k tomuto sportu v ní probudila její babička paní Palánová st., která ji zpočátku i trénovala. Nyní trénuje s Vlaďkou Sedinovou a také dojíždí do Prahy k paní Markétě Procházkové. Míša je velmi pohybově nadaná, mimo krasobruslení se intenzívně věnuje i tenisu.

Petra PokornáPetra Pokorna

15 let

Kategorie: Adult "A" v kategorii ČKS

Péťa bruslí od 8 let. Začínala pod vedením paní Palánové st. V současné době ji trénuje Vlaďka Sedinová. Mezi její další aktivity a záliby patří cyklistika a tancování. Dříve ještě provozovala mažoretky, ale na to čas již nezbývá.

Anna Průdková

Anicka Prudkova

Kategorie: Žačky mladší v kategorii Český pohár

Anička stála poprvé na bruslích ve školičce bruslení HC Ledeč n.S.  Připravovala se pod vedením paní Palánové st. Svůj první závod absolvovala v r. 2013 na domácím ledě. Aničku trénuje v současné době Vlaďka Sedinová a navštěvuje trénink i v Praze u paní Markéty Procházkové.

Nikola Svatková

10 let

Kategorie: Žačky nejmladší v kategorii ČKS

Nikolka začala bruslit už v 5 letech v krasokroužku a od března 2017 je členkou HC Ledeč n.S. Trénuje ji Naty Palánová. Dále se na tréninku podílí i Vlaďka Sedinová. Je šikovná a pohybově nadaná. Kromě krasobruslení ji velmi baví i lyžování, tanec a balet.