Žebříčky ČKS

Barbora Bělohradská

11 let

Kategorie: Benjamín B2 v projektu Bruslička

Barunka bruslí od 7 let, začínala v krasokroužku u paní Palánové st., která ji i trénuje. Dále se na tréninku podílí Adélka Casková a Vlaďka Sedinová. Barunka je kromě bruslení také moc  nadaná na zpěv a hraje na kytaru.

Anna Brabencová

10 let

Kategorie: Benjamín B2 v projektu Bruslička

Áňa začínala v krasokroužku s paní Palánovou st. V současné době ji trénuje Adéla Casková za dozoru Vlaďky Sedinové. Na její další zájmy už moc času nezbývá, ale baví jí ruční výroba šperků a miluje zvířátka.

Sofia Herko

9 letSofia Herko

Kategorie: Benjamín B2 v projektu Bruslička

Sofi bruslí od 6 let, hned po jejím přestěhování do Ledče nad Sázavou. Začínala v krasokroužku u paní Palánové st.,  ale již druhou sezónu ji trénuje Naty Palánová. Dále se na tréninku podílí i Vlaďka Sedinová. Sofinka miluje koně a mezi další oblíbené záliby patří balet, vaření a malování.

Sofie Kopicová

8 let

Kategorie: Benjamín B1 v projektu Bruslička

Sofinka začala bruslit na podzim 2017 v krasokroužku a hned po měsíci přešla do krasa k Naty Palánové. Dále se na tréninku podílí i Vlaďka Sedinová. Je šikovná a už se těší na svou první sestavu volné jízdy na hudbu z Ledového království.

Michaela Palánová

11 let

Kategorie: Žačky mladší "A"Misa Palanova

Míša stála na bruslích již ve 2 letech. Lásku k tomuto sportu v ní probudila její babička paní Palánová st., která ji zpočátku i trénovala. Nyní trénuje s Vlaďkou Sedinovou a také dojíždí do Prahy k paní Markétě Procházkové. Míša je velmi pohybově nadaná, mimo krasobruslení se intenzívně věnuje i tenisu.

Petra PokornáPetra Pokorna

15 let

Kategorie: Žačky "B"

Péťa bruslí od 8 let. Začínala pod vedením paní Palánové st. V současné době ji trénuje Vlaďka Sedinová. Mezi její další aktivity a záliby patří mažoretky, cyklistika a tancování.

Anna PrůdkováAnicka Prudkova

10 let

Kategorie: Žačky nejmladší "B"

Anička stála poprvé na bruslích ve školičce bruslení HC Ledeč n.S.  Připravovala se pod vedením paní Palánové st. Svůj první závod absolvovala v r. 2013 na domácím ledě. Aničku trénuje v současné době Vlaďka Sedinová a navštěvuje trénink i v Praze u paní Markéty Procházkové.

Nikola Svatková

9 let

Kategorie: Benjamín B1 v projektu Bruslička

Nikolka začala bruslit už v 5 letech v krasokroužku a od března 2017 je členkou HC Ledeč n.S. Trénuje ji Naty Palánová. Dále se na tréninku podílí i Vlaďka Sedinová. Je šikovná a pohybově nadaná. Kromě krasobruslení ji velmi baví i lyžování, tanec a balet.