8. 10. 2023
10:15
Tatran Sedlčany
9 : 7

Ledečským deváťákům se nepovedla 1. třetina kterou prohráli 5:3. Od druhé třetiny se hra značně vyrovnala ale gól, který by snížil na rozdíl jediné branky se ve druhé třetině vstřelit nepovedlo. Naopak soupeř odskočil až na 6:3. Kluci ale utkání rozhodně nezabalili. Hned na začátku třetí třetiny znovu snížil Honza Haferník. Ten dokonce ve třetí třetině skóroval ještě dvakrát a i když se podařilo třetí třetinu vyhrát 3:4 - na body to nakonec nestačilo. Ledeč přijela na utkání hned se čtyřmi hráči ročníku 2010.

23. 10. 2023Liga 9.tříd

L9T - Ledeč - Říčany
21. 10. 2023
14:00
HC Com-Sys Říčany
0 : 3

Ledečské 9. třídy vyrazily v sobotu 21.10. na zápas do Říčan, kdy HC Com-Sys Říčany jsou lídrem tabulky a jejich dosavadní celkové - golové skore v soutěži bylo 1 inkasovaná branka oproti 64 vstřeleným. Naši kluci se však nezalekli a soupeř nastoupil v 10, takže síly byly vyrovnané. V první třetině jsme ustáli i minutové oslabení 5 na 3. Velkou radost nám udělal ve 23. minutě Dominik Hanousek, který vyjel z pozabranky soupeře a mezi tyčkou a brankařovým betonem vstřelil první gol utkání, dálší přidal ve 33. minutě Tomáš Brož střelou z mezikruží pod víko, po krásné přihrávce od Tobiáše Javorského. Další baranku kvalitní střelou přidal v 55. minutě Tobiáš Javorský. V průběhu zápasu byl soupeř dvakrát potrestán za příliž mnoho hráčů na ledě, kdy se nám však žádnou přesilovku nepodařilo využít. Ledeč zvítězila na ledě soupeře 3:0 kdy na tomto výsledku mě velkou zásluhu i bezchybný výkon golmana Sebastian Polánka.