4.třídy

SK Telč 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

Špatné počasí

Pokud to začátek stavebních prací dovolí, v případě špatného počasí se trénink koná na zimním stadionu.

sebou: boty do tělocvičny, švihadlo, hokejku, pití

Vítáme Vás v nové soutěžní kategorii 5.tříd, KLP 2009.

Než dostaneme novou stránku na webu, budeme mít informace ještě zde :-)

Letní příprava

Rozpis letní přípravy:

pondělí 17:30 - 19:00 tělocvična ZŠ Nádražní

sálové boty, švihadlo, florbalku, pití a vhodný oděv

chodit včas, než se zavře, spodní vchod od řeky

středa 17:00 - 18:30 fotbalové hřiště švihadlo, vhodná obuv a oděv, pití
pátek 16:00 - 17:30 fotbalové hřiště švihadlo, vhodná obuv a oděv, pití

Organizačně patří už do roku 2019 / 2020.

Sobota 25.5. sportovní hry v Humpolci - zrušeno!!!

Kemp Chřenovice je pro všechny hráče této kategorie povinný. Termín 16.6. - 22.6. Povinná výbava - kvalitní kolo a helma.

Konec letní přípravy je v pátek 28.6.

Poděkování za uplynulou sezonu 2018 / 2019

Děkujeme rodičům i dětem za odvedenou práci v uplynulé sezoně.

Děti, které opravdu chodily poctivě na tréninky, odvedly velký kus práce a výrazně se posunuly ve výkonnosti.

Rodiče si zaslouží poděkování za podporu dětí nejen při vození na tréninky, ale i na zápasech.

Těšíme se na sezonu příští, snad ve stejném složení :-)

Sobota 15.9. turnaj minihokej 2009 ve Světlé nad Sázavou

V sobotu sehrály 2009 turnaj v minihokeji ve Světlé nad Sázavou.

Prvním soupeřem byla Světlá. Nešťastně jsme dostali gól v poslední minutě a prohráli 6:5.

Ve druhém zápase jsme dlouho drželi krok s Vlašimí. Bohužel jsme neudrželi koncentraci a nakonec prohráli.

Poslední zápas ve skupině s Kolínem jsme hráli dobře, ale bohužel na Kolín to nestačilo.

O poslední místo na turnaji jsme si zahráli s Humpolcem a mohli mu tak oplatit situaci z Bernard Cupu, kdy byl Humpolec úspěšnější. Tentokrát se štěstí přiklonilo k nám a Humpolec jsme zdolali po nájezdech.

Z turnaje si vezeme sice 7 místo, ale hra byla pěkná a s našimi běžnými soupeři z KLP Světlou i Humpolcem jsme drželi krok.

Oproti Bernard Cupu se hra výrazně zlepšila. Na ledě se hledáme, přihráváme si, aktivně bruslíme. Výhled do sezony je tedy optimistický :-)

soupiska:

brankář: Crosby Daník, Matyáš Kolman

hráči: Ondra Černý, Vojta Frantl, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil, Anička Malimánková, Kuba Kapek, Jáchym Pytlík, Egorek Minaev, Matěj Jindřichovský

Zdravotní prohlídky pro sezonu 2018 /2019

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2018. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Lékaři vydávají své formuláře, jen si ohlídejte, že na prohlídce musí být napsáno, že je dítě schopno hrát lední hokej.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY, tzv. KOLO: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší, pro možnou výpomoc u MLŽ je musí mít z naší kategorie Ondra Černý, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil a Vojta Frantl

Na prohlídce musí být výslovně uveden souhlas rodiče i lékaře s ostaršením do kategorie MLŽ.

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře. Například v nemocnici v Kolíně nebo Jihlavě.

Stránky pro Jihlavu www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.