Startující kluby - KLP 2009

SK Telč 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

Tento čtvrtek 24.1.2019 je trénink od 15:00

Ve čtvrtek 24.1.2019 bude od 16:30 na našem ZS Ledeč probíhat akce Týden hokeje.

Z tohoto důvodu máme mimořádně přesunutý trénink na 15:00.

Čtvrtý ligový zápas na velké hřiště NE 27. 1. 2019 ve Velkém Meziříčí

V neděli 27. 1. 2019 sehrajeme další ligový zápas na velké hřiště ve Velkém Meziříčí.

sraz na autobus:

brankáři:

hráči:

náhradník:

V sobotu 26.1. 2019 proběhnou Oslavy 85. let založení HC Ledeč nad Sázavou

kdy: sobota 26.1.2019

ZS Ledeč - přes den - program pro děti a rodiče a přátele atd. - smíšený turnaj všech kategorií HC Ledeč..

restaurace U Řeky - večer - posezení pro dospělé

bližší informace dodáme

Posezení večer - je potřeba zarezervovat počet míst pro naši kategorii, přihlašování u vedoucí týmu.

Program přes den - na turnaj pro děti prosíme maminky, aby napekly / přinesly něco dobrého, slaného či sladkého.

Pátý ligový zápas na velké hřiště NE 3. 2. 2019 v Ledči

V neděli 3. 2. 2019 sehrajeme další ligový zápas na velké hřiště doma v Ledči s Humpolcem.

sraz: 10:00 ZS Ledeč

brankáři:

hráči:

náhradník:

Přesun čtvrtečních tréninků na pátek se konat nebude, většina rodičů se vyslovila proti tomuto přesunu.

Moc děkujeme za rychlou spolupráci :-)

Proč platit příspěvky aneb návod na život

Také někdy přemýšlíte o tom, co všechno Vás hokej stojí? Výstižnou odpověď, kterou uveřejnil Kutnohorský deník jsem si propůjčila...

Příspěvky na sezonu 2018 / 2019

Prosíme rodiče, aby zaplatili příspěvky na sezonu 2018 / 2019.

Příspěvky nelze platit v hotovosti.

částka: 4000,- Kč, druhé dítě registrované v HC platí 50 %

Komerční banka a.s., č.účtu : 35-9514640217/0100

variabilní symbol: 2009

text pro příjemce: jméno détěte

děkujeme :-)

Sobota 15.9. turnaj minihokej 2009 ve Světlé nad Sázavou

V sobotu sehrály 2009 turnaj v minihokeji ve Světlé nad Sázavou.

Prvním soupeřem byla Světlá. Nešťastně jsme dostali gól v poslední minutě a prohráli 6:5.

Ve druhém zápase jsme dlouho drželi krok s Vlašimí. Bohužel jsme neudrželi koncentraci a nakonec prohráli.

Poslední zápas ve skupině s Kolínem jsme hráli dobře, ale bohužel na Kolín to nestačilo.

O poslední místo na turnaji jsme si zahráli s Humpolcem a mohli mu tak oplatit situaci z Bernard Cupu, kdy byl Humpolec úspěšnější. Tentokrát se štěstí přiklonilo k nám a Humpolec jsme zdolali po nájezdech.

Z turnaje si vezeme sice 7 místo, ale hra byla pěkná a s našimi běžnými soupeři z KLP Světlou i Humpolcem jsme drželi krok.

Oproti Bernard Cupu se hra výrazně zlepšila. Na ledě se hledáme, přihráváme si, aktivně bruslíme. Výhled do sezony je tedy optimistický :-)

brankář: Crosby Daník, Matyáš Kolman

hráči: Ondra Černý, Vojta Frantl, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil, Anička Malimánková, Kuba Kapek, Jáchym Pytlík, Egorek Minaev, Matěj Jindřichovský

Zdravotní prohlídky pro sezonu 2018 /2019

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2018. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Lékaři vydávají své formuláře, jen si ohlídejte, že na prohlídce musí být napsáno, že je dítě schopno hrát lední hokej.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY, tzv. KOLO: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší, pro možnou výpomoc u MLŽ je musí mít z naší kategorie Ondra Černý, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil a Vojta Frantl

Na prohlídce musí být výslovně uveden souhlas rodiče i lékaře s ostaršením do kategorie MLŽ.

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře. Například v nemocnici v Kolíně nebo Jihlavě.

Stránky pro Jihlavu www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.