Startující kluby - KLP 2007

HC Pelhřimov 1 mužstvo
TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

Kemp Chřenovice 17.6. - 23.6.

V roce 2018 se bude Chřenovický hokejový kemp konat od neděle 17.6. do soboty 23.6. Kemp je pro děti ročníku 2008 povinný, berte na něj prosím ohled při plánování dovolených.

Děkujeme :-)

Sedmý ligový zápas na velké hřiště sobota 17.2. doma v Ledči

V sobotu 17.2. sehrajeme další ligový zápas na velké hřiště doma v Ledči s Havl. Brodem.

sraz 11:45

brankáři: Péťa, Tomáš

hráči:  Roman Lebeda, Daník Solník, Honzík Štichauer, Jirka Frantl, Denis Jirava, Jana a Lucie Malíkovy, Mates Prchal, Matěj Jindřichovský, Ondra Černý, Táda Egart, Matyáš Průdek, David Zmrhal, Martin Kouba

Video z turnaje v Pelhřimově Ledeč A x Žďár n. S.

Videozáznam z turnaje v Pelhřimově Ledeč A x Žďár n. S. si do 18.12. můžete stáhnout zde:

www.uschovna.cz/zasilka/SU4XDRHKBE7ABD2W-NUX

Děkujeme panu Huškovi za zpřístupnění.

3. 10. 201730.9.2017 První turnaj KLP 2008 na domácím hřišti v Ledči

První turnaj KLP 2008 sehráli Elevové 30.9.2017 na domácím ledě.více

Příspěvky HC Ledeč v nadcházející sezoně 2017/2018

Blíží se doba placení příspěvků v HC Ledeč.

Bohužel spolu se stoupajícími náklady je klub nucen zvednout příspěvky na 4000,- kč. Druhé dítě v klubu platí 50 % částky. Zvedání příspěvků odráží zdražování nákupů věcí a služeb bez kterých se klub neobejde, například autobusy, počáteční výstroje pro nově příchozí děti atd.

Pro představu: vnitřní audit klubu vypočítal náklady na 1 hráče / sezona přes 15 000,-kč. Klub aktivně shání dotace a granty, takže částka, kterou od rodičů vybíráme se téměř 10 let nezvyšovala a snažíme se jí držet na snížené úrovni.

Příspěvky se hradí na účet klubu převodem do konce října. Od vedoucího týmu obdržíte proužek s platebními údaji, pokud se tak nestalo, plaťte na Komerční banka a.s., č.účtu : 35-9514640217/0100, do poznámky uvést jméno a elevové 4.tříd.

V odůvodněných případech lze uhradit 50% do konce října a druhých 50% do konce ledna.

Zdravotní prohlídky

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2017. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka. Formulár ke stažení zde!

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší. Pro možnou výpomoc u MLŽ je nutné, aby si je nechali udělat také DANÍK SOLNÍK, JIŘÍK FRANTL, ROMAN LEBEDA A TOMÁŠ RŮŽIČKA!!!

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře, buď ve Žďáru, nebo v nemocnici v Jihlavě. Žďár je plný. V jihlavě je možné se objednat na telefonu 739 387 424. Prohlídky dělají pouze ve dnech pátek od 12 -18 hod. a v sobotu od 8 do 12 hod. Zátěžové EKG stojí 690,-Kč, VZP vrací 500,-Kč zpět. Stránky www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.