Startující kluby - KLP 2007

HC Pelhřimov 1 mužstvo
TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

Začínáme trénovat v polovině srpna

Napište si do kalendářů - účast povinná:

20.8. - 26.8. 2018 -  V tomto týdnu budou organizovány tréninkové jednotky na ZS v Humpolci.

od 27. 8. by měl být led už v Ledči a potom hned jedeme na turnaj.

1. - 2. 9. 2018 turnaj Bernard Cup v Humpolci.

Před ledem ještě možná bude týden suché přípravy, upřesníme během následujících dní.

Mějte prosím na paměti, že děti, které přijdou na led až v září manko hodně těžko dohání.

Prosím nezapomeňte na zdravotní prohlídky, více informací níže.

Sportovní odpoledne HC Ledeč X HC Humpolec, pátek 29.6.2018

Děkujeme všem za reprezentaci HC Ledeč :-)

V botníku zůstaly černé botky FILA velikost 33, pokud někomu chybí, jsou u správce haly.

Zdravotní prohlídky pro sezonu 2018 /2019

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2018. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Lékaři vydávají své formuláře, jen si ohlídejte, že na prohlídce musí být napsáno, že je dítě schopno hrát lední hokej.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY, tzv. KOLO: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší, pro možnou výpomoc u MLŽ je musí mít z naší kategorie Jana a Lucka Malíkovy, Ondra Černý, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil a Vojta Frantl

Na prohlídce musí být výslovně uveden souhlas rodiče i lékaře s ostaršením do kategorie MLŽ.

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře. Například v nemocnici v Kolíně nebo Jihlavě.

Stránky pro Jihlavu www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.