Startující kluby - KLP 2009

SK Telč 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

Dvě přátelská utkání s Humpolcem

Dva čtvrtky po sobě završíme sezonu přátelskými utkáními s Humpolcem.

ČT 21.3. sraz 16:30 na ZS Humpolec, hrají všichni

ČT 28.3. sraz 15:30 na ZS Ledeč, hrají všichni

Předběžný výhled do sezony 2019 / 2020

Podle posledních zpráv z ČSLH dojde pravděpodobně ke změně systému soutěží. Ročník 2009 se neposune do MLŽ, ale vznikne nová soutěž 5.tříd. Znamená to tedy, že základy položené v tomto roce budou moci děti využít ve stejném složení ještě příští rok. Nebude se ovšem začínat na malé hřiště jako letos, ale celý rok se bude hrát na velké hřiště.

Posouvat se tedy budou ročníkově pouze soutěže od 2009 dolů, ročníky pro MLŽ a starší zůstanou stejné.

Sobota 15.9. turnaj minihokej 2009 ve Světlé nad Sázavou

V sobotu sehrály 2009 turnaj v minihokeji ve Světlé nad Sázavou.

Prvním soupeřem byla Světlá. Nešťastně jsme dostali gól v poslední minutě a prohráli 6:5.

Ve druhém zápase jsme dlouho drželi krok s Vlašimí. Bohužel jsme neudrželi koncentraci a nakonec prohráli.

Poslední zápas ve skupině s Kolínem jsme hráli dobře, ale bohužel na Kolín to nestačilo.

O poslední místo na turnaji jsme si zahráli s Humpolcem a mohli mu tak oplatit situaci z Bernard Cupu, kdy byl Humpolec úspěšnější. Tentokrát se štěstí přiklonilo k nám a Humpolec jsme zdolali po nájezdech.

Z turnaje si vezeme sice 7 místo, ale hra byla pěkná a s našimi běžnými soupeři z KLP Světlou i Humpolcem jsme drželi krok.

Oproti Bernard Cupu se hra výrazně zlepšila. Na ledě se hledáme, přihráváme si, aktivně bruslíme. Výhled do sezony je tedy optimistický :-)

soupiska:

brankář: Crosby Daník, Matyáš Kolman

hráči: Ondra Černý, Vojta Frantl, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil, Anička Malimánková, Kuba Kapek, Jáchym Pytlík, Egorek Minaev, Matěj Jindřichovský

Zdravotní prohlídky pro sezonu 2018 /2019

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2018. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Lékaři vydávají své formuláře, jen si ohlídejte, že na prohlídce musí být napsáno, že je dítě schopno hrát lední hokej.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY, tzv. KOLO: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší, pro možnou výpomoc u MLŽ je musí mít z naší kategorie Ondra Černý, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil a Vojta Frantl

Na prohlídce musí být výslovně uveden souhlas rodiče i lékaře s ostaršením do kategorie MLŽ.

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře. Například v nemocnici v Kolíně nebo Jihlavě.

Stránky pro Jihlavu www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.