Startující kluby - KLP 2009

SK Telč 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

První turnaj KLP 2009 30. 9. Chotěboř

První ligový turnaj nás čeká v neděli 30. 9. v Chotěboři.

sraz 9:00 na ZS Chotěboř

soupiska ve čtvrtek před turnajem!!!

Rozlosování:

A1 Chotěboř – Žďár n.S. „A“ 9:00-9:50  B1 HC Lední medvědi Pelhřimov – Žďár n.S. „B“

Přestávka 10 minut

A2 Žďár n.S. „A“  – Ledeč n. S. 10.00-10:50  B2 Žďár n.S. „B“ – Jiskra Humpolec

Úprava ledu 15 min

A3 Chotěboř– Ledeč n. S 11:05- 11.55 B3 HC Lední medvědi Pelhřimov  – Jiskra Humpolec

Sobota 15.9. turnaj minihokej 2009 ve Světlé nad Sázavou

V sobotu sehrály 2009 turnaj v minihokeji ve Světlé nad Sázavou.

Prvním soupeřem byla Světlá. Nešťastně jsme dostali gól v poslední minutě a prohráli 6:5.

Ve druhém zápase jsme dlouho drželi krok s Vlašimí. Bohužel jsme neudrželi koncentraci a nakonec prohráli.

Poslední zápas ve skupině s Kolínem jsme hráli dobře, ale bohužel na Kolín to nestačilo.

O poslední místo na turnaji jsme si zahráli s Humpolcem a mohli mu tak oplatit situaci z Bernard Cupu, kdy byl Humpolec úspěšnější. Tentokrát se štěstí přiklonilo k nám a Humpolec jsme zdolali po nájezdech.

Z turnaje si vezeme sice 7 místo, ale hra byla pěkná a s našimi běžnými soupeři z KLP Světlou i Humpolcem jsme drželi krok.

Oproti Bernard Cupu se hra výrazně zlepšila. Na ledě se hledáme, přihráváme si, aktivně bruslíme. Výhled do sezony je tedy optimistický :-)

soupiska:

brankář: Crosby Daník, Matyáš Kolman

hráči: Ondra Černý, Vojta Frantl, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil, Anička Malimánková, Kuba Kapek, Jáchym Pytlík, Egorek Minaev, Matěj Jindřichovský

Rozpis turnajů - KLP MINI 2009

Pozor - rozpis turnajů na malé hřiště, tj. do vánoc, najdete vlevo pod samostatnou záložkou.

Opět platí, že turnaj je vypisovaný na daný víkend a záleží na pořadateli, na který den a čas jej dá.

Tréninkové schéma zimní části sezony 2018 / 2019 ZS Ledeč

DEN   SUCHÁ
 TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA   LED                 SPORTOVIŠTĚ
 Pondělí        16:45      LED - společný s MLŽ  18:00  - 19:15         ZS Ledeč nad Sázavou
 Středa    18:00      LED - společný se 3. třídami  16:30 - 17:45         ZS Ledeč nad Sázavou
 Čtvrtek    18:00      LED - samostatně 4.třídy  16:30 - 17:45         ZS Ledeč nad Sázavou

Zdravotní prohlídky pro sezonu 2018 /2019

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2018. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Lékaři vydávají své formuláře, jen si ohlídejte, že na prohlídce musí být napsáno, že je dítě schopno hrát lední hokej.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY, tzv. KOLO: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší, pro možnou výpomoc u MLŽ je musí mít z naší kategorie Ondra Černý, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil a Vojta Frantl

Na prohlídce musí být výslovně uveden souhlas rodiče i lékaře s ostaršením do kategorie MLŽ.

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře. Například v nemocnici v Kolíně nebo Jihlavě.

Stránky pro Jihlavu www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.

Přátelský zápas proti Rakovníku na ZS Humpolec

Skóre jsme nikdo nepočítali, ale byl to pěkný a velmi vyrovnaný boj.

Děkujeme všem. Chybičky odstraníme, ale je vidět, že na sezonu jsme dobře naladěni.

soupiska:

brankáři: Daník Crosby, Matyáš Kolman

hráči: Ondra Černý, Vojta Frantl, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil, Egorek Minaev, Honza Tlach, Anička Malimánková, Lukáš Říha, Kuba Kapek, Tomáš Brož, Jáchym Pytlík, Štěpán Andrle, Honza Štichauer.