Startující kluby - KLP 2007

TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

Přátelák s Rakovníkem pátek 25.8.2017 v Humpolci

V pátek 25.8.2017 sehrajeme přátelské utkání s týmy Rakovníka. Bude se hrát minihokej na obou polovinách.

Zápas se týká dětí ročníku 2008 a 2009, které s námi od minulého týdne trénují!!!

Sraz: 14:30 na ZS Humpolec

hrajeme od 15:30, počítejte s tím, že bude i společný trénink, takže na ledě budou děti do 17:45

Máme v plánu ještě dva přátelské zápasy, jeden pravděpodobně 17.9. v Kutné hoře a ještě jeden se Slávií v Ledči, podle možností ledu.

Od 30.9. hrajeme ligu, turnaje na malé hřiště jsou již pod záložkou 4.tříd - Rozpis turnajů - KLP 2008.

Týdenní soustředění v Humpolci

Děkujeme rodičům za velkou účast dětí v Jihlavě. Aktuálně nás čeká týdenní soustředění v Humpolci. Opět  všichni Elevové - 3. i 4. třídy.

Udělejte si na to čas, domluvte se spolu na svozu. Kdo nebude trénovat již o prázdninách, "ujede mu vlak" a špatně se to dohání...

LEDY HUMPOLEC

datum kde sraz trénink led suchá příprava
NE 20.8 - PÁ 25.8. ZS HUMPOLEC 15:45 16:45 - 17:45 18:00 - 18:45

Ledy jsou od neděle do pátku každý den!!!

Na suchou přípravu švihadlo a sportovní oblečení a obuv!!!

Zdravotní prohlídky

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2017. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka. Formulár ke stažení zde!

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší. Pro možnou výpomoc u MLŽ je nutné, aby si je nechali udělat také DANÍK SOLNÍK, JIŘÍK FRANTL, ROMAN LEBEDA A TOMÁŠ RŮŽIČKA!!!

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře, buď ve Žďáru, nebo v nemocnici v Jihlavě. Žďár je plný. V jihlavě je možné se objednat na telefonu 739 387 424. Prohlídky dělají pouze ve dnech pátek od 12 -18 hod. a v sobotu od 8 do 12 hod. Zátěžové EKG stojí 690,-Kč, VZP vrací 500,-Kč zpět. Stránky www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.

Ohlédnutí za kempem Chřenovice

Bohužel již dvě děti hlásí po návratu z kempu vši, prohlédněte dětem prosím hlavy.

Kdo postrádá ručníky - zeleno - modrý pruhovaný s nápisem Kréta a zelenomodrý jednobarevný, jsou u Markéty Černé.

Popelka na ledě

Klub HC Ledeč chystá zájezd 6. prosince na lední revue Popelka do Pardubic. Odjezd autobusem z Ledče.

Přihlásit se můžou hráči, jejich rodiče, sourozenci...

Jeden lístek 690,-.

Přihlašujte se do konce června!!! Přihlášení je zavázné !!!