4.třídy

TJ Náměšť nad Oslavou 1 mužstvo
SK Telč 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

V pátek 28.6. trénink není!!! Hezké prázdniny :-)

Všem přejeme hezké prázdniny a sledujte web na začátku srpna. Kolem poloviny srpna bychom měli jít na led.

Sportujte, hýbejte se a nezapomeňte, že hned na začátku září je potřeba mít zdravotní prohlídku, stačí od dětského lékaře.

Žádný požadavek od trenérů MLŽ na zdravotní prohlídku zátěžovou, pro některé hráče, jako to bylo loni, jsme neobdrželi.

Zdravotní prohlídky pro sezonu 2019 /2020

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2019. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Lékaři vydávají své formuláře, jen si ohlídejte, že na prohlídce musí být napsáno, že je dítě schopno hrát lední hokej.

Poděkování za uplynulou sezonu 2018 / 2019

Děkujeme rodičům i dětem za odvedenou práci v uplynulé sezoně.

Děti, které opravdu chodily poctivě na tréninky, odvedly velký kus práce a výrazně se posunuly ve výkonnosti.

Rodiče si zaslouží poděkování za podporu dětí nejen při vození na tréninky, ale i na zápasech.

Těšíme se na sezonu příští, snad ve stejném složení :-)