Startující kluby - KLP 2007

TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

Turnaj KLP 2008 sobota 9.12.2017 ZS Ledeč

Další turnaj sehrajeme na domácím ledě v sobotu 9.12.

Sraz 8:00.

Čeká nás Jihlava na velké hřiště.

Soupiska:

Petr Hušek, Tomáš Růžička

Martin Kouba, David Zmrhal, Tadeáš Egart, Matyáš Průdek, Madlen Chladová, Jiří Frantl, Daniel Solník, Matěj Jindřichovský, Jan Štichauer, Ondra Černý, Denis Jirava, Matyáš Prchal

Lucka Malíková, Jana Malíková a Štěpán Andrle budou hrát s 3.třídami - více informací pod záložkou 3.tříd.

Video z turnaje v Pelhřimově Ledeč A x Žďár n. S.

Videozáznam z turnaje v Pelhřimově Ledeč A x Žďár n. S. si do 18.12. můžete stáhnout zde:

www.uschovna.cz/zasilka/SU4XDRHKBE7ABD2W-NUX

Děkujeme panu Huškovi za zpřístupnění.

Turnaje KLP 2008 na malé hřiště do konce roku

Prosím všechny rodiče, aby si uvědomili, že dětí nemáme mnoho. Je tedy potřeba brát zápasy vážně a omlouvat děti jen v případě nemoci. Na každý zápas jedou všechny děti, které trénují v kategorii 2008!!!

kdy kde sraz hrajeme poznámka
SO 16.12.2017 ZS Telč  8:00  9:00 - 11:00 doprava vlastní

Od ledna 2018 hrajeme zápasy, vždy jeden, na velké hřiště, 3 x 15 minut. Rozpis zápasů na velké hřiště najdete vlevo pod samostatným odkazem.

Turnaj sobota 16.12.2017 Telč

Doprava je véceméně u většiny dětí vyřešena, případně v řešení. Děkuji všem za ochotu jet autem a svézt případně někoho dalšího :-)

Zápasy na velké hřiště

Nově najdete vlevo pod samostatným odkazem rozlosování zápasů na velké hřiště.

S velkým hřištěm souvisí i potřeba člověka na časomíru. Prosím rodiče, který by byl ochotný se věnovat časomíře, aby se ozval vedoucí týmu Markétě Černé. Jde o 5 zápasů na velké hřiště pořádaných na ZS Ledeč v průběhu jarní části sezony.

3. 10. 201730.9.2017 První turnaj KLP 2008 na domácím hřišti v Ledči

První turnaj KLP 2008 sehráli Elevové 30.9.2017 na domácím ledě.více

Příspěvky HC Ledeč v nadcházející sezoně 2017/2018

Blíží se doba placení příspěvků v HC Ledeč.

Bohužel spolu se stoupajícími náklady je klub nucen zvednout příspěvky na 4000,- kč. Druhé dítě v klubu platí 50 % částky. Zvedání příspěvků odráží zdražování nákupů věcí a služeb bez kterých se klub neobejde, například autobusy, počáteční výstroje pro nově příchozí děti atd.

Pro představu: vnitřní audit klubu vypočítal náklady na 1 hráče / sezona přes 15 000,-kč. Klub aktivně shání dotace a granty, takže částka, kterou od rodičů vybíráme se téměř 10 let nezvyšovala a snažíme se jí držet na snížené úrovni.

Příspěvky se hradí na účet klubu převodem do konce října. Od vedoucího týmu obdržíte proužek s platebními údaji, pokud se tak nestalo, plaťte na Komerční banka a.s., č.účtu : 35-9514640217/0100, do poznámky uvést jméno a elevové 4.tříd.

V odůvodněných případech lze uhradit 50% do konce října a druhých 50% do konce ledna.

Oblečení na tréninky

Prosíme rodiče, aby děti vybavili na tréninky takovým oblečením, ve kterém může dítě absovovat i suchou přípravu po tréninku. Tj. čepice a sportovní obuv a oděv.

Zdravotní prohlídky

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2017. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka. Formulár ke stažení zde!

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší. Pro možnou výpomoc u MLŽ je nutné, aby si je nechali udělat také DANÍK SOLNÍK, JIŘÍK FRANTL, ROMAN LEBEDA A TOMÁŠ RŮŽIČKA!!!

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře, buď ve Žďáru, nebo v nemocnici v Jihlavě. Žďár je plný. V jihlavě je možné se objednat na telefonu 739 387 424. Prohlídky dělají pouze ve dnech pátek od 12 -18 hod. a v sobotu od 8 do 12 hod. Zátěžové EKG stojí 690,-Kč, VZP vrací 500,-Kč zpět. Stránky www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.