Startující kluby - KLP 2009

SK Telč 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo

POZOR V PONDĚLÍ A ÚTERÝ JE ZIMNÍ STADION UZAVŘEN

Z důvodu stavebních úprav bude zimní stadion 12. a 13.11.2018 uzavřen!!!

TRÉNINK NENÍ!!!

Přátelské utkání + další sportování neděle 11.11. Humpolec

V neděli 11.11.2018 sehrajeme přátelská sportovní klání v Humpolci.

sraz: 8:30

led: 9:30 - 11:00, hokej na velké hřiště

Hrát budou všichni.

sebou všichni kdo mají: florbalky a pingpongové pálky, kromě oblečení a výstroje nezapoměňte svačinu a pití :-) BRANKÁŘI NA FLORBAL RUKAVICE - CYKLISTICKÉ, NEBO PODOBNÉ

Po hokeji bude následovat další sportovní klání - počítejte s časem a prosím o sportovní oblečení a obuv na ven i do tělocvičny.

A POZOR - NA JAŘE JSME DOSTALI NA FRAK SKORO VE VŠECH SPORTECH, TAK NAMASÍROVAT A JDE SE NA ODVETU :-)

Příspěvky na sezonu 2018 / 2019

Prosíme rodiče, aby zaplatili příspěvky na sezonu 2018 / 2019.

Příspěvky nelze platit v hotovosti.

částka: 4000,- Kč, druhé dítě registrované v HC platí 50 %

Komerční banka a.s., č.účtu : 35-9514640217/0100

variabilní symbol: 2009

text pro příjemce: jméno détěte

děkujeme :-)

Šestý turnaj KLP 2009 sobota 17. 11. 2018 Humpolec

Další ligový turnaj sehrajeme v sobotu 17.11.2018 v Humpolci.

sraz:

soupiska ve čtvrtek před zápasem

brankáři:

hráči:

náhradník:

Rozlosování:

Sobota 15.9. turnaj minihokej 2009 ve Světlé nad Sázavou

V sobotu sehrály 2009 turnaj v minihokeji ve Světlé nad Sázavou.

Prvním soupeřem byla Světlá. Nešťastně jsme dostali gól v poslední minutě a prohráli 6:5.

Ve druhém zápase jsme dlouho drželi krok s Vlašimí. Bohužel jsme neudrželi koncentraci a nakonec prohráli.

Poslední zápas ve skupině s Kolínem jsme hráli dobře, ale bohužel na Kolín to nestačilo.

O poslední místo na turnaji jsme si zahráli s Humpolcem a mohli mu tak oplatit situaci z Bernard Cupu, kdy byl Humpolec úspěšnější. Tentokrát se štěstí přiklonilo k nám a Humpolec jsme zdolali po nájezdech.

Z turnaje si vezeme sice 7 místo, ale hra byla pěkná a s našimi běžnými soupeři z KLP Světlou i Humpolcem jsme drželi krok.

Oproti Bernard Cupu se hra výrazně zlepšila. Na ledě se hledáme, přihráváme si, aktivně bruslíme. Výhled do sezony je tedy optimistický :-)

soupiska:

brankář: Crosby Daník, Matyáš Kolman

hráči: Ondra Černý, Vojta Frantl, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil, Anička Malimánková, Kuba Kapek, Jáchym Pytlík, Egorek Minaev, Matěj Jindřichovský

Zdravotní prohlídky pro sezonu 2018 /2019

Zdravotní prohlídky hráčů musí být odevzdány do září 2018. Bez platné prohlídky nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař. Je potřeba na ní přinést EKG. To je možné získat buď v Hlav. Brodě v nemocnici, nebo v Kutné Hoře MUDr. Procházka.

Lékaři vydávají své formuláře, jen si ohlídejte, že na prohlídce musí být napsáno, že je dítě schopno hrát lední hokej.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY, tzv. KOLO: jsou potřeba od kategorie mladších žáků a starší, pro možnou výpomoc u MLŽ je musí mít z naší kategorie Ondra Černý, Dominik Hrabaň, Matyáš Potěšil a Vojta Frantl

Na prohlídce musí být výslovně uveden souhlas rodiče i lékaře s ostaršením do kategorie MLŽ.

Sportovní prohlídky se dělají u sportovního lékaře. Například v nemocnici v Kolíně nebo Jihlavě.

Stránky pro Jihlavu www.refitclinic.cz. V sekci "Dokumenty" ke stažení dva soubory - Souhlas s prohlídkou a Dotazník sportovce, to je potřeba stáhnout a vyplnit, dále výpis z karty od dětského lékaře a kartičku pojištěnce. Poplatek se platí v hotovosti.