Informační panel pronájmu ledové plochy - Březen 2024

předchozí měsíc
 
 0607080910111213141516171819202122
 001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015304500153045001530450015
1.3. Pá         
ZŠL 5.D + 4.A.8:15 - 10:00
ZŠL - 4.B.10:15 - 11:30
       
INDV 1.- 4. tř.13:30 - 14:30
MLŽ 14:30 - 15:30
STŽ 15:45 - 16:45
3.+2.+ nábor16:45 - 17:45
9.tř.18:00 - 19:15
Veteráni19:30 - 20:45
      
2.3. So       
2.tř. + nábor7:45 - 8:45
  
STŽ - Pelhřimov9:30 - 11:30
 
HVC - VMC12:00 - 13:15
ATO - BOS13:30 - 14:45
AHB - SPO15:00 - 16:15
NST - ČEČ16:30 - 17:45
HC REKREANTI18:00 - 19:15
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
3.3. Ne   
KRASO6:45 - 8:45
 
Turnaj 4. třídy9:00 - 12:00
L9T Ledeč - Říčany12:15 - 14:15
Veřejné bruslení14:30 - 16:15
CHŘ - GOJ16:30 - 17:45
ČCH - BER18:00 - 19:15
VMC - QAL19:30 - 20:45
KRA - KŽL21:00 - 22:15
4.3. Po        
Gymnázium Ledeč8:00 - 9:15
 
ZŠ Zruč n/S9:45 - 11:45
          
KRASO14:30 - 15:30
MLŽ 15:30 - 16:30
4.tř. + 3.tř.16:45 - 17:45
9.tř. + A18:00 - 19:15
ATO - GOJ19:30 - 20:45
      
5.3. Út  
MLŽ + 4. tř.6:30 - 7:30
         
bruslička MŠZ10:00 - 11:15
                
SVČ - Školička15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
VET - ŽEL19:30 - 20:45
REK - HVC21:00 - 22:15
6.3. St  
KRASO6:30 - 8:00
Gymnázium Ledeč8:15 - 9:30
                   
INDV14:30 - 15:30
4.tř. + 3.tř.15:30 - 16:30
2.tř. + nábor16:45 - 17:45
9.tř. Kolín 18:00 - 20:00
   
ZD Trhový Štěpánov 21:00 - 22:15
7.3. Čt  
9.tř. + STŽ6:30 - 7:30
                           
KRASO14:30 - 15:30
4.tř.15:30 - 16:30
MLŽ 16:45 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
VMC - ČEČ19:30 - 20:45
BOS - HRA21:00 - 22:15
8.3. Pá         
5.C8:15 - 9:30
              
INDV13:15 - 14:15
MLŽ 14:30 - 15:30
STŽ15:30 - 16:30
3.+2.+ nábor16:45 - 17:45
9.tř.18:00 - 19:15
A - tým19:30 - 20:45
      
9.3. So       
2.tř. + nábor7:45 - 8:45
  
STŽ - Chotěboř9:30 - 11:30
              
PHL nadstavba15:15 - 19:15
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
10.3. Ne   
KRASO6:45 - 8:45
 
Turnaj 3. třídy9:00 - 12:00
     
Veřejné bruslení13:30 - 15:15
          
Dolnokralovicka18:00 - 19:15
            
11.3. Po                 
Gymnázium Ledeč10:15 - 11:30
           
KRASO14:30 - 15:30
MLŽ 15:30 - 16:30
4.tř. + 3.tř.16:45 - 17:45
9.tř. + A18:00 - 19:15
Veteráni19:30 - 20:45
      
12.3. Út  
MLŽ + 4. tř.6:30 - 7:30
      
ZŠL - 3.B.9:15 - 10:30
                   
SVČ - Školička15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
Čtvrtfinále19:30 - 22:15
13.3. St  
KRASO6:30 - 8:00
Gymnázium Ledeč8:15 - 9:30
                   
INDV14:30 - 15:30
4.tř. + 3.tř.15:30 - 16:30
2.tř. + nábor16:45 - 17:45
9.tř. + STŽ18:00 - 19:15
      
ZD Trhový Štěpánov 21:00 - 22:15
14.3. Čt  
9.tř. + STŽ6:30 - 7:30
 
ZŠ Kožlí8:00 - 10:00
                 
KRASO14:30 - 15:30
4.tř.15:30 - 16:30
MLŽ 16:45 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
Čtvrtfinále19:30 - 22:15
15.3. Pá         
ZŠL 5.D + 4.A.8:15 - 10:00
            
INDV13:15 - 14:15
MLŽ 14:30 - 15:30
STŽ15:30 - 16:30
3.+2.+ nábor16:45 - 17:45
9.tř.18:00 - 19:15
A - tým19:30 - 20:45
      
16.3. So       
2.tř. + nábor7:45 - 8:45
MLŽ : Mor. Budějovice9:00 - 11:00
   
Čtvrtfinále12:00 - 14:45
Čtvrtfinále15:00 - 17:45
      
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
17.3. Ne   
KRASO6:45 - 8:45
 
GALATEK9:00 - 10:15
Čtvrtfinále10:30 - 13:15
Veřejné bruslení13:30 - 15:15
    
Čtvrtfinále16:30 - 19:15
Čtvrtfinále19:30 - 22:15
18.3. Po                                  
KRASO14:30 - 15:30
MLŽ 15:30 - 16:30
4.tř. + 3.tř.16:45 - 17:45
9.tř. + A18:00 - 19:15
Veteráni19:30 - 20:45
      
19.3. Út  
MLŽ + 4. tř.6:30 - 7:30
      
ZŠL - 3.B.9:15 - 10:30
                   
SVČ - Školička15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
Čtvrtfinále19:30 - 22:15
20.3. St  
KRASO6:30 - 8:00
                         
INDV14:30 - 15:30
4.tř. + 3.tř.15:30 - 16:30
2.tř. + nábor16:45 - 17:45
9.tř. + STŽ18:00 - 19:15
      
ZD Trhový Štěpánov 21:00 - 22:15
21.3. Čt  
9.tř. + STŽ6:30 - 7:30
  
SOŠ Ledeč - 2. ST8:15 - 9:30
                   
KRASO14:30 - 15:30
4.tř.15:30 - 16:30
MLŽ 16:45 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
Čtvrtfinále19:30 - 22:15
22.3. Pá         
ZŠ Ledeč n. S., 4.A8:15 - 9:30
              
INDV13:15 - 14:15
MLŽ 14:30 - 15:30
STŽ15:30 - 16:30
3.+2.+ nábor16:45 - 17:45
9.tř.18:00 - 19:15
A - tým19:30 - 20:45
      
23.3. So       
2.tř. + nábor7:45 - 8:45
    
LMŽ : Náměšť10:00 - 12:00
     
Semifinále13:30 - 16:15
Semifinále16:30 - 19:15
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
24.3. Ne   
KRASO6:45 - 8:45
 
Dolnokralovicka9:00 - 10:15
            
Veřejné bruslení13:30 - 15:15
    
Semifinále16:30 - 19:15
Semifinále19:30 - 22:15
25.3. Po                                  
KRASO14:30 - 15:30
MLŽ 15:30 - 16:30
4.tř. + 3.tř.16:45 - 17:45
9.tř. + A18:00 - 19:15
Veteráni19:30 - 20:45
      
26.3. Út  
MLŽ + 4. tř.6:30 - 7:30
      
3.B9:15 - 10:30
                   
SVČ - Školička15:30 - 16:30
STŽ16:45 - 17:45
KRASO18:00 - 19:15
Semifinále19:30 - 22:15
27.3. St  
KRASO6:30 - 8:00
       
ZŠL - 3.A.10:00 - 11:15
            
INDV14:30 - 15:30
4.tř. + 3.tř.15:30 - 16:30
2.tř. + nábor16:45 - 17:45
9.tř. + STŽ18:00 - 19:15
      
ZD Trhový Štěpánov 21:00 - 22:15
28.3. Čt  
9.tř. + STŽ6:30 - 7:30
                           
KRASO14:30 - 15:30
4.tř.15:30 - 16:30
MLŽ 16:45 - 17:45
Veřejné bruslení18:00 - 19:15
Semifinále19:30 - 22:15
29.3. Pá              
STŽ - Velké Meziříčí 9:30 - 11:30
      
INDV13:15 - 14:15
MLŽ 14:30 - 15:30
STŽ15:30 - 16:30
3.+2.+ nábor16:45 - 17:45
9.tř.18:00 - 19:15
A - tým19:30 - 20:45
      
30.3. So       
2.tř. + nábor7:45 - 8:45
      
Finále "C" PHL10:30 - 13:00
 
Finále "B" PHL13:30 - 16:00
 
Finále "A" PHL16:30 - 19:00
 
Veřejné bruslení19:30 - 22:00
 
31.3. Ne   
KRASO6:45 - 8:45
 
GALATEK9:00 - 10:15
  
LMŽ: Náměšť11:00 - 13:00
 
Veřejné bruslení13:30 - 15:15
                            
Veřejné HC Ledeč Rezervace Zápasy HC Ledeč PHL Žádost o rezervaci
Pokud si chcete rezervovat plochu, přečtěte si manuál pro rezervace.
Cena za jednotku ledu je 3200,- Kč.
zobrazit / skrýt časy