Diskusní fórum

Diskusní fórum - Ledečská hobby liga


Tučně - označte text a stiskněte tlačítko B Kurzíva - označte text a stiskněte tlačítko I Podtržení - označte text a stiskněte tlačítko U
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Opište prosím písmena z obrázku.

Příspěvky: 1 - 20 (celkem 1618 příspěvků) >>

AutorVytvořeno: 16. 11. 2023, 08:26
Pavel KrásnýTen gólman co to chce zkusit ve hře, nechť se mi ozve . Díky Pavel.K. 602537520.
Máme i golmanskou výstroj na zapůjčení.
AutorVytvořeno: 15. 11. 2023, 15:23
RomanNa schůzi bylo odhlasováno, že liga bude po prvním kole rozlosována do 3 skupin, kde se bude odehrávat další kolo a následně play off.
V Ledči je nedostatek golmanů, tak určitě spoustu týmů rádo využije tvých služeb ;-)
AutorVytvořeno: 13. 11. 2023, 07:38
RadekDobrý den, chtěl bych se zeptat, jak bude soutěž Hobby ligy vypadat po základní části. Zaslechl jsem, že se to má rozdělit na 3 skupiny?
AutorVytvořeno: 08. 11. 2023, 14:50
DotazDobrý den,
Chtěl bych se zeptat, uvažuji, že bych začal hrát hokej, ale chytal jsem pouze ve florbale. Je mi 24 a měl bych dotaz, zda je nějaká možnost, že bych si pořídil brankářskou výstroj a poté si mohl s některým týmem z Vaší ligy vyzkoušet chytání na ledu (nějaký trénink). Předem díky za odpověď.
AutorVytvořeno: 12. 09. 2023, 22:18
VeteraniAhoj do našeho teamu " veterani" bychom rádi přijaly nějakého hráče. A tim trochu zaroven omladily kadr. Pokud by někdo měl zájem ozvi se. 775 888 660. smilesmile
AutorVytvořeno: 03. 05. 2023, 16:18
Jan MalíkTaké děkuji všem! V září to zase rozjedeme. :-) :-) :-)
H.
AutorVytvořeno: 28. 04. 2023, 18:12
HC G. JeníkovVELKÉ PODÉKOVÁNÍ VŠEM, kteří se podílí na PHL. Nemyslím jen Honzu, ale i rozhodčí, rolbaře atd. Ne vždy je vše 100%,ale to není nic v životě. Již několik let tato soutěž funguje a dle přihlášených týmu má stále oblibu. Všichni víme, jak vypadají soutěže jinde. Pokračujte v tom i nadále a nenechte se odradit.
DĚKUJEME. Za HC G. Jeníkov - Michal
AutorVytvořeno: 24. 03. 2023, 13:59
Jan MalíkDobrý den,

Správně jste nakopíroval pravidla PHL z webu , ale bohužel to nejsou kompletní pravidla. Dále dle pravidel může každý tým podat v průběhu utkání a do 15 minut po skončení utkání stížnost. V zápise o utkání však žádný protest zapsán není. Tedy Vaše stížnost je již v tomto ohledu úplně zbytečná a bezpředmětná. Mohl jste si ušetřit čas a energii.

HRA měl brankáře, který má registraci v PHL. Nevím, kde jste tedy bral jistotu, že mu nikdy nebyl vydán průkaz PHL. Dále bylo předem HRA povoleno, že může mít jakéhokoliv brankáře viz. aktuality. Tzn., i takového, kterého nemají na soupisce. Důvodem je hlavně to, že brankářů je všeobecně málo a hlavně žádný z týmů (mimo Bernartic) neuvedl brankáře pro play-off. Pouze týmy nechaly soupisky jak jsou. Což je také v pravidlech.

Závěr: HRA neporušil pravidla PHL v tomto zápase. Výsledek zůstává v platnosti.

J. M.
AutorVytvořeno: 24. 03. 2023, 12:13
TomasFinále odehrajou zaslouzene dva nejlepší tymy ligy.
AutorVytvořeno: 24. 03. 2023, 12:11
TomasUbohej Atos
AutorVytvořeno: 24. 03. 2023, 11:11
Miroslav Tichy - AtosS vedoucim tymu Hradec jsme domluveni a nemame s tim problem. Gratulujeme vitezum. M.Tichy
AutorVytvořeno: 24. 03. 2023, 10:15
fanoušek HradecOpravdu vtipný komentář :-D, vždy´t to mohl Atos řešit před utkáním. Po vyřazení řešit pravidla je opravdu ubohé a směšné. Pravidla se porušila, to je pravda. To udělali možná všichni, kdo hrál pla-off. Vám odehráli všichni 7 zápasů v základní části? Když Vás bylo málo, nikdo nehrál na černo z jiného týmu? Spíš byh byl soudný a sportovně řekl, že mohl Atos včera dostat 20 gólů, na Hradec absolutně neměl. Řešit gólmana, který chytá taky hobby liguve Světlé je vážně trapný...
AutorVytvořeno: 24. 03. 2023, 00:45
Převrátil LIborDobrý den pane Malíku,

dnes jsem shlédl utkání mezi HC Atos a HC Hradec. Utkání bylo líbivé, základní hradí doba, prodloužení a nájezdy. Vše jsem bral, že je dle pravidel, které máte uvedené na stránkách a všechny týme je respektují! Všchny týmy svým podpisem souhlasí s pravidly. Pokud došlo k nějakým dodatečným změnám, tak by o tom měl být veden nějaký záznam. Tedy pokud se něktérému týmu zraní brankář, místo něj nasoupí brankář náhradní, který je vyloučen do konce utkání a bohužel nemůže nastoupit do dalšího zápasu. Určitě tým Hradce nikoho nepožádal o dodatečné zaregistrování níže uvedeného hráče.

Bohužel se tomu tak neděje a ze strany Hradce došlo k porušení pravidel a to v několika bodech!

Posílám pravidla, které jsou na stránkách, které jsou pro všechny týmy dané dopředu a všechny týmy by je měly respektovat a dodržovat. Opět uvádím, že tým Hradce, tyto pravidla porušil v několika bodech, které uvádím níže!
Několik zásadních bodů platných pravidel a řádů:

Každý hráč bude v souladu s řády PHL zaregistrován - bude mu vystaven hráčský průkaz PHL
Každý tým bude mít na portálu soutěže PHL zřízenou stránku, kde bude vždy aktuální soupiska hráčů. Nutné pro automatický tisk zápisů o utkání
V soupisce budou zveřejněna jména, příjmení a fotografie hráčů
Soupiska týmu smí čítat pouze 22 hráčů + 2 brankáře
V soutěži PHL ročníku 2022/2023 - nesmí startovat registrovaný hráč* viz. pravidla
Hráč smí v průběhu ročníku nastoupit pouze za jediný tým (mimo přestupy)
Tvrdá hra tělem bude posuzována jako nedovolená!!!
Před play-off si každý tým určí až dva své brankáře. Tito brankáři už nesmí po dobu play-off chytat za jiný tým
Hráč smí nastoupit v play-off pokud odehrál minimálně šest zápasů v základní části
Hráči v trestu s pozastavenou činností budou vedeny na webu hobby ligy s termínem trvání trestu
V průběhu soutěže se budou vkládat pouze výsleky utkání - aktuální tabulky budou generovány automaticky
Každý hráč stvrdí svým podpisem na soupisce, že se důkladně seznámil s pravidly a řády
Pravidla i veškeré formuláře budou trvale ke stažení na portálu hobby ligy

Tým Hradce je porušil hned v několika bodech. V minulém zápase mu byl vyloučen brankář do konce zápasu, tohoto brankáře má Hradce a soupisce. Byl mu udělen i zákaz činnosti na dnešní zápat. Tedy Hradec se dostal do situace, kdy neměl brankáře. Ano, mohl si vybrat brankáře, jakého koliv, kteřý je registrován v PHL. Což se nestalo!

Dnes nastoupil za Hradec brankář Fojtík David (určitě se najde několik desítek svědků, že se jednalo o tohoto brankáře), který v lize PHL nemá registraci, tedy nesplňuje kritéria aby tuto soutěž hrál. Tedy mu nikdy nebyl vydán hráčský průkaz PHL a oficiálně nemohl do dnešního zápasu nastoupit.

Dále tohoto hřáče Hradec nemá uvedeného na soupisce. Nejen Hradec, ale žádný jiný tým, tedy tento hráč nemá vydaný hráčský průkaz PHL, ale to jsem psal již výše.

Před play-off tento hráč nebyl na soupisce Hradce označen jako brankář, nebyl označen vůbec a nebyl označen u žádného jiného týmu!

Tento hřáč tedy neodehrál ani minimální počet zápasů za tým Hradec, ani za žádný jiný tým, protože není a nemá hráčký průkaz PHL.

Tedy za tým Hradec, nastoupil neregistrovaný hráč pro PHL, hráč, který nebyl na soupisce pro play-off označen a hráč, který neodehrál minimální počet zápasů.

Tedy je jasné, že došlo k porušení pravidel a zápas by měl být kontumován ve prospěch týmu Atos. Tým Atos splnil pravidla ve všech bodech!

Proto žádám o prozkoumání této stížnosti.

Vím, že je to nepříjemné, ale pravidla jsou od toho, aby se dodržovala... Atos si tedy také mohl postavit brankáře, který nemá hráčský průkaz PHL, ale neudělal to, protože respektuje pravidla!!!

S pozdravem

Převrátil Libor
AutorVytvořeno: 31. 01. 2023, 10:55
LhotaNejaky nahradni termin kdyz jsme meli hrat 4.2 12:00 kam.lhota-zelivka? Diky
AutorVytvořeno: 18. 01. 2023, 09:27
TomasKdy bude rozlosování?pak budou zase sami kontumace když nesezenou týmy lidí dva dny před zápasem
AutorVytvořeno: 10. 01. 2023, 19:42
HonzaTo jsem zvědavej
AutorVytvořeno: 09. 01. 2023, 09:48
Jan MalíkI přes mnohé (i emailové) urgence nemají stále některé týmy zaplacené startovné. Žádáme o úhradu do 12.1.2023.
Týmy, které nebudou mít uhrazeno startovné, nadstavbu nehrají.
AutorVytvořeno: 06. 01. 2023, 13:30
Jan VosikaJá vím, že za to vedení stadiónu nemůže. Ale teď s těmi přeloženými zápasy je to vůči nám teda pěkná vyjebávačka.
3 zápasy během 4 dnů, budiž. 3 dny se nahánějí lidi, aby se to dalo dohromady a když už si člověk myslí, že to nějak má hotové, tak se to zas 1 den před zápasem změní. A můžu začít od začátku.
Si říkám, jestli za ty prachy tohle všechno vůbec stojí? Ocenil bych v takovémto případě snížení ceny ledu, popř. kontumace bez doplatků.
AutorVytvořeno: 26. 12. 2022, 14:08
JiriMáte obráceně kontumaci Chřenovice Golčův Jeníkov .Chřenovice 5:0
AutorVytvořeno: 12. 12. 2022, 21:09
LhotaNeni tam zapas Atos-Kamenna Lhota termin byl 17.12 od 9 rano. Nejaka zmena?

Příspěvky: 1 - 20 (celkem 1618 příspěvků) >>