Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Pořadatel :     SK Horácká Slávia Třebíč

Minulou neděli proběhlo 3.kolo turnaje minihokeje 2. tříd (přípravky) v Třebíči. Náš tým byl složen z 13 hráčů a 1 brankaře.
Do první lajny byla nasazen čtveřice hráčů, Adam Böhm, Jakub Cihlář, Dominik Vacík a Patrik Vacík. Do druhé lajny Lukáš Beránek, Jakub Egart, Tomáš Kratochvíl a Radek Dudák s Michalem Brožem, kteří se střídali o 1 místo. Třetí lajna Pavel Hoskovec, Filip Klofáč, Daniel Píška a Patrik Pokorný. Jako brankář nastoupil Tomáš Jindra.

První zápas:
Ledeč nad Sázavou – Dukla Jihlava
9:  6

Již před zápasem bylo jasné, že tým Dukly Jihlavy je velice silný a patří mezi nejsilnější ve skupině. Hned od začátku bylo vidět, že hráči z Jihlavy mají navrch a během chvíle vedli 0:2. První kontaktní gól vstřelil Dominik Vacík po nahrávce Adama Böhma. Bohužel po první třetině byl stav 2:5 pro Jihlavu a bylo jasné, že takto nelze pokračovat.
Druhou třetinu jsme rozjeli s tím, že musíme vstřelit další kontaktní gól a postupně snížit. To se nejdříve povedlo Tomáši Kratochvílovi po nahrávce Jakuba Egarta na (3:5) následně Filipu Klofáčovi po nahrávce Patrika Pokorného na (4:5) a jako z kopíráku opět  spolupráce Tomáše Kratochvíla a Jakuba Egarta dotáhla náš tým do nerozhodného stavu 5:5. Nic víc už se ve druhé třetině nestalo.
Ve třetí třetině došlo ke změně sestavy, kdy hrály jen 2 lajny v kterých se točily, různě v daný okamžik, nejsilnější a nejlepší hráči. Postupně  jsme se ujaly vedení (6:5), které jsme postupně zvyšovali až ke konečnému stavu 9:6 pro náš tým. Díky skvěle chytajícímu brankáři Tomáše Jindry nám soupeř vstřelil v poslední třetině jediný gól a to značnou měrou rozhodlo o našem vítězství.

Za tým bodovali (G,A): Adam Böhm – 2A, Jakub Egart – 2A, Pavel Hoskovec – 1A, Tomáš Kratochvíl – 3G, Filip Klofáč – 3G, Patrik Pokorný – 1G, 1A, Patrik Vacík – 1G a Dominik Vacík 1G.

Druhý zápas:

Ledeč nad Sázavou – Žďár nad Sázavou
15 : 2
Do tohoto zápasu jsme naskočili velice dobře a hlavně jsme měli jednoznačně navrch. Stejně jako v prvním zápase první branku vstřelil Dominik Vacík (obránce) po nahrávce Adama Böhma. Především se prosadila druhá lajna, která vstřelila  nejvíce branek, ale i další lajny tam postupně sázely 1 gól za druhým, aby zápas dovedli do jednoznačného vítězství 15:2. Je potřeba pochválit všechny hráče a to jak útočníky, kteří dávali góly tak obránce, kteří zabránili vstřelení gólů do naší branky a tak i našeho brankáře!!!

Za tým bodovali (G,A): Lukáš Beránek – 1A, Adam Böhm – 2A, Michal Brož – 1A, Jakub Egart – 1G,4A, Tomáš Kratochvíl – 6G,1A, Filip Klofáč – 2G,2A, Daniel Píška – 2G, Patrik Pokorný – 2G,2A, Patrik Vacík – 1G a Dominik Vacík 1G.

Třetí zápas:

Ledeč nad Sázavou – Velké Meziříčí
17 : 4

Do posledního zápasu jsme nastoupili v maximální pohodě. S tímto soupeřem jsme hráli již dvakrát a pokaždé jsme tento tým porazili. A snad ta pohoda v týmu a respekt soupeře z nás způsobilo, že jsme soupeře totálně deklasovali.
Po první třetině jsme vedli 7:0 a soupeři jsme nic nedovolili. Po druhé třetině jsme zvýšili na 13:1. Ve třetí třetině proto nastl čas i na změnu pozic,kdy obránci šli do útoku a útočníci na pozici obránců, aby si vyzkoušeli i jiné pozice než na které jsou zvyklí. Tato změna měla sice vliv na naši produktivitě, ale nová zkušenost hráčů je vždy k nezaplacení.
Zápas skončil za stavu 17:4 pro nás a celý tým se jednoznačně těšil na své zlaté medaile!!!

Za tým bodovali (G,A): Lukáš Beránek – 3A, Adam Böhm – 1G,3A, Jakub Cihlář – 1G, Jakub Egart – 2G,3A, Tomáš Kratochvíl – 7G,2A, Filip Klofáč – 1G,2A, Patrik Pokorný – 3G, Patrik Vacík – 2G,1A a Dominik Vacík 1A.
Zatímco náš tým podal maximální výkon, totéž se nedá říci  o pořadatelích akce. Bohužel, jedinou a velkou kaňkou na tomto turnaji způsobili sami pořadatelé, kteří nezajistili žádné medaile. Nejen, že s nimi nepočítali, ale i sladkosti, které pro děti zakoupili se nedostaly pro všechny!!! Nejen náš tým, ale i jiné týmy, kteří bojovali až do poslední minuty byly tímto krokem nesmírně zklamáni!

Závěr:

Pokud Pokud by měl shrnout výkon hráčů, dalo by se říci, že všichni hráči podali maximální výkon na úrovni svých schopností a možností. Zvítězila především kolektivní hra všech hráčů!!!
Pokud by se měl vybrat nejlepší hráč tohoto zápasu (bez ohledu na množství střelených gólů - lze sečíst pod jednotlivými zápasy) je jím opět náš brankář Tomáš Jindrů, který jednoznačně svým skvělým výkonem (ve všech třech zápasech) rozhodl o tom , že jsme zaslouženě vyhráli.