Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Pořadatel :     HC Rebel Havlíčkův Brod

Minulou neděli proběhlo 2.kolo turnaje minihokeje 2. tříd (přípravky) v Havlíčkově Brodě. Náš tým byl složen z 11 hráčů a 1 brankaře. Opět kvůli nemoci nám chyběl 1 hráč.
Do první lajny byla nasazena čtveřice hráčů, Jakub Cihlář, David Pešek, Daniel Píška a Patrik Vacík. Do druhé lajny byli nasazeni hráči ze Světlé a to Lukáš Beránek, Adam Böhm, Pavel Pavlovič a Jakub Egart(Ledečák).  Do třetí lajny byli nasazeni naši nováčci Michal Brož, Radek Dudák, Pavel Hoskovec a k ním Jakub Egart ( hrál za 2 a 3 lajnu). Jako brankář nastoupil za nemocného Tomáše Sysla absolutní nováček Tomáš Jindra.

První zápas:
Ledeč nad Sázavou – Humpolec
14 :  9

Do zápasu jsme naskočili jako vítr a hned od začátku jsme vedli 1:0, gólem, který vstřelil nováček Michal Brož a tím si zapsal svůj první gól ve své sportovní kariéře. Celý zápas však byl velice neklidný jak na straně soupeře tak i u nás. Nebyl to vůbec kombinačně hohejový zápas s přihrávky, ale spíše kdo dotlačí ten puk do branky. Ač by tomu nikdo nevěřil v první třetině se prosadila především  třetí lajna nováčků a vyhravali jsme 4:1.
Ve druhé třetině se začala probouzet i druhá lajna a postupně jsme zvyšovali skóre až na 9:2. Ve druhé třetině si vstřelil svůj první gól ve své hokejové kariéře i Radek Dudák.
Ve třetí třetině však soupeř přeskupil síly a začal nás tlačit a postupně snižoval náš náskok, který se však díky skvělé práci našeho nového golmana Tomáška Jindrového podařilo udržet a zaslouženě jsme vyhráli.

Za tým bodovali (G,A): Lukáš Beránek - 1G, Michal Brož - 3G, Adam Böhm - 3G, Jakub Cihlář - 1G, Radek Dudák - 1G, Jakub Egart - 4G,2A, David Pešek - 1A a Patrik Vacík - 1G.

Druhý zápas:

Ledeč nad Sázavou – Velké Meziříčí
13 : 5
Pokud jsme do prvního zápasu naskočili jako vítr, tak do tohoto druhého jsme naskočili jako uragán. Především se chytla první lajna, která se sice nechytla v prvním zapase, ale ve druhém se rozjela k velkému výkonu. A k nim se přidala i druhá lajna. Obě tyto lajny rozjeli kombinační hokej plný nahrávek a gólů. Zatímco útočníci stříleli góly, naši obránci důrazně bránili našeho brankáře, který jak se zápasem s Humpolcem tak i v tomto zápasu, předvedl fantastický výkon, který útočníky našeho soupeře přiváděl k šílenství. Po první třetině 6:1, po druhé 9:2 a po třetí 13:5.

Za tým bodovali (G,A): Adam Böhm - 4G,1A, Jakub Egart - 1G,2A, Pavel Pavlovič - 1G,2A, David Pešek - 3G,4A , Daniel Píška - 1A a Patrik Vacík - 4G,2A.

Třetí zápas:

Ledeč nad Sázavou – Velká Bíteš
4 : 4
Vzledem k výsledkům ve skupině měl být tento poslední zápas pro náš tým jednoznačnou záležitostí. Ale místo jasného vítězství, jsme to byli mi, kdo neustále prohraval o 1 gól. Bylo to klasické podcenění soupeře se vším všudy. Teprve ve třetí třetině se  nám podařilo skóre otočit na naši stranu na 4:3, aby následně soupeř vyrovnal na konečné 4:4. Tento třetí zápas na obou stranách rozhodli brankáři, kteří své týmy jednoznačně podrželi. Doufám jen, že si z tohoto zápasu vezmou hráči ponaučení do dalších bojů a hráči pochopí, že není lehkého soupeře a že se hraje vždy do poslední minuty zápasu.

Za tým bodovali (G,A): Adam Böhm - 2G,1A, Jakub Cihlář - 1A, Jakub Egart - 2A, Pavel Pavlovič - 1G, David Pešek - 1G.

Díky tomu, že jsme na turnaji 2krát vyhráli a 1krát remizovali, získali jsme 1 místo na turnaji a naši malí hokejisti si odvezli již svou druhou zlatou medaili.

Závěr:

Pokud by se měl vybrat nejlepší hráč tohoto zápasu (bez ohledu na množství střelených gólů - lze sečíst pod jednotlivými zapasy) je jím náš brankář Tomáš Jindrů, který jednoznačně svým skvělým výkonem (ve všech třech zápasech) rozhodl o tom , že jsme s Velkou Bíteší neprohráli a nad ostatními soupeři jednoznačně vyhráli.