Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

BK Zubři Bystřice n.P. 1 mužstvo

Přípravná utkání proti HC Sklo Bohemia Světlá nad Sáz.

V minulém týdnu (5.-12. 10.2008) proběhlo dvoufázové závěrečné předsézóní soutředění všech věkových kategorií klubu. Do tréninkových jednotek se samozřejmě zapojily obě družstva našich nejmladších hráčů. Kluci od pondělí do středy dvakrát denně tvrdě trénovali a na závěr této přípravy sehráli každý po jednom z přípravných utkání. Oba týmy měly stejného soupeře. Přípravku ze Světlé nad Sázavou.

HC Ledeč nad Sázavou "B"
          0  :   19

HC SB Světlá nad Sázavou
   HC Ledeč nad Sázavou "A"              6 : 2

Přípravka "B":
Jako první sehráli svoje přátelské utkání naši prvňáčci. Soupeř ze Světlé , ikdyž byl poprvé na ledě , jasně prokázal své kvality a zkušenosti z již odehraných zápasů v KP Výchdočeského kraje. Soupeř dobře bruslil a silová převaha starších kluků byla výrazná. Skóre rychle narůstalo, ikdyž spoustu šancí soupeře ještě pochytal Míša v bráně. Dopředu toho naši benjamínci moc nevymysleli a gól nedali ani z nejvyloženějších šancí.

Přípravka "A":

Naši kluci z "A" sehráli svoje utkání v sobotu. Utkání bylo celkem vyrovnané. V 5.minutě si náš první útok  vytvořil vyloženou šanci, ale gól nedal. Naopak s protiútoku soupeř udeřil a šel do vedení 1:0.  Naštěstí hned o minutu později se dvakrát prosadil  Jakub Krajíček  a  skóre se otočilo. Pak se prosadil i druhý útok, který se proti minulému zápasu hodně zlepšil - hlavně směrem dozadu. Nejkrásnější moment přišel v  11 minutě první třetiny, kdy Jirka Sechovec vybojoval puk, posunul dopředu na Martina Syrovátku, ten oklamal všechny soupeře včetně brankáře krásnou křižnou přihrávkou Kubovi Krajíčkovi, který zasunul do prázdné branky. V závěru první třetiny se ještě jednou prosadil soupeř a do první přestávky se šlo za stavu 4:2. Prostřední třetina byla ještě vyrovnanější, obě družstva dobře bránila a pokud se někdo dostal do šance zachraňovali na obou stranách dobře brankáři. Prostřední třetina skončila bez branek. V poslední třetině dal svůj první gól v ledečském dresu David Smolko a účet utkaní uzavřel Kuba Petržilka.