Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Přípravné utkání HC Vlašim

V neděli zavítalý oba naše nejmladší oddíly na ZS do Vlašimi. Byly zde sehrány přátelské zápasy mezi naší přípravkou "B" - a nejmladšími žáky HC Vlašim "B" a také zápas mezi našemi třeťáky a stejně starými žáky HC Vlašim "A". ( Účastník KP Středočeského kraje.)

HC Ledeč nad Sázavou "B"
            4 :  1

HC Vlašim "B"
   HC Ledeč nad Sázavou "A"              3 : 5

HC Vlašim "A"

Přípravka "B":
Utkání bylo od začátku velice vyrovnané a oba týmy bojovaly o každý metr ledu. V polovině první třetiny se naši kluci ujali vedení a svůj náskok do jejího konce ještě zvíšili. Po první třetině byl stav 3:1. Kluci oprti minulému zápasu proti HC SB Světlá nad Sázavou zlepšili pohyb, dobře bruslili a každý si hrál svoje místo. Druhá třetina byla ještě vyrovnanější, ale gól dala pouze Ledeč. Do poslední třetiny se šlo za stavu 4:1 pro hosty a tento stav i přez několik šancí na obou stranách vydržel až do konce utkání. "B" si připsalo další cenné vítězství.

Přípravka "A":
Naši kluci z "A" nastoupili proti týmu, který nám v loňské sezóně nadělil 19 gólů a i letos v sestavě našeho soupeře vynikal hráč s číslem 18 -  nejmladší hráč z rodu Rozsívalů. Utkání bylo rovněž zcela vyrovnané a opakovala se situace ze sobotního utkání. V 8.minutě si náš první útok  vytvořil vyloženou šanci, ale gól nedal. Naopak s protiútoku soupeř udeřil a šel do vedení 1:0. Tak skončila i první třetina. Do druhého dějství nastoupili naši hráči s pokyny zvýšit pohyb a důrazně zakončovat před soupeřovou brankou. Kluci přesně splnili pokyny trenérů a účinek se brzy dostalil. Hned v úvodu druhé třetiny překvapil všechny včetně golmana Vlašimi Martin Syrovátka, který z těžkého úhlu vyrovnal. Od té doby naši kluci domací jasně přehrávali, ale brankář Vlašimi je podržel. Kluci si vypracovali snad 15 gólových šancí,ale proměnili jen 2. První z nich vybojoval opět výborně hrající Martin Syrovátka, který namazal před odkrytou branku a Kuba krajíček se v takovýchto pozicích nemýlí. V závěru druhé třetiny ještě po závaru před Vlašimskou bránou zvýšil Jakub Petržílka. Do závěrečné třetiny se šlo za stavu 3:2 pro Ledeč. Zlom v utkání nastal v 6 minutě poslední třetiny, kdy se na vlašimskou bránu vydali Standa Šťastný a do střelecké pozice na zadní tyč si najížděl Martin Syrovátka. Standa bohužel zvolil střelu a trefil pouze boční konstrukci vlašimské klece a z protiútoku soupeř vyrovnal. V závěru utkání už našim klukům ztěžkly nohy a dobře bruslící Vlašim  strhla vítězství na svojí stranu. Důsledkem porážky nebyly tentokrát chyby v obraně, ale nedůslednost a neproměňování vyložených šancí.  Naše přípravka "A" si po třetinách 0:1, 3:1, a 0:3 připsala první letošní porážku.