Hl. trenér:
 Štěpánka Chmelová 607 488 464

Týden hokeje v Ledči nad Sázavou

Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Více informací naleznete ZDE!

Startující kluby - MINI 2011

Logo      Název klubu  Počet družstev
HS Třebíč  2 mužstva
BK Havlíčkův Brod 3 mužstva
HC Dukla Jihlava  2 mužstva
SKLH Žďár n.S. 1 mužstvo
HC Ledeč n.S. 1 mužstvo
HC Světlá n.S. 1 mužstva
HC Velká Bíteš 1 mužstvo
HHK Velké Meziříčí 1 mužstva
HC Pelhřimov 1 mužstva
TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
TJ Náměšť n.O. 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo
BK Zubři Bystřice n.P. 1 mužstvo

Mistrovký turnaj č.8 - KP Vysočina - Telč

V neděli 6.12.2008 - sehrály oba naše tými přípravky další mistrovský turnaj KP Vysočina - tentokrát na otevřeném zimním stadiónu v Telči.

Přípravka "A"

HC Ledeč nad Sázavou "A"
            8  :  2

HC Rebel Havlíčkův Brod "A"
  HC Ledeč nad Sázavou "A"             3  :  3

SK Telč "A"
  HC Ledeč nad Sázavou "A"             1  :  8
   SK Telč "B"

Přípravka "A"Před nedělním turnajem v Telči jsme se obávali nejhoršího - chřipková vlna bohužel postihla i naše týmy přípravky a tak bylo dopředu jasné, že se bude se složením obou družstev značně hýbat. Kluci v "A" týmu dopadli ještě dobře - chyběl pouze jeden hráč - zato na postu nejdůležitějším. (Chyběl brankář Ondra Machotka) V brance ho zastoupil prvňáček Martin Holata, který golmanskou výstroj měl potřetí na sobě a zažil si tak ostrý start v oficiální soutěži.  Nutno podotknout, že podobnými problémy si prošly i družstva soupeřů - Ždárské "A" na turnaj nepřijelo vůbec a tak pořadatelé na poslední chvilku přihlásili druhý tým domácích. Do prvního zápasu jsme nastoupili proti oblíbenému týmu havlíčkobrodských Rebelů. Kluci zapoměli na svůj matný výkon z předchozího turnaje a dobrou kombinační hrou a rychlými bruslením nedali Brodu šanci. Benjamínek v naší brance zachytal výborně.  Druhý zápas proti týmu Telče "A" byl tak trochu smolný. Ve výborně rozehraném utkání jsme o vítězství přišli až 2s před koncem a konečný stav 3:3 nás připravil o stříbrnou medaili. V posledním zápase se již naplno projevila únava některých hráčů. A poslední jinak vyrovnaný zápas jsem prohráli 8:1.

Turnaj prokázal, že kvalita našeho "A" týmu je dobrá a pokud jsou kluci zdraví můžou se v letošním ročníku poprat s každým. V závěru se projevilo tréninkové manko některých hráčů, kteří byli před turnajem nemocní.

Přípravka "B"

HC Ledeč nad Sázavou "B"

HC Rebel Havlíčkův Brod "B"
  HC Ledeč nad Sázavou "B"             4 : 2

SKLH Žďár nad Sázavou "B"
  HC Ledeč nad Sázavou "B"             9 : 5
    HC Dukla Jihlava "B"

Přípravka "B"- Sestava našeho "B" byla slepená a vzhledem k tomu, že  nemoc skolila  8 hráčů základní sestavy museli jsme si pomoct hráči, kteří normálně nastupují v A týmu.  Před úvodním vhazováním jsme si žádné velké ambice na dobrý výsledek nedělali - což potvrdilo i první utkání s "B" Havlíčkova Brodu. Výsledek 0:1 je v minihokeji sice ojedinělý, ale kluci špatně bruslili a gól dát se nikomu nepovedlo. Po prvním zápase jsme navíc přišli ještě o útočníka Patrika Pokorného, kterého do  dalších bojů nepustila horečka. Do dalšího zápasu nastoupili kluci jen v 8-mi lidech a úkol zněl  nedostat desítku.  Vývoj utkání ale předčil všechna očekávání.  Žďár nám sice v úvodu odskočil do 2-gólového vedení , ale  potom  snížil  David Pešek a záhy vyrovnal Fífa Klofáč. A protože žďárské utočníky vymazal z ledu Michal Doležal v naší brance a kluci ještě dva góly přidali skončil zápas neočekávaným vítězstvím 2:4.  Toto utkání bylo klíčové ve vývoji celé skupiny "B" - kluci nabuzení výhrou nad silným soupeřem se pustili  i  do hráčů Dukly Jihlava ve svém posledním zápase.  Zejména dvojice David Pěšek s Fífou Klofáčem předveli skvělý výkon.  Kluci měli vývoj utkání pevně v rukou a nastříleli  soupeři  9 gólů.  A protože do ledečské branky padlo gólů jenom 5 - bylo z toho další neočekávané vítězství a cený skalp věhlasného soupeře. A když v paralelně hraném utkání Ždár "B" porazil "B" tým Rebelů narodila se první turnajová zlatá medaile pro ledečskou přípravku "B".