Hl. trenér:
 Štěpánka Chmelová 607 488 464

Týden hokeje v Ledči nad Sázavou

Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Více informací naleznete ZDE!

Startující kluby - MINI 2011

Logo      Název klubu  Počet družstev
HS Třebíč  2 mužstva
BK Havlíčkův Brod 3 mužstva
HC Dukla Jihlava  2 mužstva
SKLH Žďár n.S. 1 mužstvo
HC Ledeč n.S. 1 mužstvo
HC Světlá n.S. 1 mužstva
HC Velká Bíteš 1 mužstvo
HHK Velké Meziříčí 1 mužstva
HC Pelhřimov 1 mužstva
TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
TJ Náměšť n.O. 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo
BK Zubři Bystřice n.P. 1 mužstvo

Krajský přebor Vysočiny - Mistrovský Turnaj č.2

V sobotu 25.10.2008 - začala druhá mistrovská sezóna pro naše nejmenší.

Přípravka "A"

HC Ledeč nad Sázavou "A"
            10 :  1

HHK Velké Meziříčí
  HC Ledeč nad Sázavou "A"              13 : 1

SK Telč
  HC Ledeč nad Sázavou "A"                3 : 2
   Sp Pelhřimov

Naši třeťáci potvrdili na úvod sezóny dobrou formu a hned v prvním letošním turnaji vybojovali svojí první zlatou medaili. První dvě odehraná utkání měla jednoznačný průběh, na pestrou kombinační hru se spoustou krásných přihrávek soupeř zbraně nenašel. Vyrovnaný zápas sehráli pouze z mužstvem Pelhřimova, jehož  hráči dobře bruslili a v osobních soubojích nás místy přehrávali. Nakonec však zvítězila vidina prvního turnajového titulu, když rozhodující gól v poslední třetině vstřelil opět po krásné přihrávce Kuba Krajíček. Všechna tři utkání se hrála před skvělým publikem. Ledečský fanouškovský kotel vytvořený zejména z řad rodičů vytvořil výbornou atmosféru. Za hokej se spostou přihrávek, individuálních akcí i ukázkových zakončení si hráči vysloužili několikrát skandovaný potlesk.

Přípravka "B"

HC Ledeč nad Sázavou "B"

HC Velká Bíteš
  HC Ledeč nad Sázavou "B"             0 : 18

HS Třebíč
  HC Ledeč nad Sázavou "B"             0 : 17
   TJ Jiskra Humpolec

Malí kluci z našeho "B" odehráli svůj první mistrovský a bohužel  také letošní nejtěžší turnaj. Bohužel los jim přidělil soupeře z měst, kde mají pouze jeden přípravkový tým, což znamenalo, že proti našim prvňáčkům stáli kluci z 2. a 3. třídy Třebíče, Velké Bíteše a Humpolce. Do turnaje šli s vědomím, že nemají co ztratit, všichni si zahrát a pokusit se vstřelit alespoň nějaký gól. Očekávání se potvrdilo, všichni tři soupeři byli nad naše síli. Kluci bojovali, ale na lépe fyzicky vybavené a rychleji bruslící protihráče neměli. Z konečného výsledku nemá smysl dělat žádné závěry - kvalitu našeho mužstva uvidíme až když nastoupí proti soupeři stejné věkové kategorie. Vždyť v loňské sezóně, když naši kluci hájící dnes barvy našeho "A" týmu, byli nalosováni do skupiny "A", končila utkání i vyšším výsledkem. Svojí první velkou medaili si můžou vybojovat již příští týden v neděli na dalším turnaji KP v Havlíčkově Brodě, kde se proti nim postaví, kromě týmu Velké Bíteše tentokrát "B" tým Třebíče a "B" tým Havlíčkova Brodu, který již v letošní sezóně jednou dokázali porazit.

Kompletní výsledky turnaje

Kája Čížek s kterým se letos počítalo jako s tahounem přípravky "B" odešel na roční hostování do týmu naše soupeře TJ Jiskry Humpolec a na sobotním turnaji hrál proti nám. Přejeme mu ať se mu v novém týmu daří.