Hl. trenér:
 Štěpánka Chmelová 607 488 464

Týden hokeje v Ledči nad Sázavou

Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Více informací naleznete ZDE!

Startující kluby - MINI 2011

Logo      Název klubu  Počet družstev
HS Třebíč  2 mužstva
BK Havlíčkův Brod 3 mužstva
HC Dukla Jihlava  2 mužstva
SKLH Žďár n.S. 1 mužstvo
HC Ledeč n.S. 1 mužstvo
HC Světlá n.S. 1 mužstva
HC Velká Bíteš 1 mužstvo
HHK Velké Meziříčí 1 mužstva
HC Pelhřimov 1 mužstva
TJ Jiskra Humpolec 1 mužstvo
TJ Náměšť n.O. 1 mužstvo
HC Pumy Pelhřimov 1 mužstvo
BK Zubři Bystřice n.P. 1 mužstvo

Mistrovký turnaj č.16 - KP Vysočina - Havlíčkův Brod

V sobotu 14.2.2009 - sehrály oba naše tými přípravky další mistrovský turnaj KP Vysočina - tentokrát na zimním stadiónu havlíčkobrodských Rebelů.

Přípravka "A"

HC Ledeč nad Sázavou "A"
            5  :  0

HC Rebel Havl. Brod "A"
  HC Ledeč nad Sázavou "A"             5  :  10

SKLH Žďár nad Sázavou "A"
  HC Ledeč nad Sázavou "A"             6  :  1
   HS Třebíč "A"

Přípravka "A"  V kompletní sestavě a posílení minulým vítězstvím na turnaji ve Velkém Meziříčí, nastoupili naši třeťáci na úvod proti domácím Rebelům. Proti havlíčkobrodským se nám letos celkem daří, ikdyž jsou zápasy vyrovnané do poslední minuty, navíc v sestavě soupeře hrají kluci, kteří začínali s hokejem právě v Ledeči - Pepa Kovář a Filip Křišta. Turnaj jsme dobře otevřeli. Kluci výborným pohybem a chytrými přihrávkami domácí přehrávali - první gól dal Kuba Krajíček po přihrávce Martina Syrovátky. Martin  se ujal role nahrávače i při dalších dvou gólech na 2:0 zvýšil obránce Jirka Sechovec a třetí gól přidal jeho parťák Standa Šťastný. Na 4:0 zvýšil Martin Syrovátka sám a na konečných 5:0 uzavřel znov Kuba Krajíček. Hosté se do šancí příliš nedostávali a zbytek pochytal bezchybný Ondra v brance. Druhé utkání proti Žďáru mělo, ale opačný vývoj - sice jsme dobře začali vedení 2:0 obstarali Krajíček a David Smolko, ale pak kluci v domění, že to asi půjde samo přestali nepochopitelně hrát a soupeř toho bleskově využil. Nejen že vyrovnal ale odskočil nám až na 2:7. Poslední třetinu jsme sice znovu přidali, ale na nějaký obrat jsme neměli zápas skončil vysokou porážkou 5:10. V tu chvíli se zdálo, že zlatá medaile je pryč. Poslední zápas s Třebíčí, ale kluci vzali znovu zodpovědně s vidinou uhrát co nejlepší výsledek. Tak jak první utkání odehrála exceletně první řada, poslední zápas byl v režii druhého útoku. Dva góly dal David Smolko po krásných nahrávkách Kuby Petržílky. Dva góly dal také Martin Syrovátka a po jednom přidali Petržílka s Krajíčkem. Ondra v brance inkasoval pouze jednou a tak jsme zápas zvítězili 6:1.

V souběžně hraném utkání domácí Rebel přehrával Žďár což náš tým vracelo zpět do boje o zlato. Kluci stav po očku kontrolovali a zodpovědně makali do zadu s úkolem hlavně nedostat a uhrát co nejlepší skóre. Rebel nakonec Žďár porazil 2:6  čímž nám pomohl k celkovému vítězství ve vyrovnaném turnaji.

Přípravka "B"

HC Ledeč nad Sázavou "B"

HC Rebel Havl. Brod "B"
  HC Ledeč nad Sázavou "B"             4 : 5

SKLH Žďár nad Sázavou "B"
  HC Ledeč nad Sázavou "B"             1 : 2
    HS Třebíč "B"

Přípravka "B" - Jeden z nejlepších výkonů v sezóně předvedli naši nejmenší hokejisté.

První zápas proti Rebelům "B" sehráli výborně a napodobili svoje starší kamarády s "A" týmu , když zvítězili 4:0. Dva góly dan Fífa Klofáč a po jednom přidali Patrik Pokorný a Patrik Vacík.   Pochvalu za předvedený výkon zaslouží ale všichni hráči včetně golmana Martina Holaty, který vychytal svou první nulu. Druhý zápas proti Žďáru byl pravou hokejovou bytvou vyrovnanou až do konce. Skóre se přelévalu ze strany na stranu ale nakonec zůstalo na straně našeho soupeře ze Žďáru -prohráli jsme nejtěsnějším rozdílem 4:5 - Goly dali opět dvakrát Fífa Klofáč a po jednom přidali Patrik Pokorný a Dominik Vacík. Turnaj byl ve všech zápasech velmí vyrovnaný a ani porážka ve druhém zápase nebrala naděje na celkové vítězství, obzvláště, když Žďár remizoval s Havl. Brodem a Třebíč také.  Možnost vítězství hnala naše hokejové naděje do posledního zápasu proti Třebíči. Zápas to byl opět velmi vyrovnaný a mohutné skandování fanoušků zastoupených z řad rodičů, vybičovali kluky k výbornému výkonu. V závěru utkání jsme měli ale tradičně smůlu. Gól na 1:2 byl rozhodující a už jsme na něj nedokázali odpovědět.  Ledečské "B" skončilo celkově v turnaji až třetí, ale před výkonem který předvedli se nedá než smeknout a upřímě poděkovat.

Turnaj v Havlíčkově Brodě byl výborně zorganizován - nechybělo občerstvení v kabinách jednotlivých týmů, ceny pro nejlepší hráče v každém týmu a celkové zajištění bylo jako vždy na nejvyšší úrovni. Před následným turnajem - u nás v Ledči nad Sázavou je pořadatelská laťka nastavena hodně vysoko!!!