Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Mistrovký turnaj č.14 - KP Vysočina - Velké Meziříčí

V sobotu 24.1.2009 - sehrály oba naše tými přípravky další mistrovský turnaj KP Vysočina - tentokrát na zimním stadiónu Horáckého Hokejového klubu ve Velkém Meziříčí

HS Třebíč "A"

Přípravka "A"  Po minulém turnaji v Třebíči, kdy jsme pokazali výborně rozehraný turnaj, jsme tentokrát přijeli s jasným cílem - Turnaj vyhrát.  V základní sestavě nám chyběl Dominik Šimůnek, ale dobře jej  nahradil Filip Vopálenský, kterého jsme vytáhli z přípravkového "B". První zápas jsme dobř rozehráli a první třetinu vyhrály 3:0, když první gól Standa Šťastný, druhý David Smolko a třetí zařídila dvojice Matrtin Syrovátka s Kubou Krajíčkem. Začátek druhé třetiny vyzněl v  náš prospěch, ale vyložené šance jsme neproměnili. Soupeř v závěru druhé třetiny snížil. Do poslední třetiny jsme šli s úkoly gól nedostat a nějaký vstřelit. To se nepodařilo naopak v polovině závěrečné třetiny soupeř snížil na rozdíl jedné branky. Vyrovnání domácím daroval rozhodčí, kdy po nešťastné zákroku Standy Štastného nařídil 10 vteřin před koncem trestné střílení. Soupeř vyrovnal a o body jsme se podělili. Druhý zápas s havlíčkobrodskými Rebely byl velmi vyrovnaný a dlouho se hrálo bez branek. Do černého se trefil až Standa Šťastný v úvodu druhé třetiny. Další góly přidali  2x Martin Syrovátka a 1xKuba Petržílka. Výborně zachytal Ondra Machotka v bráně a tak jsme vydřeli vítězství 4:0. Poslední zápas turnaje proti HS Třebíč "A" byl zápasem o vítězství v celém turnaji. S třebíčskými máme letos hodně vyrovnanou bilanci a i průběh zápasu byl vyrovnaný. První gól zápasu dal Kuba Krajíček. Druhý přidal po krásné Krajíčkově přihrávce obránce Stnada Šťastný. Soupeř sice snížil na rozdíl jediného gólu, ale celkové vítězství trefil a zápas rozhodl výborně hrající David Smolkol. Mimořádně vydařený turnaj odehrál Standa Šťastný a v bráně skvěle zachytal Ondra.

Po minulém turnaji, který jsme vlastními chybami pokazili, tentokrát kluci zamakali až do konce. Prosadili se tentokrát nový střelci - 3 góly dal Standa Šťastný a 2 góly David Smolko. Když se k tomu přidaly  vynikající zákroky Ondry a bojovnost všech ostatních byla s toho třetí zlatá medaile.

HS Třebíč "B"

Přípravka "B" - Naši nejmenší přivezli s sebou kromě trénéra Peška  také pořádný "pech".

První zápas proti Velké Bíteši výborně rozehráli. Po dvou třetinách vedli již 3:0, ale pak z nepochopitelných  důvodů přestali hrát a soupeř toho dokázal využít. Když 2 minuty před koncem utkání drželi Ledečáci těsné vedení 3:2 zdálo se že už zápas udrží, ale soupeř vyrovnal a v poslední minutě strhl vítězství na svou stranu. Kluci byli po zápase hodně zklamáni a do druhého utkíní proti "B" Rebelů nevstoupili příliš šťastně. První třetinu 0:3 prohráli. Ve druhé třetině se ale jejich výkon ohodně zlepšil a skóre otočili nna 4:3. Bohužel o vítězství přišli podobným způsobem jako v prvním utkání a celkem prohráli 4:5. Poslední zápas s "B" HS Třebíč už nic neřešil - třebíčtí se nezachovali příliš férově, když přímo na ledě převlékli do dresu i hráče ze svého "A" týmu. Prohráli jsme 1:4.

Kluci byli po turnaji hodně smutní, protože první dvě utkání prohráli nejtěsnějším rozdílem a mít troch štěstí mohla skončit i opačně. Ale i takový je hokej a i z prohraných zápasů je nutné se poučit.