Staň se hokejistou

Nábory hokejových nadějí pokračují!

Chceš se stát opravdovým hokejistou a narodil ses mezi rokem 2015-2018?

Pak hledáme právě tebe.
Potřebuješ pouze hokejku a brusle - kompletní hokejovou výstroj ti zdarma zapůjčí naš klub. Přihlásit se můžeš kdykoliv na zápase nebo tréninku naší přípravky u kteréhokoliv z trenérů nebo na pripravka@hcledec.cz

Mistrovký turnaj č.11 - KP Vysočina - Třebíč

V neděli 18.1.2009 - sehrály oba naše tými přípravky další mistrovský turnaj KP Vysočina - tentokrát na zimním stadiónu Horácké Slávie v Třebíči.

SK Telč

Přípravka "A"  Po dlouhé bezzápasové pauze nastoupili naši třeťáci do prvního zápasu proti domácí HS Třebíč. Na minulém turnaji  jsme díky prohře v posledním zápase proti Třebíči přišli o tytul, tak jsme měli domácím co oplácet. První šance zápasu měl sice soupeř, ale Ondra v brance nás podržel. První branku utkání dal Kuba Krajíček po kolmé přihrávce Martina Syrovátky. Druhý útok se činil i dále. Martin Syrovátka v rohu vybojoval puk a předložil ho před odkrytou branku Kubovi Krajíčkovi a bylo to 2:0. Kuba svůj třetí gól přidal vzápětí kdy mu kolmou přihravku naservíroval Jirka Sechovec. Zbylé dva góly obstaral první útok přihrával Dominik Šimůnek a bránu trefil Kuba Petržílka, který si to zopakoval ještě jednou po přihrávce Davida Smolky. Druhý zápas proti jihlavské Dukle byl o hodně bruslení. Souper hrající na tři kompletní čtyřky výborně bruslil a nenechával nás příliš dostat se do hry. Vedení nám přineslo potrestané trestné střílení po faulu na Martina Syrovátku. Jirka Sechovec trefil přesně mezi nohy jihlavského golmana. Vedení jsme neudrželi dlouho asi v polovině první třetina Dukla vyrovnala a byla rozhodně lepší. Do vedení šla ale opět Ledeč - tentokrát z rychlého protiútoku, když puk vybojoval David Smolko posunul na rozjetého Kubu Petržílku a ten zavěsil pod horní tyč jihlavské branky. Vedení jsme drželi až do 10.minuty druhé třetiny. Dukla poté vyrovnala a těsně před druhou přestávkou strhla vedení na svojí stranu. Vyrovnat se nám už nepovedlo - na dobře bruslící hráče Dukly jsme neměli, přesto kluci dobojovali utkání až do konce. Prohráli jsme 3:6, když poslední gól dal s třestného střílení krásnou střelou do víka Kuba Krajíček. Poslední zápas proti Telči se nám, ale nepovedl. V první třetině byli kluci snad někde v kabině. Nebruslili jsme, chyběla bojovnost a chytré přihrávky byly ty-tam. Pozičně hrající soupeřnás v první třetině 4x vytrestal a ikdyž kluci ve druhé třetině znovu přidali a začli konečně hrát na obrat už to nestačilo. Prohra 2:5 nás posunula na celkové třetí místo.

Dobře rozehraný turnaj jsme pokazili posledním utkáním proti Telči. Na některých hráčích bylo vidět tréninkové manko z vánoční přestávky. Turnaj nám, ale ukázal na některé poziční změny v sestavě, které se do budoucna můžou hodit.

Ji Humpolec

Přípravka "B"- Naši nejmenší měli v nohách sobotní turnaj ve Žďáru nad Sázavou, tak jsme byli sami zvědaví co s nimi tahle pořádná porce utkání udělá. Bohuže marodka nedovolila na turnaj přivést více jak dvě řady o to museli kluci vydat více sil.

První zápas proti HS Třebíč "B" se příliš nepovedl. Kluci bojovali, ale proměňování i těch nejvyloženějších šancí byl obrovský problém. Puk přez pozemi dobře chytajícího brankáře nezvedli ani Patrik Pokorný s Fífou Klofáčem a nedařilo se ani Vacíkům. Přesto kluci bojovali jak mohli. V utkání soupeř odskočil až na 0:3 potom jsme sice snížili, ale soupeř nakonec vítězství uhájil 2:4. Druhý zápas proti Dukle Jihlava byl z našeho podání velmi dobrý, kluci hráli dobře, hra hýřila spoustou pěkných přihrávek, ale důraz před brankou byl opět žalostný - leckdy chybělo trochu štěstíčka. Vyrovnané utkání nakonec urvala na svou stranu Dukla, když jinak dobře chytajícímu Martinovi v brance proklouzl puk mezi betony. V poslední minutě jsme neproměnili trestné střílení a to znamenalo, že v tuirnaji skončíme bez medaile. Do posledního zápasu favorizovaný Humpolec sice nasadil i benjamínky, ale když kluci v poslední třetině vyrovnali na 3:3 zahráli posledních 5 minut kluci základního kádru Humpolce, na které naše "B" zatím fyzicky nemá. Utkání jsme prohráli 3:5,ale za odvedený výkon se kluci rozhodně zasloužili pochvalu.