HC Pelhřimov vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Michal Kotlík
Čárový rozhodčí 1:Petr Křivohlavý
Čárový rozhodčí 2:Michal Kubát
Popis zápasu:V 11. kole KLM jsme se utkali s Pelhřimovem a zápas jsme prohráli vysoko 8:2. Již v čase 6:09 se poprvé radovali domácí když překonal našeho golmana Vrátný. V čase 13:54 se domácí radovali podruhé když skóroval Kasalý. Pelhřimov nás v první třetině zatlačil a nedával nám moc šancí k protiútokům. Nicméně disciplinovanou hrou jsme dokázali soupeře bránit a držet golový stav. Ve druhé třetině byli domácí opět aktivnější a v čase 24:23 skóroval opět Vrátný. Ledečští se nenechali zatlačit a v čase 34:07 vykřesal naději na obrat Skotar po připrihrávce od Vantucha. Bohužel domácí opět ukázali roli favorita a v čase 35.21 skóroval Hadrava a v čase 39:23 Cejpek. Po druhé třetině jsme šli do šatny za stavu 5:1. Do třetí třetiny jsme nevstoupili vůbec dobře a již v čase 40:33 skóroval Hadrava a v čase 41:34 dovršil svůj hattrick Vrátný. Ledečští nesložili zbraně a v čase 41:49 skóroval Krajíček Jakub po přihrávce, od nové posily do našeho týmu ze Světlé nad Sázavou, Ondry Kalenského. Gólový večer zakončil opět Hadrava v čase 55:10 stavem 8:2. Celý zápas jsme tahali za kratší konec a Pelhřimovští dokázali trestat naše chyby a ukázali nám svou produktivitu v plné síle.