HC Ledeč nad Sázavou vs. TJ Náměšť nad Oslavou - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Jan Mareček
Čárový rozhodčí 1:Jakub Jančí
Čárový rozhodčí 2:Jan Jeletz
Popis zápasu:Po debaklu z předchozího zápasu v Chotěboři jsme chtěli opět vrátit trochu jistoty na naše hokejky - i když těžko ale dokázali jsme to! První třetina pro nás neměla vůbec lehký průběh. Již v čase 00:25 jsme inkasovali poprvé po individuálním průniku Dvořáka. Další gólový úspěch hostů na sebe nenechal dlouho čekat a již v čase 02:32 jsme již prohrávali o dvě branky. V čase 10:25 jsme snížili stav na 1:2 po akci Krajíčka J. a střelce Sedláčka. V poslední minutě dokázali hosté skórovat ještě dvakrát a to v čase 19:32 a 19:59. Do druhé třetiny jsme vstoupili s tří brankovým mankem. V čase 23:20 se opět měnilo skóre zápasu a bohužel opět na straně hostů. Ale ani za stavu 1:5 jsme nesložili zbraně a do konce druhé třetiny jsme dokázali vstřelit druhý gól. Do třetí třetiny jsme šli za stavu 2:5. Taktika byla jednoduchá - vyhrát zápas a to se nám nakonec i podařilo. V čase 53:59 se trefil Artur Prchal. V čase 55:45 skóroval Krajíček J. a ledečští byli jen kousek od prodloužení. Štěstí se k nám neobrátilo zády a půl minuty před závěrečnou sirénou dokázal Krajíček J. poslat zápas do prodloužení. V prodloužení jsme byli v euforii a měli jsme převahu. V poslední minutě jsme faulovali a hráli jsme oslabení. To co mohlo být naším koncem se nakonec ukázalo jako vítězství. V poslední minutě prodloužení při hře 3 proti 4 vzal celou akci na hokejku Sedláček. V útočném pásmu dokázal vyškolit všechny hráče hostů a nedal žádnou šanci ani brankáři. Touto individuální akcí rozpoutal oslavy jak na ledě tak i na tribuně. Kdo nebyl na tribuně a tuto samostatnou akci neviděl, přišel o hodně! Taková akce se vidí spíše na světových kluzištích a jsme rádi, že jsme ji mohli zažít i na našem malém stadionu. Kdo má rád hokej musel být po tomto zápase spokojen. Děkujeme fanouškům za podporu byli jste naším šestým hráčem