HC Chotěboř vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:
Čárový rozhodčí 1:
Čárový rozhodčí 2:
Popis zápasu:Velice špatný výkon předvedli ledečští muži v devátém kole KLM na ledě Chotěboře. Konečný výsledek mluví za vše. Soupeř na nás vlétnul v plné síle a těžil z našich chyb. V první třetině nás soupeř téměř k ničemu nepustil a dokázal nás přehrát poměrem 4:0. Do druhé třetiny jsme vstoupili lépe začali jsme více bruslit. S lepším pohybem jsme se dostávali více do šancí, bohužel se nám nepovedlo nepříznivý vývoj utkání otočit. Chotěboř ve druhé třetině přidala další dvě branky a odskočila na skóre 6:0. Ve třetí třetině jsme chtěli snížit nepříznivý stav utkání. V čase 46:37 si vyměnili puk ve středním pásmu Vantuch a Smolko, který zatáhl puk do útočného pásma po levé straně a následnou přihrávku před branku využil Brož. Z našeho prvního brankového úspěchu jsme se neradovali dlouho protože o necelé dvě minuty déle dokazali opět skórovat Chotěbořští. Do konce zápasu jsme obdrželi ještě další dvě branky a ledečská zkáza byla dokonána. Chotěboř zaslouženě vyhrála 9:1 a ukázala nám kde máme prostor pro zlepšení do dalších zápasů.