HC Ledeč nad Sázavou vs. HHK Velké Meziříčí B - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Marian Fiksa
Čárový rozhodčí 1:Petr Křivohlavý
Čárový rozhodčí 2:Jiří Souček
Popis zápasu:V neděli sehráli ledečští muži na domácím ledě další utkání krajské ligy. Tentokrát jsme přivítali mužstvo HHK Velké Meziříčí B. První třetinu jsme neodehráli úplně nejlépe a soupeř dokázal potrestat naše chyby. Již v čase 2:28 jsme inkasovali poprvé, když střela od obránce byla ukryta mezi hráči a našla si cíl až v pravém horním rohu domácí branky. V čase 10:40 jsme prohrávali již 0:2, kdy dokázal tvrdou střelou hostující Milotinský překonat domácího brankáře. Do konce první třetiny jsme již neinkasovali a do kabin jsme šli za stavu 0:2. Do druhé třetiny šli ledečští s jasným cílem - srovnat dvou gólové manko. Zlepšili jsme pohyb, více jsme napadali soupeře a lepší kombinací jsme se dostávali do šancí. Bohužel každé naše snažení skončilo v brankářově výstroji. Hostující brankář byl rozdílovým hráčem tohoto zápasu a likvidoval jeden střelecký pokus za dalším. V druhé třetině jsme soupeře přehrávali a převzali jsme otěže utkání bohužel jsme se střelecky neprosadili a skóre zůstalo nezměněno 0:2. Do třetí třetiny jsme vlétli s jasným úkolem - z každé pozice se snažit střelecky prosadit. Hostujícího brankáře jsme ani tak nedokázali překonat a v čase 49:50 přišla další rána pro ledečské mužstvo. Na 0:3 zvyšoval hostující Pejchal. O minutu déle se prosadil opět Pejchal. Ledeští se pokusili o poslední tlak a všechny poslední síly vložili do útoku a pokusu zvrátit nepříznivý stav. V čase 59:09 hosté zkompletovali stav utkání na konečných 0:5 a po zásluze si odváží z ledečského ledu tři body. K dalšímu utkání vyjíždíme 17. 11. do Chotěboře. A 19. 11. se na domácím ledě utkáme s mužstvem z Náměšti.