HC Spartak Velká Bíteš vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Tomáš Sibera
Čárový rozhodčí 1:Matyáš Sapík
Čárový rozhodčí 2:Jan Jeletz
Popis zápasu:Ledečákům hrubě nevyšel konec první třetiny. Vstup do zápasu se tentokráte moc nepodařil a první třetina patřila domácím. Tlak hráčů Bíteše odstartovalo oboustranné vyloučení - Machotka hrubost ( trest za golmana odseděl Kittler) a domácího Kazlepky za nedovolené bránění. V čase 14:57 otevřel skóre utkání Vlašín. 1:0. V čase 16:04 už to bylo 2:0, když se prosadil Jan Sokolík. 2:0. Doslova katastrofický závěr první třetiny pro hosty dovršili v čase 18:46 Klimeš a šest vteřin před koncem 1. třetiny Kubica zvýšil už na 4:0. Přestávka ledečským doslova "vlila vodu do žil". A do druhé třetiny vstoupilo úplně jiné mužstvo. V čase 23:12 se trefil v přesilovce Kuba Krajíček- 3:1. V čase 33:37 dostali ledečtí další přesilovku, když za podražení pykal domácí Kubice. Akci založil Lukáš Čapek, Vojta Krajíček asistoval a gól vstřelil Marek Vantuch 4-2. Závěr druhé třetiny patřil znovu Ledečákům - tentokráte při vlastním oslabení skóroval Míra Sedláček 4:3. Hosté se tak vrátili do zápasu a rozhodnout měla až třetí třetina. V čase 42:15 ale podruhé skóroval nejlepší hráč domácích Havlín 5:3. O minutu později už to bylo zase jen gól - další přesilovku využil Valda Smolko 5:4. Utkání rozhodla 48. minuta, kdy byli v těsném sledu za sebou vyloučení Vantuch s Křištou a nabídnutou přesilovku 5n3 domácí tentokráte využili - hattrick završil Havlín 6:4. Naši bojovali až do konce v čase 56:57 znovu Valda Smolko snížil na rozdíl jediné branky, ale ani mohutný finiš v závěru na body tentokrát nestačil.