Hlavní rozhodčí:Michal Kotlík
Čárový rozhodčí 1:Vojtěch Kukeně
Čárový rozhodčí 2:Petr Čihák
Delegát:
Popis zápasu:Do utkání vstoupili aktivněji hosté, když se hned od úvodu nastěhovali na dlouhé minuty do našeho obranného pásma. Naše řady se úspěšně bránily až do času 5:25, když už úvodní nápor Humpolce paradoxně polevoval. Nedůsledností a zbytečná ztráta kotouče v naší rozehrávce vedla k úvodnímu gólu utkání, když Ondru v naší brance z otočky překvapil Štěpán Prokop - 0:1. Domácí ale inkasovaná branka spíše nastartovala. Hned při následné útočné akci domácích, podrazil Sedláčka humpolecký Dolejš a domácí dostali přesilovku. A v té přišlo vyrovnání. Klasický přesilovkový vzorec sehrála 1. formace, Kuba Krajíček narýsoval křižnou přihrávku na Míru Sedláčka, ten střelu z první pořádně netrefil, ale posunul na modrou čáru na Valdu Smolka a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě. Skvělou práci na brankovišti předvedl Jirka Sechovec, když střelu od modré brankář Humpolce vůbec neviděl 1:1. Ještě do přestávky domácí výsledek otočili - důraz před brankou hostů předvedl junior Vojta Krajíček a od golmana odražený kotouč doklepl jeho bratr Kuba Krajíček 2:1. Druhá třetina byla oboustranně vyrovnaná. Ke změně skóre tak došlo až v polovině utkání, kdy hosté v čase 28:50 nejprve vyrovnali (Daňhel 2:2) a hned v čase 29:02 znovu otočili skóre na svojí stranu - skóroval Hubata po nešťastném odrazu kotouče vysoko nad branku domácích 2:3. Dvě minuty před koncem druhé třetiny, ale domácí znovu vyrovnali - Lukáš Čapek založil rychlý protiútok, posunul na Kubu Krajíčka a ten vyhrál na pravém křídle osobní souboj s humpoleckým obráncem a předložil Dominikovi Kittlerovi a bylo to 3:3. Závěrečná třetina byla oboustranně opatrnější a ve hře se objevilo oboustranně více nepřesností. V polovině třetí třetiny sehrál Humpolec parádně akci 2 na 1, ale fantastický zákrok vytáhl Ondra Machotka. Třetí třetina skončila bez branek a tak se šlo do prodloužení. Nebylo to ale prodloužení 3 na 3, ale Humpolec do něj šel s velkou výhodou jednoho hráče navíc. V čase 59:45 nešťastně zasáhl Valda Smolko humpoleckého forwarda hokejkou v obličeji a protože se jednalo o krvavé zranění - vyfasoval náš bek 2+2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. Nabídnutou přesilovku 4 na 3 hosté využili, když se ve třetí minutě prodloužení trefil humpolecký Polodna 3:4. Domácí předvedli dobrý sympatický výkon za což si z utkání odnáší další bod do tabulky KLM.