HC Orli Bystřice n. P. vs. HC Ledeč nad Sázavou - detail zápasu

Sezóna: 2023/2024
Hlavní rozhodčí:Fiksa
Čárový rozhodčí 1:Arnold
Čárový rozhodčí 2:Klouda
Popis zápasu:Na druhý zápas zajížděli naši muži na led Bystřice nad Perštejnem. Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned první třetina nám vyšla na výbornou. Hned první nabídnutou přesilovku využil už za 15 sekund Vantuch 0:1. Do dvoubrankového vedení nás posunul už v čase 04:38 Kuba Krajíček, kterému asistoval nahrávkou Míra Sedláček. A když se v čase 14:09 prosadil i náš nejmladší hráč sestavy Vojta Krajíček a zvýšil už na 0:3 bylo směru vývoje utkání jasno. Navíc v čase 14:09 už na 0:4 zvýšil Jirka Sechovec a do kabin jsme šli poprvé s pohodlným náskokem. Druhá třetina byla o dost vyrovnanější a prim hrály především brankáři a obrany. A tak se šlo podruhé do kabin za stejného stavu. Ledečský stroj na góly se ale ve třetí třetině znovu rozjel. V čase 52:21 zvýšil na 0:5 Michal Brož, v čase 56:15 už na 0:6 Valda Smolko. V čase 58:20 Ondra Machotka v naší brance, ale o čisté konto přišel, když ho překonal domácí kapitán Ludvík. Ledečáci, ale v závěru ještě přidali 2 góly ( Krajíček J, Brož) a utkání tak skončilo jasnou výhrou. Kluci přivezli z Bystřice 3 body a po druhém kole se posunuli v tabulce KLM na třetí příčku. V neděli nás čeká doma velmi těžké utkání s Humpolcem, tak přijďte na zimní stadión v co největším počtu a pomozte dotlačit naše hráče k dalším bodům.