Iva Průdková   603 453 709 (po 16 hod)
Mail: kraso@hcledec.cz

Oficiální registrovaný oddíl krasobruslení působí pod hlavičkou HC Ledeč nad Sázavou. Členy oddílu se mohou stát dívky i chlapci - případní zájemci se mohou hlásit u předsedkyně oddílu Ivy Průdkové.

Školička bruslení 2017/2018 začíná

ŠKOLIČKA BRUSLENÍ SE KONÁ V ÚTERÝ OD 15,00 DO 16,15.

Prosíme o nahlášení dětí formou SMS na 602 196 466 (uveďte jméno dítěte a datum narození).

Začínáme 24.10.2017, přidat se můžete kdykoli.

Cena 400 Kč do konce roku. Úhradu proveďte, prosím, převodem na účet číslo:

35-9514640217/0100

Variabilní symbol:"rok narození dítěte"

Zpráva příjemci:  Jméno dítěte_příjmení dítěte

-dp-

ŠKOLIČKA BRUSLENÍ 2017/2018

Zájemci o účast ve školičce bruslení

volejte 602 196 466,

nebo mailujte na David.Prudek@hcledec.cz

Hlavní těžiště výuky bruslení dětí ze spádové oblasti našeho zimního stadionu se postupně přesouvá od odpolední školičky bruslení k dopolednímu organizovanému bruslení předškoláků a žáčků prvních a druhých tříd, které pořádá HC Ledeč společně se školami a školkami z Ledče nad Sázavou, Zruče nad Sázavou a od letošního roku i s Hněvkovicemi, Vlastějovicemi, a MŠ Kožlí. Příští rok bychom rádi do projektu zapojili i děti z Dolních Kralovic. Tím v podstatě bude mít každé dítě možnost se ve věku 5 – 8 let zúčastnit celkem 30 lekcí bruslení pod vedením zkušených trenérů a instruktorů. Tento projekt jsme pilotně zahájili v sezóně 2014/15, kdy s námi bruslilo 24 předškoláků. V sezóně 2015/16 se zúčastnilo cca 200 dětí a v sezóně 2016/17 jich bylo již 320. V letošní sezóně věříme, že se přiblížíme k hranici 400 dětí účastnících se tohoto projektu a v následující sezóně se dostaneme na cílovou úroveň okolo 450 bruslících dětí.

Kapacita školičky bruslení, tak, jak jí HC Ledeč provozoval v předchozích letech byla limitována na 30 dětí, které s námi bruslily ještě v sezóně 2014/15. V uplynulé sezóně zájem o standardní školičku již začal opadat a přihlásilo se nám pouze 20 dětí. Z tohoto důvodu jsme učinili letos zásadní krok a školičku bruslení jsme do standardního plánu ledů zatím nezařadili. Je třeba si uvědomit, že se nám před zahájením projektu dopoledního bruslení hlásilo do hokeje v průměru 5 – 6 dětí ročně. V sezóně 2014/15 jich bylo 13, v následující 17 a v uplynulé 31. Takže roste jak nápor na ledovou plochu, tak na naše trenéry Smile.

Jsme však přesvědčení, že projektem bruslení se školami a školkami nepokrýváme všechny malé bruslaře, nebo ty, kteří by se jimi chtěli stát. Nevíme však, kolik takových bruslařů je. Pokud by se našlo dvacet a více zájemců o odpolední výuku bruslení, která není zaměřena na sportovní dovednost hokeje, nebo krasobruslení, rádi další ročník školičky otevřeme. Pokud by byl počet jakkoliv nižší, existuje několik variant, jak dětem výuku umožnit, a rádi tu nejlépe vyhovující zrealizujeme.

PROTO, PROSÍM, PIŠTE, NEBO VOLEJTE!

DĚKUJEME,

VÁŠ TÝM TRENÉRŮ A FUNKCIONÁŘŮ HC LEDEČ

ŠKOLIČKA BRUSLENÍ V ROCE 2017

Milé děti, vážení rodiče,

zveme vás na první hodinu "Školičky bruslení" v roce 2017

ve středu dne 4.1.2017 od 16.30 hod.

(Nové děti se mohou hlásit u paní Pidímové každou středu v 16:15 až do naplnění kapacity.)

Přihlášky do jarní části školičky jsou k dospozii v bufetu, nebo si ji můžete stáhnout zde.

Školička je určena především pro děti ve věku 3 - 6 let, které:

• nebruslí společně s HC Ledeč a svou školou či školkou

• už bruslí v některém z dopoledních kurzů a rodiče mají zájem na rozšířené výuce

• mají zájem se po absolvování školičky intenzivněji zapojit do tréninků hokeje nebo krasobruslení

vhodné vybavení pro malé bruslaře