Turnaj hokejových nadějí ve Žďáru nad Sázavou 25.3.

V sobotu 25.3., kdy nejlepší šestice 2008, které klub má a některé další doplněné děti z ročníku 2008 bojovaly o úspěch na Vánočním turnaji v Ledči, vyrazil zbytek dětí ročníku 2008 na Turnaj hokejových nadějí do Žďáru nad Sázavou. Jeli jsme se "porvat", ale o co vlastně? Je těžké jet na turnaj elitních týmů, které hrají spolu 3 - 4 roky s týmem, který začal letos, některé děti dokonce až po vánocích....O co nám vlastně šlo? Sami jsme možná z počátku nevěděli...Chtěli jsme si užít turnaj, ale jak, když víme, že nemáme šanci uspět? Možná i z tohoto důvodu počáteční nasazení dětí ve hře nebylo takové, jaké bychom chtěli. Zlom nastal až ve druhé půli turnaje. Spolu s dětmi i rodiči jsme si ujasnili, o co nám jde. Jde nám o hokej, užít si poslední turnaj sezony, utužit partu dětí i rodičů... A najednou to šlo, vše z toho se podařilo a děti ukázaly, že se umí postavit i silným soupeřům a jen tak jim nic nedají zadarmo..

Chtěli bychom všem dětem i rodičům poděkovat, za tu snahu, nasazení, týmovost, spolupráci a perfektní atmosféru, kterou jsme si uměli uvnitř týmu vytvořit :-)

Turnaj ve Žďáru byl perfektně zorganizovaný, a to, že medaile dostaly děti na všech stupních umístění ho posouvá do kategorie TOP turnaje sezony.