Rozhovor s vedoucím mužstva - Petrem Hortem

Zeptali jsme se po zápase HC Ledeč vs SK Horní Cerekev – vedoucího mužstva mužů - Petra Horta

Zápas s SK Horní Cerkev ze strany hostí příliš velkou kvalitu neměl – hosté přijeli pouze v 9 lidech co o tom soudíte    ???

No devět bylo napsáno na soupisce, ale v reálu hráli v sedmi !!!! Je to škoda, hlavně pro diváka, takhle to vypadá když tým nemá podepsané hráce "na tvrdo" a spoléhá v tomto případe na pelhřimovskou juniorku, ta zrovna hrála svůj zápas a H. Cerekev dopadla jak dopadla !

V utkání se pro fanoušky dost překvapivě hejbalo se sestavou – obranu hráli útočníci a podobně – proč k tomu došlo ???

Hlavní duvod byl ten, aby si zahráli všichni ! No a útočníkům vůbec neuškodi když si vyzkouší hrát za ledečským útokem, že jo Kubo ...........:), :)), :)))

Do zápasu nenastoupili dva obránci základního kádru Sochr a Švanda a po první třetině zmizeli i Zour s Kubátem co se stalo   ???

Pavel Sochr se omluvil těsně před zápasem, Pavel Švanda je nemocnej. A proč od druhé třetiny nenastoupili Jirka s Honzou ? To je jednoduchý, dali přednost mladším.

Po 6.kole je Ledeč na prvním místě tabulky OP, ale oba hlavní rivalové mají o zápas méně jak odhadujete další vývoj  OP. ???

Jaký bude další vývoj ? Težko říct, hned další kolo naznačí, Čejov hraje s Béčkem my máme volno, počet zápasu se srovná, pak přivítáme právě Čejov, uvidíme..........

Čejov stejně jako Ledeč  v sobotu zvítězil s  Humpolcem B čekal jste takový výsledek.???

Čekal nečekal, to je jedno, duležitý bude jak my uspejeme s čejovem, Žirovnice nám jasně ukázala že to jde !!!

Čejeni mají i dále těžké rozlosování za týden hrají se SP Pelhřimov B a o týden později Ledeč to budou asi klíčová utkání celého OP co o tom soudíte a bude nějaká speciální příprava  před těžkým zápasem s Čejovem?

Nevím jestli klíčový, ale duležitý určitě jo! Bodů na rozdávání moc neni ........... Před Čejovem nic výjimečnýho nechystáme, ale do zápasu tentokrát půjdou jenom ti nejlepší, klidně se může stát že bude třeba stáhnout sestavu na dvě lajny........ uvidíme !!!

Vraťme se ještě k sobotnímu utkání s Cerekví – někteří fanoušci se při utkání možná trochu nudili a i některé hráče zápas příliš nebavil myslíte, že taková utkání mají vůbec smysl ???

Velice krátce. Nemají cenu vůbec žádnou !!

Vy jako součást vedení klubu HC Ledeč – jak se stavíte k myšlenkám na vyšší soutěž ???

Vyšší soutež....nooo tak to je hodně diskutovaný téma ! Říkám proč ne, ale je tu hodně věcí k diskusi, hlavně otázka financí ! Po sportovní stránce by to nemuselo být tak nejhorsí, soudím podle předsezoních testů s týmy krajských soutezí ( Skuteč, K. Hora "B", Řendějov ), ale dva až tři beky se zkušenostma z kraje by to chtělo ! Každopádně by si Ledeč vyšší soutež určitě zasloužila !

Na ZS se letos poprvé objevila vlajka  FAN Clubu a jeho členové i přes kvalitu  utkání vytvořili výbornou kulisu - co si o tom myslíte   ???

Fanoušci, tak ti jsou úplně super a nejen v posledním, ale v každým zápase ! Touto cestou by jsem jim rád poděkoval za celé HCečko, za tu atmosféru jakou vytváří. Díky !!!!

Lecos se šušká o volbě vedení FAN CLUBU – myslíte, že HC Ledeč potřebuje oficiální FAN CLUB???

FAN Club urcite jooooooo !!!!!