Hlavní trenér:

HC LEDEČ NAD SÁZAVOU

4  :  13

HC DUKLA JIHLAVA

Sestava HC Ledeč nad Sázavou :Tůma Zdeněk, Egart Milan, Mikuš Zbyňek - Bernard Petr, Bernard Pavel, Hrabaň Míra, Zour Jiří, Hort František St., Krčil Vladimír St., Krajíček Bohouš St.,Trpišovský Míra St., Trpišovský Míra ml., Holub Zbyněk, Kopřiva Jiří, Krajíček Tomáš, Dudák Vladimír,Kopřiva Petr, Jakub Dvořák.

Sestava HC Dukla Jihlava :Gotz Milan - Richard Adam, Jaroslav Benák, Antonín Micka, Petr Kaňkovský, Luboš Peška, Jiří Cihlář, Petr Altrichtr, Lukáš Klapka, Ota Klapka, Karel Dvořák

V sobota 21.3.2009 bylo na ZS v Ledči nad Sázavou sehráno přátelské utkání  osobností domácího klubu a hvězd Dukly Jihlava. Utkání bylo sehráno v rámci oslavy 75.výročí založení ledního hokeje v Ledči nad Sázavou. Do hlediště si našla cestu početná skupina diváků a příznivců hokeje a každý si určitě přišel na své.

Před vlastním zahájením hokejového představení obou klubů, vzpomenuli hrači na nedávné úmrtí dlouholetého trenéra Jihlavské Dukly a reprezentace  panaJaroslava Pitnera.

Uvodní čestné buli přišel vhodit starosta pan Vrba a pak už se rozjela parádní hokejová podívána. Matadoři  Jihlavské Dukly nenechali nic na pochybách a hned úvodní krásná kombinace zkončila v ledečské síti - v čase 00:19 otevřel skóre Jiří Cihlář. Utkání se hrálo v přátelském duchu bez osobních soubojů, kde samozřejmě vynikala vytříbená technika a perfektní  bruslení bývalých reprezentantů. Přesto v čase 06:21 vstřelila gól Ledeč - po kombinaci dvojice Kopřiva, Trpišovský vyrovnal letošní vítěz kanadského bodování. O výsledek v tomto zápase rozhodně nešlo a krásných akcí z gólovou tečkou bylo vidět opravdu hodně - skóre ledečských zatěžovala hlavně dvojice Petr Altrichtr , Antonín Micka, kteří dohromady nastříleli 9 gólů. ( 6 - Petr Altrichtr, 3- Antonín Micka ) Za domácí zkompletoval hat-trick Míra Trpišovský ml. a jednou se trefil Petr Bernard.
Po třech třetinách hraných na 15 min svítilo na tabuli skóre 4 - 13.  Po závěrečném společném fotografování se hráči přesunuli na připravené malé pohoštění na "Centrál" kde se dlouze diskutovalo a vzpomínalo o čem jiném než o hokeji. Kapitán Jihlavské Dukly a současný sekretář krajského svazu ledního hokeje na Vysočině  - pan Antonín Micka poblahopřál do rukou předsedy Vladimíru Krčilovi k 75. výročí  hokeje  v našem městě a popřál mnoho klubových úspěchů do další činnosti.

Společné foto a zápis z utkání budou zařazeny do kroniky ledečského hokeje, který se tímto jubileem připojil
mezi nejstarší hokejové líhně na Vysočině.