HC LEDEČ NAD SÁZAVOU
            15  :  4

SK HORNÍ CEREKEV

Sestava : Mikuš - Krajíček Bohouš , Trpišovský , Kopřiva Jiří , Dvořák , Kopřiva Petr - Brýdl, Převor , Dudák, Kubát, Zour - Bernard Pavel, Bernard Petr ,Smítka, Hrabaň , Krajíček Tomáš,Cíp, Fotr - Egart.

Dalším zápasem letošního ročníku OP Pelhřimovska bylo utkání 6. kola, kdy jsme na  našem ZS v sobotu 06.12.2008 přívatali mužstvo SK Horní Cerekev. Hosté přijeli bez svých akvizic z pelhřimovské juniorky a tedy pouze v 9 lidech. ( Můžeme být rádi, že se oproti minulému týdnu alespoň sešli. ) Do ledečské klece nastoupil Zbyněk Mikuš. Kromě dlouhodobě zraněného Zbyňka Holuba chyběli  také obránci Sochr a Švanda jinak nastoupili muži v kompletní sestavě.  Utkání mělo od úvodu jednoznačný průběh. Hosté pouze čekali co s nimi domácí provedou. Netrvalo to ani moc dlouho - včase 1:36 namazal Jirka Zour na křídlo Dudákovi a ten se nemýlil. O dvě minuty později podobnou akci předvedla dvojice T.Krajíček - Trpišovský a prvně jmenovaný zvýšil na 2:0. V čase 6:25 šel za katr potrestaný Nacházel ale přesilovku domácí  nevyužili až těsně po jejím ukončení znovu skóroval Dudák. A když do konce první třetiny přidali své branky J. Kopřiva, Cíp a Smítka, šlo se do kabin za stavu 6:0. Utkání bylo rozhodnuté. Soupeř nevyvíjel žádný odpor a tak došlo na změny v sestavě. Po první třetině zůstali v kabině zkušení obránci Zour s Kubátem a příležitost dostalo mládí. Sestava se změnila k nepoznání. Tomáš Krajíček nastoupil v první obraně společně s Dvořákem. Kopřiva se přesunul do třetí obrany k Hrabaňovi. První i druhý útok nastoupil v obvyklé sestavě s tím že v druhé obraně nastoupili útočníci Petr Bernard s Cípem a ve třetím útoku na centra nastoupil Honza Fotr. Ve druhé třetině se styl hry nezměnil. Jeden útok za druhým dobíjel těžko se bránící hosty. Hned ve 39. vteřině druhé třetiny zvýšil již na 7:0 Bohouš Krajíček  a dvě minuty později na 8:0 svým druhým gólem Jirka Kopřiva. Od tohoto momentu už domácí moc nebránili a mysleli hlavně na narůstající skóre. Ve 25. minutě z ojedinělé náhodné akce snížil Petr Vomastek. Druhou třetinu vyhráli domácí 6:2, když další góly přidali Hrabaň, Převor, Trpišovský a T. Krajíček. Třetí třetina byla už tak trochu nudná - utkání se v tréninkovém tempu jenom dohrávalo. Skóre se ustálilo až na stavu 15:4, když za hosty snížil 2x Michal Kot a za domácí přidali další branky Trpišovský a 2x Brýdl.

Ostatní zápasy 6.kola

DALŠÍ UTKÁNÍ SEHRAJE LEDEČ AŽ V SOBOTU 20.12.2008  KDY VE ŠLÁGRU 7.KOLA PŘIVÍTÁME NA DOMÁCÍM LEDĚ V OBVYKLÉM ČASE V 17:00 MUŽSTVO ČEJOVA - PO LOŇSKÝCH PORÁŽKÁCH JIM MÁME CO VRACET - URČITĚ PŘIJĎTE DO HLEDIŠTĚ !!!!

Sobota   Volno

V případě plánované neúčasti na tréninku nebo na zápasu je tuto skutečnost nutno předem hlásit trénérovi nebo vedoucímu mužstva !!!!